Iza Zeiske z "Gogglebox..." wspomina pierwsze spotkanie z Boguszem. "Pewnego razu coś się zepsuło"

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o randach z mężem. Wiemy, jak się poznali
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Iza Zeiske znana jest widzom programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl gwiazda TTV opowiedziała, jak poznała męża Bogusza. Zdradziła też swój sekret na udane, długotrwałe małżeństwo. Jak pielęgnować miłość przez lata?

Iza Zeiske to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez wielu widzów TTV, ale również internautów, stawiana jest za wzór żony. Jaki jest sekret ich związku?

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła przepis na udane małżeństwo

Według Izy Zeiske kluczem do udanego małżeństwa jest przede wszystkim miłość i szacunek. Niezależnie od tego, jak długo jest się razem, ważne jest, aby pielęgnować uczucie, które połączyło parę.

- Ja myślę, że przepisu jako takiego nie ma. To jest to, co powinno być wśród ludzi najważniejsze: jeżeli się ludzie pobierają, to powinni to robić z miłości. Więc jeżeli kochasz, to pielęgnuj tę miłość przez całe życie. I przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Podejście do tego drugiego człowieka tak, jak ja bym chciała, żeby on do mnie podszedł - wyjaśniła bohaterka programu.

Iza podkreśla również rolę kompromisu w związku. Według niej to, co dobre dla jednej strony, często jest dobre dla obu.

- W życiu musisz iść na kompromisy. Ale tak jak powiedziałam, przede wszystkim liczy się szacunek. Miłość i szacunek do siebie nawzajem. I robienie wszystkiego wspólnie, razem. Staranie się o podejmowanie decyzji razem. Nie narzucanie swojej woli. Chociaż my kobiety czasami potrafimy narzucić, ale musimy to zrobić z wielką dyplomacją. Tak, żeby mężczyzna pomyślał, że to była jego decyzja. No ale to jest taka właśnie nasza dyplomacja kobieca - dodała Iza Zeiske.

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o pierwszym spotkaniu z Boguszem

Iza Zeiske zdradziła też, jak poznała swojego męża Bogusza. Historia ich pierwszego spotkania mogłaby być scenariuszem filmu. Sąsiedzi, którzy przypadkiem się spotkali, szybko odkryli, że są dla siebie stworzeni.

- Mój mąż był sąsiadem mojej babci. [...] jak ja przychodziłam do babci, to on mnie przez firankę obserwował. Bardzo mu się podobałam. Natomiast ja nie wiedziałam w ogóle, że on tam mieszka. Pewnego razu coś się zepsuło u mojej babci w domu. Zaczęła woda strasznie lecieć. Poleciałam do sąsiadów. I otworzył drzwi mój przyszły teść. [... ] Nagle się pojawił z tyłu Bogusz. Razem wystartowali do piwnicy po ten przyrząd, który mieli przynieść do góry. I stwierdzili, że kto pierwszy ten przyrząd znajdzie, to ten pójdzie naprawić. No Bogusz był pierwszy... No i jak poszedł ten kran naprawić, to tak został - opowiadała uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem".

Iza stwierdziła, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, potwierdzona błyskawicznym ślubem.

- To była naprawdę miłość od pierwszego wejrzenia. W kwietniu się poznaliśmy, a w grudniu tego samego roku braliśmy ślub - mówiła.

Według niej można nawet 10 lat być z kimś w związku przed ślubem dobrze go poznać, a i tak małżeństwo może okazać się nieszczęśliwe. Dlatego na udany związek nie ma dokładnego przepisu.

Iza i Bogusz Zeiske
Iza i Bogusz Zeiske
Źródło: Instagram @iza_zeiske

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @iza_zeiske

podziel się:

Pozostałe wiadomości