Dominika i Kuba z "HP" razem na zdjęciu. Wszyscy patrzą na jeden szczegół

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Źródło: X-News
Dominika Bereś i Jakub Mroczka to jedna z tych par, która według widzów "Hotelu Paradise" miała największy "potencjał na miłość". Niestety uczestnik szybko odpadł z rajskiego show, co ciekawe, z ręki własnej wybranki. Dominika jednak szybko pożałowała tej decyzji. Internetowi detektywi szukają dowodów na to, że po powrocie do Polski ich drogi na nowo się połączyły. Jedno z nowych zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych rozwiewa wszelkie wątpliwości?

Już niedługo największa zagadka 8. edycji "Hotelu Paradise" zostanie rozwiązana. Dowiemy się bowiem, kto stanie na Ścieżce Lojalności. Internauci są jednak również ciekawi tego, jak potoczyły się losy bohaterów rajskiego show po zakończeniu nagrań. Choć na oficjalne wypowiedzi będziemy musieli jeszcze zaczekać, pojawiły się pewne tropy i ślady, które ciężko zbagatelizować.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o tęsknocie za rodziną i relacji z dziećmi
Klaudia El Dursi od kilku lat szturmem podbija show-biznes. Obecnie możemy oglądać 8. sezon "Hotelu Paradise" w którym od początku wciela się w rolę prowadzącej. Rajskie show było już nagrywane w Panamie, Kolumbii czy na Bali. Tym razem uczestnicy zostali wysłani do malowniczego Wietnamu. Gwiazda w rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o długim pobycie poza Polską i tęsknocie za rodziną.

Dominika Bereś i Jakub Mroczka na jednym zdjęciu. Uwagę zwraca jeden szczegół

Widzowie "Hotelu Paradise" z zapartym tchem śledzą losy uczestników. Bacznie przyglądają się ich poczynaniom w mediach społecznościowych i szukają choćby najmniejszego śladu sugerującego, jak obecnie wygląda ich życie. Wielu tematów do rozmów dostarczyła im jedna z ostatnich relacji zamieszczonych na instagramowym profilu Klaudii El Dursi. Prowadząca rajskiego show wraz z kilkoma uczestnikami pojawiła się bowiem w Warszawie na krótkich, dodatkowych nagraniach. Wśród tych osób zobaczyliśmy Agnieszkę i Jędrka, Adę oraz Dominikę i Jakuba. To właśnie tych Dominika i Jakub wzbudzili najwięcej emocji. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise 8"
Uczestnicy programu "Hotel Paradise 8"
Źródło: Instagram

Internauci nie mogą oprzeć się wrażeniu, że spojrzenie Dominiki i Kuby jest pełne miłości i pożądania. Jak myślicie, czy ich losy po zakończeniu nagrań się połączyły?

Dominika z "HP" o wyeliminowaniu Kuby z programu

Rajskie Rozdanie, na którym Jakub Mroczka pożegnał się z programem było jak do tej pory jednym z najbardziej emocjonujących w tej edycji. Niemal wszyscy widzowie wierzyli bowiem, że Dominika Bereś zdecyduje sercem. O tym, dlaczego wybrała Oskara opowiedziała nam w krótkim wywiadzie.

- Wybrałam Oskara, ponieważ zamiast naturalnego spędzania czasu razem, Kuba skupiał się głównie na tym, aby przekonać mnie do siebie. Z racji tego, ze to wszystko działo się chwilę przed Rajskim, ciężko było mi uwierzyć w jego autentyczność. Jestem osobą, która patrzy na czyny, nie na słowa, a my z Kubą mało czasu przeznaczyliśmy na siebie. Inne pary po pandorze czy wyroczni spędziły czas ze sobą, np. Bartek zorganizował randkę Adzie, Kacper wziął Olę na gdybalnię, żeby porozmawiać a u nas było tak, że Kuba głównie siedział z chłopcami, a ja chodziłam z innymi osobami. Rozmowa w sypialni z Kubą była zaaranżowana przeze mnie, ponieważ wtedy przyszłam zadać mu pytanie po pandorze, którego wcześniej nie zadałam. Myślę, że również z tyłu głowy siedziały mi słowa Kuby, że jestem najcudowniejsza po alkoholu i niestabilna emocjonalnie. Oskar skupił się na mnie, do niczego mnie nie przekonywał podczas masażu, dlatego poczułam z jego strony taki luz, który zadecydował o moim wyborze — powiedziała.

Dominika Bereś w rozmowie z nami wyznała również, czy żałuje podjętej decyzji.

- Oglądając odcinki, zauważyłam coś, czego nie widziałam w hotelu. Naprawdę spodobałam się Kubie, widziałam, jak na mnie patrzy i jak o mnie mówi. Aczkolwiek był bardzo pewny swojej racji co do mnie, mimo że podczas masażu powiedziałam mu o swoich wątpliwościach, on i tak uważał, że ja jestem pewna jego na sto procent. Żałuję, że słuchałam osób trzecich, zamiast porozmawiać z Kubą. Myślę, że grupa w dużej mierze bała się naszej pary, bo zaczynać było między nami chemię. [...] Wszystko jest po coś, a ta sytuacja jest dla mnie bardzo duża lekcja, z której mam nadzieję, że wyciągnę wnioski. Szkoda, że kosztem Kuby — dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

podziel się:

Pozostałe wiadomości