Paulina Młynarska spisała testament. Miała ku temu bardzo ważny powód

Paulina Młynarska spisała testament
Paulina Młynarska spisała testament
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Paulina Młynarska przyznała fanom, że w wieku 51 lat spisała już swój testament. Gwiazda wyjaśniła, że miała ku temu ważny powód i jest dzięki temu spokojniejsza. "Dziś odebrałam bardzo ważny dla mojej przyszłości dokument" - napisała na Instagramie. Fani byli poruszeni jej słowami.

Paulina Młynarska wkroczyła do show-biznesu, gdy jeszcze była nastolatką. Młodsza siostra Agaty Młynarskiej zaczęła od kariery aktorskiej, ale to z dziennikarstwem związała większą część swojego dorosłego życia. Nie tak dawno temu gwiazda uznała, że ma dość już blichtru oraz sławy i postanowiła odciąć się od tego wszystkiego, wprowadzając się z Polski. Paulina Młynarska kupiła dom na słonecznej Krecie, ale nie zrezygnowała ze stałego kontaktu z polskimi fanami. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dziennie publikuje nawet kilka postów. W jednym z ostatnich przyznała, że... spisała już swój testament.

CZT_GRUSZKACHOROBA
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Paulina Młynarska spisała testament. Fani byli poruszeni

Paulina Młynarska opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, na którym widzimy ją z bliska, patrzącą w dal. Okazało się, że post dotyczył bardzo ważnego etapu w życiu dziennikarki, którego wielu mogłoby się nie spodziewać. Siostra Agaty Młynarskiej przyznała bowiem, że spisała już swój testament.

Gwiazda zaznaczyła przy tym, że nie zrobiła tego ze względu na swój stan zdrowia. Chciała jedynie ustrzec swoich najbliższych od problemów, jakie mogłyby się pojawić po jej śmierci.

"Trzeba doceniać siebie. Dziś odebrałam bardzo ważny dla mojej przyszłości dokument. I złożyłam u notariuszki poprawiony o zmiany testament. Za bardzo kocham życie, żeby 'w razie W' zostawić bliskie osoby z bałaganem. Usiadłam sobie w weneckim porcie w Chanii. W moim porcie, do którego od prawie 5 lat przybijam z zachwytem. Zamówiłam sobie kieliszek najlepszego wina i coś pysznego. Czuję obezwładniającą wdzięczność za to, że mogę w tym świecie pełnym smutku i rozpaczy przeżywać takie chwile. Napracowałam się, ale też mam szczęście. Przede wszystkim szczęście" - napisała.

Fani Pauliny Młynaskiej byli pod wrażeniem jej odpowiedzialnego podejścia do życia.

"Sporządzenie testamentu za życia to nie tylko rozsądna decyzja, to ostatni dar miłości w stosunku do najbliższych";

"Mądra i piękna";

"Fajnie być panią swojego losu i mieć spokój zależny wyłącznie od siebie" - czytamy w komentarzach.

Niektórzy byli głęboko poruszeni jej wyznaniem i nie ukrywali, że mimo wszystko bardzo się martwią o Paulinę Młynarską. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dziennikarka jakiś czas temu przyznała, że wykryto u niej zmiany morfologiczne, świadczące o bardzo wysokim ryzyku zachorowania na raka. To właśnie przez to gwiazda zdecydowała się na zabieg usunięcia obu piersi.

Paulina Młynarska niedawno przeszła podwójną mastektomię

Paulina Młynarska jakiś czas temu poddała się profilaktycznym badaniom, które niestety nie wyszły najlepiej. Dziennikarka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że lekarze wykryli u niej zmiany morfologiczne, które świadczą o bardzo wysokim ryzyku zachorowania na złośliwy nowotwór piersi. Gwiazda postanowiła ograniczyć to ryzyko do minimum i w tym celu poddała się podwójnej mastektomii, a zabieg połączyła z rekonstrukcją biustu. Niestety przez swoje wyznanie musiała się potem mierzyć z falą hejtu, ponieważ wiele kobiet nie rozumiało jej decyzji.

"Sprowadziłam na siebie taką falę nienawiści, że przez chwilę zaparło mi dech. Wczoraj przepłakałam cały dzień. (...) Nie będę ściemniać, bolało i to długo. Tego zabiegu nie da się porównać do powiększenia piersi dla ich lepszego wyglądu. To o wiele bardziej złożona sprawa, operację wykonuje zespół złożony z chirurgów onkologa i plastyka. Czas gojenia się po niej jest znacznie dłuższy, a wygląd piersi się zmienia i mimo wszystko nie jest priorytetem" - pisała na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości