Paweł Deląg o ślubie syna i roli dziadka. Na uroczystość zaproszono go kilka dni przed

Paweł Deląg
Paweł Deląg o ślubie syna i roli dziadka
Źródło: MWMEDIA
Paweł Deląg w najnowszym wywiadzie uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o życiu rodzinnym. We wrześniu 2022 roku aktor został dziadkiem. Jak odnajduje się w tej roli? Paweł Deląg nie ukrywa, że jak na razie nie czuje się gotowy na samodzielną opiekę. Co więcej, aktor zdradził, że o ślubie syna dowiedział się zaledwie kilka dni przed uroczystością.

Paweł Deląg jest aktorem teatralnym i telewizyjnym, reżyserem i producentem filmowym. Popularność przyniosła mu rola Marka Winicjusza w kultowej ekranizacji powieści "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza. W zeszłym roku media rozpisywały się na temat życie prywatnego aktora. Paweł Deląg jest bowiem dumnym ojcem dwóch synów — Pawła Jr oraz Mikołaja. Starszy, pierworodny jakiś czas temu stanął na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

SOPOT_OSTROWSKA_PRACA
Małgorzata Ostrowska o pracy z synem. "Nie muszę się o niego martwić"
Małgorzata Ostrowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy jest coś, bez czego nie wyjdzie na scenę. Co więcej, wokalistka od pewnego czasu koncertuje wraz z synem. Jak to jest występować u boku pociechy? Okazuje się, że stres nie jest aż tak duży.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paweł Deląg o ślubie syna

Paweł Deląg Junior wziął ślub w lutym 2022 roku, o czym ojciec poinformował w mediach społecznościowych. Uroczystość odbyła się zaledwie kilka dni po tym, jak w Ukrainie wybuchła wojna. Paweł Deląg był jedną z gwiazd, która mocno zaangażowała się w pomoc uchodźcom. We wzruszającym wpisie dotyczącym wesela nawiązał również do sytuacji za wschodnią granicą.

"Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość, w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu. Stop wojnie, stop nienawiści. Niech miłość będzie naszym wyborem" - czytamy.

Paweł Deląg gościł w najnowszym odcinku podcastu Piotra Kędzierskiego i Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie wrócił pamięcią do niezwykłej uroczystości, która, jak sam przyznał, na zawsze pozostanie w jego pamięci. Najciekawszy jednak okazał się fakt dotyczący szczegółów organizacyjnych. Okazało się bowiem, że aktor został zaproszony na ślub syna zaledwie kilka dni przed ceremonią.

"Sytuacja była szczególna. Już wtedy nadciągnęła wojna, a raczej napaść Rosji na Ukrainę. To był szczególny moment, dla nas coś się zaczyna, osobiste święto rodzinne, a tutaj duże wydarzenie. Wszyscy zapamiętaliśmy ten dzień. [...] Ślub był ładny, nieduży, w gronie rodzinnym" - powiedział Paweł Deląg.

Ale zanim rodzina mogła bawić się na ślubie, aktor dowiedział się, że zostanie dziadkiem. Jak wygląda jego relacja z wnuczką?

Paweł Deląg o relacji z wnuczką

Żona Pawła Deląga Juniora we wrześniu 2022 roku opublikowała tajemnicze zdjęcie dziecięcego wózka. Nie zdradziła wówczas żadnych szczegółów — ani informacji o płci pociechy, ani jej imienia. W rozmowie z nami Adrianna Malicka-Deląg zdradziła, że na świecie powitała córkę.

— Jak czujne oko obserwatorów zauważyło, w wózku jest różowy kocyk. It's a girl! — mówiła nam.

Postanowiliśmy wówczas zapytać świeżo upieczoną mamę, jak odnajduje się w nowej roli.

— Jako rodzice czujemy się wspaniale. Początki zawsze bywają trudne... ale daliśmy radę. A sen? Nie spałam 2 tygodnie. Później, gdy emocje po porodzie opadły i nie sprawdzaliśmy ciągle oddechu córeczki, chyba każdy rodzic to przechodzi, to wyluzowaliśmy. Córeczka pięknie śpi w nocy, więc muszę przyznać, że póki co brak snu nam nie doskwiera — powiedziała nam Adrianna Malicka-Deląg i dodała, że w tym wyjątkowym czasie może liczyć na wsparcie męża.

— Paweł jest dla mnie ogromnym wsparciem, jest wspaniałym mężem, a zmiana pieluchy nie jest mu obca. Życzę każdej kobiecie takiego męża — powiedziała wówczas.

Paweł Deląg w podcaście zdradził, jak odnajduje się w roli dziadka. Nie ukrywa, że nie był na to w żaden sposób przygotowany.

"Uczucie jest zaskakujące. Nie byłem na to gotowy i wyraźnie powiedziałem w rodzinie, że zwracać się do dziadka może tylko Rozalia, czyli moja wnuczka, więc trochę czasu mam. Nagle coś się otwiera" - powiedział.

Prowadzący zapytali, czy zdarza mu się opiekować samodzielnie wnuczką. Paweł Deląg nie ukrywał, że nie ma takich doświadczeń.

"Nie czuję się na to gotowy. Jak Rozalia trochę podrośnie i będzie o czym pogadać, to bardzo chętnie" - wyznał.

Paweł Deląg oraz prowadzący zażartowali, że ten czas nadejdzie, gdy Rozalia skończy 18 lat.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości