Paris Hilton zdradziła imię dziecka. Jest bardzo oryginalne

Paris Hilton tłumaczy imię dziecka
Paris Hilton tłumaczy imię dziecka
Źródło: Getty Images North America
Paris Hilton zdradziła jak nazywa się jej kilkudniowy niemowlak. Jak to bywa w celebryckim świecie potomek dostał imię dość nietypowe. Dziedziczka hotelowej fortuny postanowiła bowiem, że inspiracją dla imion zarówno pierwszego, jak i kolejnych jej dzieci, będą... nazwy miast.

Imię synka modelka ujawniła w swoim podcaście "This is Paris". Dodatkowo potwierdziła informację na swoim instagramowym koncie, zachęcając jednocześnie do zakupu najnowszego ebooka. Jesteście ciekawi jak nazwała dziecko?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Kalczyńska o planach zawodowych dzieci
Anna Kalczyńska opowiedziała jakie plany na przyszłość mają jej dzieci. Okazało się, że jedna z córek planuje pójść w dziennikarskie ślady mamy.

Jak ma na imię syn Paris Hilton?

Zdawać by się mogło, że światowej sławy celebryci tak po prostu mają. Ich dzieci nie mogą zwyczajnie nazywać się tak, jak ich rówieśnicy. Choć obecnie panuje moda, by imiona całego rodzeństwa rozpoczynały się na tę samą literę, Paris Hilton postanowiła rozwiązać sprawę inaczej. Jej dzieci będą nazywały się tak, jak słynne miasta. Tak oto jej pierworodny otrzymał imię Phoenix.

"Planowałam imiona dla moich dzieci od wielu lat. Phoenix oznacza nadzieję, odrodzenie i transformację" - tłumaczyła.

Paris Hilton tłumaczy imię dziecka. Chłopiec nazywa się Phoenix Barron Hilton Reum

Nie bez znaczenia pozostają też dwa kolejne imiona chłopca. Drugi jego człon został nadany na cześć zmarłego dziadka, Barrona Hiltona, syna założyciela słynnej sieci hoteli, Conrada Hiltona. Celebrytka tłumaczyła, że honoruje w ten sposób jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Dziadka zawsze bardzo podziwiała, była z nim szczególnie blisko i tęskni za nim każdego dnia.

"Mój piękny synek ma na imię Phoenix Barron Hilton Reum. Carter i ja jesteśmy bardzo dumni, że możemy powitać go na świecie" - mówiła.

Celebrytka zapowiedziała już, że Phoenix nie będzie jedynakiem. Celebrytka planuje sporą gromadkę. Następna, o ile los pozwoli, będzie dziewczynka. Tę Paris Hilton nazwie London.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości