Jak czuje się księżna Kate? Ma być rozczarowana postawą księcia Williama

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William
Źródło: UK Press
Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys małżeński? Informatorzy z Pałacu Buckingham donoszą, że Kate Middleton jest rozczarowana postawą męża, który wziął na siebie zbyt dużo królewskich obowiązków i przez to nie jest w stanie jej dostatecznie wspierać.

Księżna Kate i książę William uchodzą za małżeństwo idealne, jednak nie zawsze tak było. Następcą tronu bardzo długo zwlekał z zaręczynami, a potem regularnie odwiedzał kluby nocne. Wiele mówiło się także o jego rzekomej zdradzie z przyjaciółką żony, Rose Hanbury. Teraz media donoszą, że między małżonkami znów nie jest kolorowo. Wszystko dlatego, że książę William jest zbyt pochłonięty pracą i ponoć nie wspiera księżnej Kate tak, jakby tego chciała.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys małżeński?

Księżna Kate dochodzi do siebie po operacji jamy brzusznej i odpoczywa od królewskich obowiązków. Zabieg żony księcia Williama zbiegł się w czasie z diagnozą, jaką usłyszał Karol III. Król dowiedział się bowiem, że choruje na nowotwór i natychmiast poddał się leczeniu. Wówczas część jego obowiązków przejął właśnie jego najstarszy syn.

Nie da się ukryć, że następca tronu w ostatnich tygodniach jest bardzo zapracowany. Teraz pałacowi informatorzy donoszą, że jego napięty kalendarz stał się przyczyną poważnego kryzysu małżeńskiego. Rozmówcy magazynu "In Touch" zdradzili, że księżna Kate jest bardzo rozczarowana postawą męża i tym, że nie dostaje od niego odpowiedniego wsparcia. Przyszła królowa ma się czuć wręcz "porzucona".

"William wziął na siebie więcej królewskich obowiązków, jako że król Karol walczy obecnie z rakiem. To sprawiło, że książę oddalił się od Kate. Przygotowuje się do objęcia tronu. Częściej widuje się z ojcem, i do tego musiał jeszcze zająć się tym całym zamieszaniem spowodowanym ostatnią wizytą jego brata w Wielkiej Brytanii" - powiedział jeden z informatorów.

Księżna Kate ma być rozczarowana postawą męża

Księżna Kate wiele poświęciła, by stać się częścią rodziny królewskiej i od zawsze była świadoma powagi dworskich obowiązków. Mimo wszystko Kate Middleton chciałaby, by mąż poświęcił jej trochę więcej uwagi w tym trudnym dla niej czasie.

"Kate stara się być wyrozumiała, ale William powinien nieco zwolnić i skupić się na swojej żonie i dzieciach. Potrzebują go teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej" - czytamy.

Niewiele wiadomo na temat stanu zdrowia księżnej Kate. Żona następcy tronu zawsze była okazem zdrowia, przez co jej operacja wywołała falę spekulacji. Przyszła królowa nie pokazuje się publicznie aż od grudnia 2023 roku. Pałac Kensington wyjaśnił, że księżna wróci do pełnienia obowiązków dopiero w okolicy Wielkanocy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: UK Press

podziel się:

Pozostałe wiadomości