Partnerka Marcina Hakiela zaskoczyła wyznaniem. Nawiązała do... Meghan Markle!

Marcin Hakiel z partnerką Dominiką
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką
Źródło: MWMEDIA
Marcin Hakiel i Dominika Serowska coraz chętniej pokazują się wspólnie w mediach. Ukochana tancerza towarzyszy mu również w wielu wydarzeniach branżowych i co jakiś czas wypowiada się na temat ich relacji. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do początków tego związku. Jedno z użytych porównań zaskoczyło internautów.

Na początku 2022 roku wzrok tysięcy osób był skierowany na rozpadającą się relację Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Aktorka ułożyła sobie na nowo życie u boku Macieja Kurzajewskiego, tancerz zaś, u boku Dominiki Serowskiej. Dopiero teraz jednak na jaw wychodzą fakty związane z ich pierwszymi wspólnie spędzonymi chwilami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Adam Woronowicz o wyzwaniach aktorskich. Rola namiętnego kochanka to dla niego nowość
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Partnerka Marcina Hakiela o początkach związku

Partnerka Marcina Hakiela coraz chętniej pokazuje codzienność w mediach społecznościowych. Niedawno zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi dla swojego rosnącego grona obserwatorów. Wielu z nich dopytywało o Katarzynę Cichopek. Dowiedzieliśmy się tym samym, że panie nie mają ze sobą kontaktu, oraz że Dominika Serowska nie jest zazdrosna o byłą żonę swojego wybranka.

Najwięcej emocji wzbudziły jednak wypowiedzi dotyczące początków związku Dominiki z Marcinem Hakielem. Kobieta nawiązała bowiem do... Meghan Markle!

Jeden z internautów zapytał, czy Dominika Serowska wiedziała o przeszłości ukochanego nim zaczęli się spotykać.

"Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako 10-latka w programie tanecznym, później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny i widziałam jego wywiady. A później to widziałam go już u siebie na kanapie. No, ja nie Meghan Markle, która poznając Harry'ego, nie wiedziała, kim jest rodzina królewska" - napisała w InstaStories.

Kobieta zdradziła również szczegóły pierwszej, pamiętnej randki z tancerzem.

"Byliśmy w restauracji, z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona" - dodała.

Marcin Hakiel o relacji ukochanej z jego dziećmi

Marcin Hakiel, choć zdaje się stronić od wylewności w mediach społecznościowych, co jakiś czas udziela obszernych wywiadów, w których nie ucieka od trudnych tematów. Jakiś czas temu zgodził się na rozmowę z portalem pudelek.pl, w której opowiedział o tym, jakie relacje ma jego obecna ukochana z jego dziećmi.

"Z synem słuchają podobnej muzyki, więc idealnie. Z córką też wszystko okej. Nie budujmy tutaj, nie wiadomo jakiej historii. To nowa relacja, moje dzieci też są już duże, syn ma już 14 lat, córka w grudniu będzie miała 10, więc to nie jest tak, że ktoś specjalnie musi się nimi zajmować" - wyznał.

Tancerz odniósł się też do tematu kontaktu z byłą małżonką. Okazuje się bowiem, że choć przez lata byli uznawani za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie, dziś nie utrzymują niemal żadnego kontaktu.

"Nie mamy żadnych relacji. Nawet ostatnio o dzieciach nie rozmawiamy. Właściwie w ogóle nie rozmawiamy, tylko piszemy czasem na WhatssApp, ale to jest dosłownie raz na miesiąc coś" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości