Paulina Młynarska o rozwodzie Katarzyny Cichopek. "Trzymaj się dziewczyno"

Paulina Młynarska stanęła w obronie Katarzyny Cichopek
Paulina Młynarska stanęła w obronie Katarzyny Cichopek
Źródło: MWMEDIA
Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. Małżeństwo miało wielu fanów, którzy przez lata podziwiali ich relację. Marcin Hakiel otwarcie opowiada teraz o zakończeniu swojego związku. Z kolei Katarzyna Cichopek mierzy się z ogromnym hejtem. Na to wszystko zareagowała Paulina Młynarska.

W oświadczeniu opublikowanym przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czytaliśmy, że para rozstaje się po 17 latach spędzonych razem. Oboje prosili o uszanowanie ich prywatności ze względu na dobro swoich dzieci. Aktorka wyjechała na wakacje, by odpocząć od medialnego szumu, a tancerz przeszedł metamorfozę. Każde z nich radzi sobie z rozstaniem na swój sposób. Marcin Hakiel zdecydował się opowiedzieć o tym, co czuje, w programie "Miasto Kobiet". Przedstawił, jak z jego perspektywy wyglądało ich małżeństwo. Powiedział, że żona poprosiła go o więcej wolności. "Okazało się, że ta wolność ma imię" - wyznał w rozmowie. Szczegóły tutaj.

Paulina Młynarska wspiera Katarzynę Cichopek. Ostra reakcja na hejt

Paulina Młynarska często komentuje otaczającą ją rzeczywistość polityczno-społeczną. Tym razem postanowiła zareagować również na doniesienia ze świata show-biznesu. Dziennikarka jest oburzona tym, ile hejtu otrzymała Katarzyna Cichopek. W kilku zdaniach skomentowała zamieszanie wokół aktorki i jej rodziny.

"Panie Dulskie szaleją. Poczuły krew. Ulubienica publiczności opluwana przez straż polskiego Gileadu. Jaki wyrok nad Katarzyną Cichopek zadowoli żmijowy sąd plotkarski? Ogromnie współczuję Katarzynie i jej dzieciakom. Trzymaj się dziewczyno!" - napisała na Instagramie.

Post Pauliny Młynarskiej zaczęli komentować inni użytkownicy mediów społecznościowych. Każdy chciał się podzielić swoim zdaniem.

"Myślę, że wszystko trzeba wypośrodkować. Pewnie, że każdy ze swoim życiem może zrobić, co chce, ale jeśli wpuszczasz innych do swojego życia, to opiniują. Tak to jest" - skomentowała wpis dziennikarki pewna internautka.

"Nie, nic nie usprawiedliwia przemocy słownej" - odpisała jej stanowczo Paulina Młynarska.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Marcin Hakiel przeżywa rozstanie. Metamorfoza tancerza

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Marcin Hakiel zajął myśli nowymi aktywnościami. Po rozstaniu przeszedł metamorfozę i zmienił kolor włosów. Tancerz chodzi na terapię i odkrywa nowe pasje. Siłownia stała się jego drugim domem.

"Pewnego dnia poczułem, że muszę coś zrobić. Pojechałem ściąć włosy i zrobiłem je na biało. Nie wiem, czy pomogło. Przez jakiś czas było inaczej, czułem się ok" - wyznał w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście Kobiet".

Marcin Hakiel zaczął publikować więcej zdjęć ze swoimi dziećmi. Przypomnijmy, że z Katarzyną Cichopek doczekał się syna Adama i córki Heleny. Dzieci pary mają 13 i 9 lat.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości