Shannen Doherty w czułych objęciach z mamą. Aktorka walczy z nowotworem

Shannen Doherty
Shannen Doherty
Źródło: Getty Images
Odkąd Shannen Doherty, gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210", poinformowała o tym, że zmaga się z nowotworem w czwartym stadium, media z zapartym tchem śledzą jej historię. Mimo że stan aktorki jest poważny, ta się nie poddaje. W wywiadach podkreśla, że nie ma zamiaru umierać i walczy o powrót do zdrowia. Jak teraz się czuje? Niedawno gwiazda podzieliła się zdjęciem, do którego zapozowała z ukochaną mamą.

Shannen Doherty jest amerykańską aktorką telewizyjną i filmową. Ogólnoświatową rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach młodzieżowych, w tym w popularnej w Polsce w latach 90. produkcji "Beverly Hills, 90210". W ostatnim czasie media z zainteresowaniem śledzą losy aktorki, która od kilku lat walczy z rakiem. Po chemioterapii, która zakończyła się w 2017 roku, gwiazda poinformowała, że choroba jest w reemisji. Powróciła jednak, a przerzuty odkryto nawet w mózgu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZTSESJA_GARDIAS_CHOROBA
Dorota Gardias o chorobie nowotworowej
W 2021 roku Dorota Gardias otrzymała szokującą diagnozę - nowotwór piersi. Prezenterka poddała się zabiegowi i pokonała chorobę. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Dorota Gardias ujawnia, czy wciąż towarzyszy jej strach.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Shannen Doherty na zdjęciu z mamą

Stan Shannen Doherty jest bardzo poważny. Mimo to aktorka się nie poddaje i wciąż walczy, korzystając z najnowocześniejszych metod leczenia. Gwiazda ma wsparcie nie tylko bliskich, ale również fanów, z którymi jest w stałym kontakcie dzięki mediom społecznościowym. Ale nie tylko! Od pewnego czasu Shannen Doherty prowadzi podcast "Let's Be Clear with Shannen Doherty", który to poświęcony jest właśnie jej chorobie. Do rozmowy zaprasza lekarzy i bliskich, z którymi rozmawia o swoim życiu i bieżących trudnościach. Dzięki temu internauci mogą być na bieżąco.

Aktorka nie ma zamiaru umierać, co podkreśliła w jednym z wywiadów z 2023 roku. W rozmowie z "People" po raz pierwszy szczerze wyznała, że zdaje sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znalazła.

"Nie chcę umierać. Nie skończyłam z życiem. Nie skończyłam z kochaniem. Nie skończyłam z tworzeniem. Nie skończyłam z nadzieją na zmianę rzeczy na lepsze. Po prostu nie skończyłam" - podkreśliła Shannen Doherty. 

Mimo to gwiazda stara się czerpać z życia garściami. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem ze wspólnego spaceru z mamą. Panie podziwiały zwierzęta i cieszyły się tym niezwykłym czasem.

"Dziewczyny z Teenessee" - napisała pod zdjęciem.

Shannen Doherty z mamą
Shannen Doherty z mamą
Źródło: Instagram

Shannen Doherty o przełomie w leczeniu

W lutym 2020 roku aktorka wystąpiła w programie "Good Morning America" i wyznała, że najnowsze wyniki badań nie napawają optymizmem.

"Mam czwarte, ostatnie stadium nowotworu. Mój rak powrócił" - wyznała wówczas na antenie.

Teraz najświeższe informacje na temat stanu aktorki fani czerpią z prowadzonego przez nią podcastu. Z jednego z najnowszych odcinków dowiadujemy się, że gwiazda poddała się nowoczesnej terapii. Shannen Doherty robi wszystko, by żyć jak najdłużej. Eksperymentalna forma leczenia początkowo nie dawała rezultatów. Wielu sugerowało aktorce, by jej zaprzestała.

"Po czterech zabiegach tak naprawdę nie widzieliśmy różnicy i wszyscy chcieli, żebym zmieniła leczenie. Pomyślałam wtedy: będziemy kontynuować i zobaczymy. Po szóstym, siódmym zabiegu naprawdę zaobserwowaliśmy, jak przełamuje się bariera krew-mózg. Czy nazywam to cudem? Dla mnie jest to cud. W pewnym sensie rzuciłam kostką i powiedziałam: idziemy dalej" - wyjaśniła.

Shannen Doherty
Shannen Doherty
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości