Emilian Kamiński, Jan Nowicki, Franciszek Pieczka – to ich pożegnaliśmy w 2022 roku

Oni odeszli w 2022 roku
Oni odeszli w 2022 roku
Źródło: MW MEDIA
W 2022 r. odeszło wielu wybitnych ludzi kultury. W tym roku pożegnaliśmy m.in. Franciszka Pieczkę, Jerzego Trelę, Emiliana Kamińskiego, Witolda Paszta czy Antoninę Girycz. Kto jeszcze odszedł w 2022 roku?

Mijający 2022 rok obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń. Obserwowaliśmy przepiękne śluby gwiazd, narodziny ich dzieci, ale również i rozstania. Niestety, jak co roku, byliśmy również świadkami tych smutnych wydarzeń.

W 2022 r. odeszło od nas wielu wybitnych aktorów, muzyków, dziennikarzy. Teraz przypominamy, kto opuścił nas w 2022 roku.

Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Zmarli w 2022 roku – Andrzej Nowak

Andrzej Nowak był gitarzystą, kompozytorem, producentem i założycielem zespołów TSA i Złe Psy. Muzyk urodził się 9 kwietnia 1959 r. w Opolu. W 1979 r. założył, wspólnie z basistą Tomaszem Zatwarnickim, heavy-metalowy zespół TSA - był to skrót nazwy "Tajne Stowarzyszenie Abstynentów". Do najbardziej znanych utworów formacji należą "Trzy Zapałki", "Chodzą Ludzie", "51", "Heavy Metal Świat".

Później Andrzej Nowak grał wspólnie z Tadeuszem Nalepą oraz Martyną Jakubowicz. W 1999 r. założył rockowy zespół "Złe Psy". Brał także udział w przedsięwzięciach muzycznych innych artystów m.in. Krzesimira Dębskiego. Andrzej Nowak zmarł 4 stycznia w wieku 62 lat.

Zmarli w 2022 roku – Karol "Pjus" Nowakowski

Karol Nowakowski znany jako Pjus był raperem i autorem tekstów, członkiem składu 2cztery7. Razem ze Stasiakiem i Typ Typem Mesem nagrał dwie płyty - "Funk dla smaku" oraz "Spaleni innym słońcem". Współpracował też z Eldo, Dizkretem, Donatanem, Stoną, Pelsonem i Małolatem.

Karol "Pjus" Nowakowski urodził się 31 marca 1982 roku, a zmarł 12 stycznia 2022 roku w szpitalu, gdzie miał przejść piątą operację. Raper od 2004 roku zmagał się z rzadką chorobą - neurofibromatozą typu 2. Sprawiła ona, że na nerwach słuchowych rapera powstały guzy (jeden pojawił się także na kręgosłupie). Muzyk nie doczekał swoich 40. urodzin. Zmarł 12 stycznia 2022 roku.

Zmarli w 2022 roku – Antonina Girycz

Antonina Girycz była jedną ze znanych polskich aktorek, której role stały się kultowe. Urodziła się 20 lutego 1939 roku. Była absolwentką Studia Dramatycznego we Wrocławiu. Występowała na deskach teatrów we Wrocławiu, Kaliszu, Zielonej Górze, a także w Warszawie.

Popularność przyniosła jej rola w "Czterdziestolatku". W serialu grała przyjaciółkę z pracy Magdy Karwowskiej. Pojawiła się również w kontynuacji serialu, kręconej w latach 90. W jej filmografii są takie tytuły jak: "Katastrofa" czy "Rozmowy kontrolowane" Sylwestra Chęcińskiego, "Polowanie na muchy" Andrzeja Wajdy, "Przesłuchanie" Ryszarda Bugajskiego. Występowała też w serialach m.in. "Przepis na życie", "Usta Usta" czy "Zmiennicy". Podkładała również głos w bajkach dla dzieci. Można ją było usłyszeć m.in. w animacjach "Kraina lodu", "Merida waleczna", "Mulan" czy "Herkules". Antonina Girycz zmarła 19 stycznia 2022 roku w wieku 82 lat.

Antonina Girycz
Antonina Girycz
Antonina Girycz
Źródło: MW MEDIA

Zmarli w 2022 roku – Zbigniew Namysłowski

Zbigniew Namysłowski był legendarnym polskim jazzmanem. Saksofonista jazzowy, kompozytor i aranżer wykształcił wiele pokoleń młodych muzyków. Zbigniew Namysłowski przyszedł na świat 9 września 1939 roku, wkrótce po wybuchu II wojny światowej, w której zginęli jego rodzice. Urodzony w Warszawie muzyk swoją przygodę z jazzem rozpoczął w 1957 r. w Klubie Studenckim Hybrydy. Początkowo fascynował go jazz tradycyjny. Potem odkrył jazz nowoczesny i rozpoczął karierę saksofonisty.

Zbigniew Namysłowski z zespołem The Wreckers Andrzeja Trzaskowskiego wyruszył w 1962 roku trasę koncertową po USA. W latach 60. XX w. grał we własnych zespołach: Jazz Rockers i Zbigniew Namysłowski Quartet. Współpracował m.in. z Krzysztofem Komedą, Czesławem Niemenem czy Leszkiem Możdżerem. Jazzman zmarł 7 lutego 2022 w wieku 82 lat.

Zbigniew Namysłowski z nagrodą Fryderyka
Zbigniew Namysłowski z nagrodą Fryderyka
Źródło: Andras Szilagyi/mwmedia

Zmarli w 2022 roku – Daniel Passent

Daniel Passent był wybitnym polskim dziennikarzem. Urodził się 24 kwietnia 1938 r. w Stanisławowie. Studiował na Uniwersytecie w Leningradzie, a także na Uniwersytecie Warszawskim i na Uniwersytecie Princeton. Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w 1956 r. w "Sztandarze Młodych". Dziennikarz pisał również dla kabaretów Dudek i Pod Egidą. Pierwszy tekst w "Polityce" ukazał się w 1958 r.

Daniel Passent prowadził jeden z najstarszych blogów politycznych w Polsce "En Passant". Opublikował tam w sumie ponad 1700 wpisów. Dziennikarz od 2012 r. był również związany z radiem TOK FM, w którym prowadził autorską audycję "Goście Passenta". Z córką Agatą Passent prowadził podcast "Mój pierwszy raz".

Daniel Passent przez kilka lat był związany z Agnieszką Osiecką, z którą doczekał się córki Agaty, która poszła w ślady ojca. Jego żoną od ponad 30 lat była Marta Dobromirska-Passent. Zmarł 14 lutego 2022 roku. Miał 83 lata.

Daniel Passent
Daniel Passent
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku – Witold Paszt

Witold Paszt był muzykiem, wokalistą zespołu VOX. Urodził się 1 września 1953 roku w Zamościu. Ukończył tam szkołę muzyczną, a następnie kształcił się na Wydziale Wychowania Muzycznego UMCS w Lublinie. Legendarny zespół VOX założył w 1978 roku. Artysta wydał kilka albumów, zagrał dziesiątki koncertów w Polsce, a także w Holandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych oraz na Kubie. W swojej karierze miał kilka epizodów aktorskich, zagrał m.in. w filmie "Planeta singli 2". Witold Paszt odszedł w wieku 68 lat. Artysta zmarł w domu, w otoczeniu bliskich. 

Witold Paszt
Witold Paszt

Zmarli w 2022 roku – Tadeusz Borowski

Tadeusz Borowski był aktorem teatralnym, filmowym, telewizyjnym i dubbingowym związany był z Teatrem Ateneum. Wykreował wiele wybitnych ról teatralnych. Grał także w filmach m.in. "Zaraza", "Maskarada", "Koniec gry", "Chopin. Pragnienie miłości", "Bez litości". Był także aktorem dubbingowym. Jego głos można było usłyszeć produkcjach takich jak "101 dalmatyńczyków", "Piękna i Bestia" czy "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Aktor urodził się 9 lipca 1941 roku, a zmarł 4 marca 2022 roku. Miał 81 lat.

Tadeusz Borowski
Tadeusz Borowski
Źródło: Andras Szylagyi/MW Media

Zmarli w 2022 roku – Jacek "Budyń" Szymkiewicz

Jacek Szymkiewicz był muzykiem, multiinstrumentalistą, autorem tekstów i piosenek. Urodził się 17 sierpnia 1974 roku. W 1996 r. rozpoczął przygodę z zespołem Pogodno. Zdobył z nim największą rozpoznawalność. Wcześniej współtworzył kilka innych formacji oraz projektów, takich jak między innymi: Babu Król czy Budyń i Sprawcy Rzepaku. Grał też w zespole Mariana. Miał też w planach zacząć współpracę z Monofonem. Rozwijał również karierą solową. Współpracował z Kasią Nosowską oraz Lechem Janerką. Tworzył też muzykę do spektakli teatralnych. Jacek "Budyń" Szymkiewicz zmarł 12 kwietnia 2022 roku w wieku 48 lat.

Jacek Szymkiewicz i Marta Malikowska
Jacek Szymkiewicz i Marta Malikowska
Źródło: Krzysztof Skonieczny

Zmarli w 2022 roku – Ignacy Gogolewski

Ignacy Gogolewski był wybitnym polskim aktorem, reżyserem i scenarzystą. Urodził się 17 czerwca 1931 roku w Ciechanowie. W 1953 r. ukończył wydział aktorski PWST w Warszawie i wkrótce rozpoczął pracę w stołecznym Teatrze Polskim. Na tej scenie miał miejsce jego debiut teatralny. Miał za sobą blisko 70 lat kariery na scenie. Zasłynął rolą Antka Boryny w serialu "Chłopi".

Prywatnie przez 10 lat związany był z Katarzyną Łaniewską, jednak aktorzy rozstali się w 1964 r. Z tego związku aktor miał córkę Agnieszkę. Później Ignacy Gogolewski związał się z dziennikarką telewizyjną Mariną Samet-Niecikowska, jednak w 1978 r. doszło do tragedii i jego ukochana zginęła w katastrofie lotniczej. Od wielu lat partnerką aktora była Ewa Kwiecień. Aktor zmarł 15 maja 2022. Nie doczekał 91. urodzin, które obchodziłby za miesiąc.

Ignacy Gogolewski
Ignacy Gogolewski
Źródło: MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku – Jerzy Trela

Jerzy Trela był wybitnym polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, a także profesorem i rektorem PWST w Krakowie. Urodził się 14 marca 1942 r. w Leńczach. Ukończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Był jednym ze współtwórców Krakowskiego Teatru Scena STU.

Aktor zadebiutował na scenie jeszcze w czasie studiów w serialu "Stawka większa niż życie". Na scenie teatralnej Jerzy Trela wcielił się m.in. w postaci Gustawa i Konrada w "Dziadach" Mickiewicza, Jaszy w "Wiśniowym sadzie" Czechowa, czy Raskolnikowa w "Zbrodni i karze" Dostojewskiego. Widzowie pokochali go za role w produkcjach takich jak "Kolumbowie", "Sanatorium pod klepsydrą", "Układ krążenia", "Znachor", "Człowiek z żelaza", "Magnat", "Anioł w Krakowie", "Zakochany anioł", "Trick" czy "Wszystkie kobiety Mateusza". Jerzy Trela zmarł 15 maja 2022 roku, miał 80 lat.

Jerzy Trela
Jerzy Trela
Źródło: Marek Ulatowski/MW MEDIA

Zmarli w 2022 roku – Piotr Balicki

Piotr Balicki był znanym i lubianym przez publiczność konferansjerem i prezenterem. Urodził się 7 listopada 1984 roku. Był dziennikarzem, uwielbianym przez publiczność konferansjerem i prezenterem. Przez większość swojej zawodowej kariery był związany z telewizją TVN. To właśnie tu współtworzył znane show "Mam Talent!" oraz "X-Factor", a także był jednym z trenerów w programie "Mali Giganci". Piotr Balicki cierpiał na czerniaka. Zmarł 19 sierpnia 2022 roku w wieku 38 lat.

Piotr Balicki
Piotr Balicki

Zmarli w 2022 roku – Edward Hulewicz

Edward Hulewicz był muzykiem, który stworzył ponadczasowe hity. Urodził się 22 listopada 1937 r. na Wołyniu. W 1965 roku był wokalistą zespołu Tarpany, który zyskał popularność taką jak Czerwone Gitary i Trubadurzy. Po jego rozpadzie dołączył do Heliosów. Potem współpracował z zespołem Kanon Rytm. Od początku lat 70. rozpoczął karierę solową. Współpracował m.in. z Janem Pietrzakiem i Jonaszem Koftą. To wtedy wylansował przeboje takie jak "Za zdrowie pań", "Serdeczne życzenia" czy "Znów ryzyka brak".

W połowie lat 80. Edward Hulewicz wyjechał do USA. Tam występował w klubach polonijnych. W 2005 r. na stałe wrócił do Polski. Edward Hulewicz wystąpił też w filmie "Wodzirej" Feliksa Falka. W 60-lecie działalności muzycznej otrzymał Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Edward Hulewicz zmarł 4 września 2022 roku w wieku 85 lat.

Edward Hulewicz
Edward Hulewicz
Źródło: MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku – Kazimierz Mazur

Kazimierz Mazur był znanym polskim aktorem. Urodził się 2 grudnia 1948 roku we Wrocławiu. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Widzowie pokochali go za rolę Tomaszka Niechcica w filmie i serialu "Noce i dnie". Aktor grał także w produkcjach takich jak "Zemsta", "Wiedźmin", "Czterdziestolatek. 20 lat później", "Noce i dnie" czy "Rozmowy kontrolowane". Był nie tylko aktorem filmowym i teatralnym, ale również dubbingowym.

Kazimierz Mazur był związany z Beatą Bogdańską-Mazur. Z ich związku zrodził się syn, który dostał imię po swoim ojcu i poszedł w jego ślady. Kazimierz Mazur jest podobnie jak ojciec aktorem serialowym, filmowym i teatralnym. Fani serialu "Na Wspólnej" mogą kojarzyć go między innymi z roli Kamila Hoffera. Drugą żoną Kazimierza Mazura była kompozytorka Katarzyna Gartner. Kazimierz Mazur zmarł 6 września 2022 roku.

Kazimierz Mazur
Kazimierz Mazur
Źródło: MW MEDIA

Zmarli w 2022 roku – Ilona Kuśmierska-Kocyłak

Ilona Kuśmierska-Kocyłak była aktorką znaną z trylogii Sylwestra Chęcińskiego "Sami swoi". Urodziła się w 16 czerwca 1948 r. w Zabrzu. Już od najmłodszych lat wiedziała, że chce występować na scenie. Mama namawiała ją na studia lekarskie, jednak młoda Ilona już jako nastolatka pojawiła się na planie filmowym. O swojej karierze Ilona Kuśmierska-Kocyłak opowiedziała w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Aleksandrze Czajkowskiej dla cozatydzien.tvn.pl. Zmarła 18 września 2022 w wieku 74 lat.

Ilona Kuśmierska-Kocyłak grała Jadźkę w "Samych swoich"
Ilona Kuśmierska-Kocyłak grała Jadźkę w "Samych swoich"
Źródło: MW MEDIA

Zmarli w 2022 roku – Franciszek Pieczka

Franciszek Pieczka był wybitnym polskim aktorem. Urodził się 18 stycznia 1928 roku. Już za pierwszym razem dostał się do PWST w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna), którą ukończył w 1954 r. W tym samym roku zaliczył swój głośny debiut na deskach teatru i w filmie. Aktor rozpoczął współpracę z Teatrem Dolnośląskim w Jeleniej Górze i dostał rolę w filmie "Pokolenie" Andrzeja Wajdy. W 1957 r. pojawił się w filmie "Zagubione uczucia" i od tego czasu regularnie zaczął pojawiać się na ekranach. Mimo dużej popularności, szczególnie po roli w serialu "Czterej pancerni", aktor zawsze stawiał rodzinę na pierwszym miejscu. Jeszcze w czasie studiów aktor poznał swoją ukochaną. Pobrali się w 1954 r. i doczekali się dwójki dzieci — Piotra i Ilony. Z żoną Henryką aktor przeżył 50 lat. Franciszek Pieczka zmarł 23 września 2022 r. Miał 94 lata.

Franciszek Pieczka
Franciszek Pieczka
Źródło: MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku — Jerzy Połomski

Jerzy Połomski był znanym polskim piosenkarzem estradowym, a także aktorem. Największą popularnością cieszył się w latach 60. i 70. XX wieku. To on wylansował utwory takie jak: "Bo z dziewczynami", "Cała sala śpiewa z nami", "Daj", "Kodeks", "Co mówi wiatr" czy "Nie zapomnisz nigdy".

Jerzy Połomski był katolikiem, jednak nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny. Pod koniec swoich dni mieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. 14 listopada w mediach pojawiła się informacja o śmierci artysty. Przyczyną miała być ciężka infekcja, która weszła do jego organizmu. Miał 89 lat.

Jerzy Połomski
Jerzy Połomski
Jerzy Połomski
Źródło: MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku — Jan Nowicki

Jan Nowicki był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów.  Studiował na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jednak został skreślony z listy studentów. Przez rok pracował w kopalni, ale pasja do aktorstwa była silniejsza. Jan Nowicki podjął kolejne studia, tym razem w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, którą udało mu się ukończyć w 1964 roku.

To on wykreował znakomite postaci w filmach takich jak: "Jeszcze nie wieczór", "Sztos", "E=mc2", "Wielki Szu", "Kamerdyner", czy "Młode wilki". Aktor ze związku z Barbarą Sobottą miał syna, Łukasza Nowickiego, który tak jak on, został aktorem.

Jan Nowicki zmarł 7 grudnia w nocy w Kownie. O niespodziewanej śmierci aktora poinformował radny miasta. W środę 14 grudnia odbył się pogrzeb artysty. Miał 83 lata.

Pogrzeb Jana Nowickiego
Pogrzeb Jana Nowickiego
Pogrzeb Jana Nowickiego
Źródło: MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku - Mariusz Walter

Mariusz Walter urodził się 4 stycznia 1937 roku we Lwowie. Na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, gdzie studiował, zaczął pracę w radiu studenckim. Potem znalazł pracę w Radiu Katowice, a w 1963 roku przeprowadził się do Warszawy, gdzie zaczął pracę w Telewizji Polskiej.

W 1982 roku Mariusz Walter odszedł z Telewizji Polskiej. Rok później poznał Jana Wejcherta. Wraz z biznesmenem stworzył kilkanaście telewizji. Wśród nich stację TVN, a także pierwszą telewizję informacyjną w Polsce, czyli TVN24. Dzięki Mariuszowi Walterowi 3 października 1997 roku o godzinie 19.30 widzowie po raz pierwszy obejrzeli "Fakty" TVN. Do 2001 roku Mariusz Walter był prezesem TVN.

We wtorek 13 grudnia po godz. 20.00 na antenie TVN24 Monika Olejnik przekazała wiadomość o śmierci Mariusza Waltera. Dziennikarz, były prezes stacji TVN oraz współzałożyciel i współwłaściciel grupy ITI miał 85 lat. 

Mariusz Walter nie żyje. Miał 85 lat
Mariusz Walter nie żyje. Miał 85 lat
Mariusz Walter nie żyje. Miał 85 lat
Źródło: MWMEDIA

Zmarli w 2022 roku — Emilian Kamiński

Emilian Kamiński był znanym aktorem i reżyserem, jedną z legend polskiego kina i dubbingu. Wystąpił między innymi w takich filmach jak "Szatan z siódmej klasy", "Szaleństwa panny Ewy" czy "U Pana Boga w ogródku". Wśród młodszych widzów dał się zapamiętać z kultowej roli guźca Pumby w "Królu Lwie" oraz kraba Sebastiana w "Małej Syrence".

W 2009 r. aktor stworzył Teatr Kamienicę, w którym był dyrektorem i reżyserem. Wraz z drugą żoną Justyną Sieńczyłło sprawowali opiekę nad nim. Prywatnie Emilian Kamiński był ojcem trójki dzieci. Aktor miał córkę i dwóch synów.

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia po długiej walce z chorobą. Informacja o śmierci 70-latka wstrząsnęła całym światem artystycznym. Miał 70 lat.

Ostatnia wiadomość Emiliana Kamińskiego do Joanny Szczepkowskiej
Ostatnia wiadomość Emiliana Kamińskiego do Joanny Szczepkowskiej
Ostatnia wiadomość Emiliana Kamińskiego do Joanny Szczepkowskiej
Źródło: MWMEDIA
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek , Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym"  [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym" [TYLKO U NAS]

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje