Mama Michała Koterskiego nie jest zadowolona ze ślubu syna. Teraz głos zabrała żona aktora

Michał i Marcela Koterscy
Michał i Marcela Koterscy
Źródło: MWMEDIA
Marcela Koterska udzieliła niedawno nowego wywiadu. Gwiazda znana z występów w programie "Top Model" opowiedziała o relacjach z teściową w związku z nieotrzymaniem zaproszenia na jej ślub z Michałem Koterskim. Co wyjawiła?

Marcela Koterska jest żoną Michała Koterskiego i matką ich dwójki dzieci. W przeszłości próbowała swoich umiejętności jako modelka i aktorka. Gwiazda zyskała popularność, występując w programie TVN "Top Model". Teraz jednak skupia się na rozwijaniu kariery jako influencerka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AKADEMIAPANAKLEKSA_KOTERSCY_FRYSIO
Marcela Leszczak i Michał Koterski o synku Fryderyku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Koterska o ślubie i teściowej

Marcela Koterska udzieliła niedawno nowego wywiadu. Żona Michała Koterskiego w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik w szczerych słowach opowiedziała o swoim niedawnym ślubie, który odbył się z dala od rodziny i znajomych. Zakochani zdecydowali się na małą, a przy tym intymną ceremonię, o której nikt nie wiedział — nawet najbliższa rodzina.

"Wydarzyło się to, co się miało wydarzyć. Troszkę to było zaplanowane, zabrałam z Polski sukienkę. Ale też trochę spontaniczne, bo nie mieliśmy biżuterii i nie mieliśmy wybranego dnia ślubu. Więc generalnie: spontanicznie i nie. Dwa dni przed wylotem podjęliśmy decyzję, że bierzemy ślub, a dzień przed wylotem dopiero poszłam przymierzyć sukienkę. Chcieliśmy, żeby to było intymne" - wyznała.

W dalszej części rozmowy Marcela Koterska podzieliła się również swoimi doświadczeniami z teściową, która wydaje się, że nie była zadowolona z faktu, że nie była zaproszona na ich ślub.

"Chcieliśmy być tylko we dwójkę, żeby był obecny tylko nasz syn i świadkowie. Nikt nie wiedział, nawet nasze rodziny. Michała mama okazała bardzo duże niezadowolenie i po dziś dzień uważa, że nieładnie zrobiliśmy. Że nie wiedziała, ani nie została zaproszona… Nie rozwiązujemy tego w żaden sposób" - powiedziała i dodała:

"Pozostajemy w kontakcie, ale nie można wszystkich w życiu zadowolić. Zrobiliśmy tak, żebyśmy my byli szczęśliwi".

Marcela Koterska na pytanie, jakie ma kontakty z teściową odpowiedziała krótko.

"Poprawne" - wyznała żona Michała Koterskiego.

Michał Koterski o ślubie i relacji z synem

Michał Koterski podkreślił, że zarówno ceremonia ślubna, jak i życie po niej, wprowadziły wiele fundamentalnych zmian w życiu jego rodziny. W ostatnim wywiadzie dla "VIVA!" przeprowadzonym przez Beatę Nowicka, aktor dzielił się swoimi przemyśleniami na temat ślubu i roli w nim swojego syna Fryderyka. Mówił o pięknej scenerii ślubu na plaży, gdzie synek aktora występował jako drużba, będąc odpowiedzialnym za obrączki.

"Ocean, plaża, słońce, urzędniczka czeskiego pochodzenia, która mówiła po polsku, nasz Frysio z obrączkami… Marcele w sukni zobaczyłem dopiero pod tym baldachimem. [...] Frysio był drużbą, podawał nam obrączki. Uwielbia zwracać na siebie uwagę, ale tym razem nie było wygłupów, szaleństwa. Po ceremonii powiedział: "Widziałeś, tata, nawet się nie popisywałem". Zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji i wzorowo wywiązał się z bycia drużbą" - wyznał Michał Koterski.

Pomimo skłonności do bycia w centrum uwagi, tym razem Fryderyk postępował poważnie i odpowiednio do okazji. Michał Koterski opowiedział także o tym, jak decyzja o wspólnym zamieszkaniu wpłynęła na jego syna. Jak zaznaczył, była to dla Fryderyka nowa sytuacja, gdyż był przyzwyczajony do życia na dwa domy, gdzie zawsze poświęcano mu 100% uwagi.

"Kiedy zamieszkaliśmy razem, zmieniło się jego miejsce w rodzinnym układzie, w hierarchii, i poczuł się zagrożony. Oczywiście dla nas nadal jest najważniejszy, ale w jego odczuciu już nie. Musiał zmierzyć się z faktem, że rodzice więcej czasu spędzają razem, więcej rozmawiają, mają mnóstwo wspólnych tematów. Na początku non stop nam przerywał, wchodził nam w słowo albo całował nas w usta, jak my siebie z Marcelką. Jego świat się przewartościował i dla takiego małego człowieka to było duże wyzwanie. Ale coraz lepiej się w tym odnajduje i na pewno jest szczęśliwy" - powiedział.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości