Pilne informacje ws. stanu zdrowia księżnej Kate. Wydano komunikat

Kate Middleton
Kate Middleton
Źródło: Getty Images
Niedawno media obiegła informacja, która poddanym dała sporo nadziei. Kate Middleton była bowiem widziana podczas spaceru z dziećmi. Wielu zakładało, że oznacza to rychły powrót do pełnienia publicznych funkcji. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami na razie nie ma co się tego spodziewać. Wydano oficjalny komunikat. Czego się dowiedzieliśmy?

Odkąd Kate Middleton zniknęła z przestrzeni publicznej, fani i poddani z zapartym tchem śledzą wszelkie doniesienia na temat żony księcia Williama. Ta zmaga się ze sporymi problemami zdrowotnymi, w związku z którymi została poddana zapobiegawczej chemioterapii. Przed każdym ważnym wydarzeniem, na którym mają spotkać się członkowie brytyjskiego dworu, pada pytanie o to, czy można spodziewać się tam również księżnej Kate. Ta ostatni raz była widziana publicznie w grudniu 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kalendarium choroby księżnej Kate Middleton
Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowe informacje w sprawie Kate Middleton

Zagraniczne media prześcigają się w doniesieniach dotyczących księżnej Kate. Każda informacja jest skrzętnie analizowana przez internautów, którzy mają nadzieję, że ich ulubienica szybko powróci do pełni sił. Są też tacy, którzy zakładają najgorsze i to w tym dopatrują się powodów przedłużającej się nieobecności oraz ciszy w mediach społecznościowych. Sytuację zestawiają z postawą Karola III, który, choć walczy z nowotworem, pokazuje się publicznie.

Niedawno "Vanity Fair" zasiało w sercach fanów ziarno nadziei. Autorzy dotarli bowiem do informatorki, która rzuciła nieco światła na stan Kate Middleton. Tajemnicze źródło informacji, będące kimś z bliskiego otoczenia rodziny, wyznało, że księżna dobrze znosi zapobiegawczą chemioterapię.

To wielka ulga, że dobrze reaguje na leczenie i czuje się o wiele lepiej. To był oczywiście bardzo trudny i pełen niepokojów czas. Wszyscy się zgromadzili wokół Kate – William, jej rodzice, siostra i brat
- powiedziała informatorka.

W połowie czerwca ma odbyć się ważne dla brytyjskiej korony wydarzenie — Trooping The Colour, państwowe obchody urodzin władcy. Celebrowane z wielką pompą wydarzenie wymaga odpowiedniego przygotowania. W najbliższym czasie mają odbyć się próby do parady, toteż wielu zadawało sobie pytanie, czy w tak ważnej chwili rodzina będzie w komplecie. Korespondent królewski ITV News Christopher Ship nie ma dla poddanych dobrych wieści.

Księżna Walii nie weźmie udziału w przeglądzie pułkowników przed weekendem Trooping [The Colour - przyp. red]. Nadal poddawana jest chemioterapii
- poinformował za pośrednictwem platformy X.

Czy księżna Kate pojawi się na głównych obchodach? Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia są na to raczej marne szanse.

Kate Middleton i książę William
Kate Middleton i książę William
Źródło: Getty Images

Kate Middleton czuje się coraz lepiej?

Jak podawał niedawno Daily Mail, wiele wskazuje na to, że Kate Middleton ma się coraz lepiej. Zdaniem brytyjskich mediów żona księcia Williama coraz częściej wychodzi z domu, by spędzić czas z ukochanymi dziećmi. Niedawno miała być nawet widziana podczas jednego ze spacerów. Jednakże na stronie Daily Mail na próżno szukać fotografii czy nagrań, które potwierdzałyby informacje zawarte w artykule. Zgodnie z nim:

"Udało nam się ustalić, że księżna była widziana na spacerze w ostatnich tygodniach" - można przeczytać na stronie Daily Mail.

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się powrotu księżnej Kate na salony? Portal usmagazine.com, powołując się na "The Times", jeszcze niedawno raczej nie podawał napawających optymizmem wieści. Księżna Kate "przez jakiś czas będzie z dala od sprawowania publicznych obowiązków". Wróci do nich dopiero wtedy, gdy poczuje się na to gotowa i dostanie zielone światło od lekarzy. A to oznacza, że prawdopodobnie poddani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości