Partnerka Marcina Hakiela zdradziła, czym się zajmuje. Ma kilka rad dla internautów?

Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką
Źródło: MWMEDIA
Marcin Hakiel coraz częściej pojawia się publicznie u boku ukochanej. Dominika Serowska wzbudza coraz większe zainteresowanie nie tylko mediów, ale również fanów. Kobieta zorganizowała niedawno Q&A, w trakcie którego padły pytania nie tylko o początek ich relacji, ale również o Katarzynę Cichopek oraz zawód kobiety!

O rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela ochoczo rozpisywały się media. Para przez wiele lat uważana była za niemal idealną, toteż gdy gruchnęła wieść o zakończeniu małżeństwa, fani byli w niemałym szoku. Szybko okazało się, że aktorka związała się z kolegą z pracy Maciejem Kurzajewskim. Wybuchła medialna wojna ze zwaśnionymi stronami, w którą mocno zaangażowana była eksżona dziennikarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Jędrzejczyk o miłości i szukaniu ideału. "Często jesteśmy zaślepieni na prawdziwą miłość"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Partnerka Marcina Hakiela o związku z tancerzem

Również Marcin Hakiel nie szczędził gorzkich słów pod adresem żony. W sprawie przedstawia się jako poszkodowany, oszukiwany mąż, który nie pozostawia na ekspartnerce oraz jej aktualnym towarzyszy suchej nitki. Sam ma za sobą jeden poważny związek z tajemniczą Dominiką. Ten nie przetrwał jednak próby czasu, a niedługo później serce Marcina Hakiela znowu zostało zajęte. Tym razem otwarcie pokazywał wizerunek nowej wybranki... Dominiki Serowskiej! Jednak jak przyznał swego czasu za pośrednictwem mediów społecznościowych, panie nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego poza imieniem.

Partnerka tancerza funkcjonuje w mediach społecznościowych pod nazwą @_de_bonbon_. W zorganizowanym niedawno Q&A kobieta została zapytana o to, kto do kogo zagadał jako pierwszy. Okazuje się, że inicjatywę przejął Marcin Hakiel! Owocnie, bowiem ostatecznie zdobył serce wybranki.

Kobieta została ponadto zapytana o to, czym się zajmuje. Wyjaśniła z drobnymi szczegółami!

"Kim jesteś z zawodu?" - brzmiało dokładnie pytanie.

"Studia to nie zawód" - sprecyzowała i dodała: "Pracowałam w motoryzacji, turystyce, mediach, marketingu, gastronomii. I w Polsce, i za granicą. Zawodu nie nauczą cię na studiach, a to jakie ukończyłam, zostawię dla siebie".

Partnerka Marcina Hakiela pokusiła się ponadto o kilka rad, którymi obdarowała internautów.

Trzeba spróbować różnych dziedzin zawodowych, żeby sprawdzić, która nam najbardziej leży i w której najlepiej się sprawdzamy. Ciężko jest decydować o całej przyszłości za młodu, kiedy jest się jeszcze głupcem
- napisała.

Zgadzacie się ze słowami kobiety?

Partnerka Marcina Hakiela o związku
Partnerka Marcina Hakiela o związku
Źródło: Instagram

Partnerka Marcina Hakiela o początkach związku

To jednak nie koniec zaskakujących faktów z życia tej pary. Dominika Serowska coraz chętniej stawia kroki w show-biznesie, pokazując się u boku ukochanego. Nie ma problemu z odpowiadaniem na pytania od zainteresowanych internautów. Podczas Q&A nie mogło zabraknąć pytań o byłą partnerką Marcina Hakiela. Dowiedzieliśmy się wówczas, że panie nie mają ze sobą kontaktu, a Dominika Serowska nie jest zazdrosna o aktorkę.

Największe emocje wzbudziły jednak wypowiedzi dotyczące początków związku. Kobieta nawiązała bowiem do... Meghan Markle! Jeden z internautów zapytał, czy Dominika Serowska wiedziała o przeszłości ukochanego, nim zaczęli się spotykać.

"Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako 10-latka w programie tanecznym, później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny i widziałam jego wywiady. A później to widziałam go już u siebie na kanapie. No, ja nie Meghan Markle, która poznając Harry'ego, nie wiedziała, kim jest rodzina królewska" - napisała w InstaStories.

Kobieta zdradziła również szczegóły pierwszej, pamiętnej randki z tancerzem.

"Byliśmy w restauracji, z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona" - dodała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości