Paulina Koziejowska zaniepokoiła fanów. Ma problemy ze wzrokiem?

Paulina Koziejowska
Paulina Koziejowska zaniepokoiła fanów. Ma problemy ze wzrokiem?
Źródło: MWMEDIA
Paulina Koziejowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zaniepokoiło fanów. Dziennikarka przyznała, że ma problemy ze zdrowiem, które trwają od kilku dni. Co się stało?

Paulina Koziejowska jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. W pierwszych latach medialnej kariery była prowadzącą teleturniejów interaktywnych, później próbowała sił jako reporterka i pogodynka. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno ze względu na związek ze znacznie starszym kolegą z branży Maciejem Orłosiem.

Przeczytaj też: Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś przeżyli chwile grozy. "To dla mnie po prostu koszmar"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Koziejowska zaniepokoiła fanów

Paulina Koziejowska jest aktywna w sieci. W prowadzonych przez nią mediach społecznościowych publikuje nie tylko materiały dotyczące jej ścieżki zawodowej. Dziennikarka często dzieli się zdjęciami z ukochanym, które cieszą się sporą popularnością. Wraz z Maciejem Orłosiem prowadzi podcast "W związku". Ponadto wspólnie tworzą oryginalne filmy, w których w zabawny sposób przedstawiają związkowe problemy i nietypowe sytuacje.

Tymczasem publikowane przez dziennikarkę wpisy nie zawsze mają pozytywny wydźwięk. Niedawno Paulina Koziejowska podzieliła się zdjęciem, które zaniepokoiło fanów. Widać na nim, że kobieta ma jedno oko zaklejone opatrunkiem. Co się stało?

"Erozja rogówki… taka sytuacja od kilku dni…" - napisała.

Czym jest erozja rogówki? To uszkodzenie powierzchownych warstw nabłonka rogówki. Dochodzi do niego najczęściej poprzez urazy mechaniczne. Gwiazda nie zdradziła, jak doszło do erozji. W komentarzach fani życzą dużo zdrowia!

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Gdy wiosną 2022 roku media donosiły o łączącym ich uczuciu, ci jakiś czas nie odnosili się do plotek. Potwierdzili związek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od tego momentu para znalazła się w centrum zainteresowań internautów. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Paulina Koziejowska opowiedziała o związku ze znacznie starszym partnerem.

- Nie jest tajemnicą, że poznaliśmy się na jednej z imprez branżowych, tak jak media donoszą. Jeżeli chodzi o spotkania tej naszej miłości, to zwykle jest tak, że my tego nie planujemy. To nie jest tak, że wychodzimy, myślimy: "a teraz, poznam miłość swojego życia". Tak to się dzieje, przez zupełny przypadek — powiedziała niegdyś Aleksandrze Głowińskiej.

Dużo mówiło się o różnicy wieku dzielącej zakochanych. Na właściwie każdym kroku parze wypominano wiek. Jak na przykre komentarze reagowała Paulina Koziejowska?

- Nie będę ukrywać, że się nie przejmuję, jest mi po prostu przykro i w pewnym momencie te komentarze zaczynają mnie irytować. To jest bardzo smutne, że my w Polsce cierpimy na totalny brak tolerancji, bo mamy jakieś takie "standardy", jeśli chodzi o związek. Zastanawiam się, jaka powinna być według tych "standardów" prawidłowa różnica wieku. To jest smutne i przykre. Przykre jest to, że ludzie przez taki pryzmat patrzą na jakąś relację. Myślę, że skoro problem jest w zaakceptowaniu różnicy wieku między partnerami, to jaki problem mają np. mniejszości w naszym kraju, bo teraz stykam się z tym, że nawet taka rzecz może być u nas problemem. Przykro mi jest — dodała wówczas.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości