Pierwsze zdjęcie księżnej Kate od czasu operacji. Nie pokazywała się publicznie od grudnia

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: WireImage
Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie księżnej Kate od czasu operacji jamy brzusznej, której poddała się w połowie stycznia. Żona księcia Williama została przyłapana w towarzystwie mamy tuż obok zamku Windsor. Fotografia wykonana przez paparazzi szybko obiegła sieć.

Księżna Kate w połowie stycznia 2024 roku przeszła "planowaną operację jamy brzusznej". O wszystkim poinformował Pałac Kensington. Królewscy rzecznicy zapewnili, że żona księcia Williama czuje się dobrze, a zabieg przebiegł bez komplikacji. Kate Middleton spędziła w szpitalu dwa tygodnie, a następnie mogła się przenieść do rodzinnych posiadłości, gdzie obecnie kontynuuje rekonwalescencje.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Księżna Kate na pierwszych zdjęciach po operacji

Księżna Kate ostatni raz publicznie pokazywała się w grudniu, na długo przed operacją. Pałac Kensington wyjaśnił, że przyszła królowa wróci do pełnienia obowiązków dopiero w okolicach Wielkanocy. Teraz do sieci trafiły jej pierwsze ujęcia po tym, jak przeszła zabieg.

Serwis TMZ opublikował pierwsze zdjęcia Kate Middleton, które zrobili jej paparazzi. Księżna została przyłapana w samochodzie, który prowadziła jej matka Carole Middleton. Żona następcy tronu miała na sobie sporych rozmiarów okulary przeciwsłoneczne, co może sugerować to, że chciała pozostać niezauważona. Fotografie zostały wykonane w okolicy zamku Windsor i szybko obiegły sieć.

 Książę William przejął część obowiązków żony, a także te, które do niedawna wykonywał jego chory na nowotwór ojciec, Karol III. Następca tronu ma w ostatnim czasie bardzo napięty grafik i często spotyka się z poddanymi. Brytyjczycy nieustannie zasypują go pytaniami o zdrowie ukochanej. Ostatnio książę William gościł na torze wyścigowym Wrexham AFC z okazji Dnia Świętego Dawida. Wówczas jeden z mężczyzn zapytał go, "jak czuje się Kate". Przyszły król zignorował jednak to pytanie, co podsyciło plotki na temat prawdziwego stanu księżnej.

Nikt nie wie, co tak naprawdę dolega księżnej Kate

Operacja księżnej Kate dla wielu osób była prawdziwym zaskoczeniem. Żona księcia Williama nigdy bowiem nie skarżyła się na żadne dolegliwości i przez całe życie była wręcz okazem zdrowia. Zawsze utrzymywała nienaganną sylwetkę, wiadomo także, że bardzo restrykcyjnie przestrzegała diety. Dbała także o aktywność fizyczną. Nic więc dziwnego, że poddani poważnie martwią się o to, co się z nią dzieje.

Pałac Kensington nie udziela bowiem zbyt wielu informacji na temat stanu żony księcia Williama. Do tej pory królewscy rzecznicy poinformowali jedynie o tym, że księżna dochodzi do siebie podczas rekonwalescencji oraz że wróci do pracy dopiero po Wielkanocy. To wszystko sprawiło, że w sieci zaczęły pojawiać się rozmaite teorie na temat tego, co rzeczywiście dolega przyszłej królowej.

Wielu znanych brytyjskich lekarzy jest zdania, że księżna Kate przeszła operację usunięcia macicy. Inna teoria głosi natomiast, że Kate Middleton spodziewa się czwartego dziecka i dlatego nie pokazuje się publicznie. Warto w tym miejscu podkreślić, że ukochana następcy tronu podczas każdej ze swoich ciąż po prostu znikała. Wiele mówi się także na temat tego, że księżna doświadczyła licznych komplikacji, miała być intubowana, a lekarze ponoć walczyli o jej życie. Pałac Kensington nie odniósł się jednak do tych doniesień.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości