Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk świętują w tym roku czwartą rocznicę ślubu, choć są ze sobą od siedmiu lat. Para rozwija karierę aktorską w USA. Ukochana polskiego aktora zagrała u boku Dwayne'a Johnsona oraz w towarzystwie Brada Pitta i Margot Robbie. Piotr Adamczyk w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o trudnościach, które musi pokonać jego żona w związku z chorobą oraz o relacji z ukochaną.

Karolina Szymczak od lat choruje na endometriozę. Niestety diagnozę usłyszała zbyt późno. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" opowiedziała o żmudnej drodze, którą przeszła. Aktorka wyznała, że jej problemy były bagatelizowane nie tylko przez lekarzy, ale również rodzinę. Na szczęście może liczyć na wsparcie Piotra Adamczyka.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Adamczyk o wspieraniu żony w chorobie

Anna Pawelczyk-Bardyga spotkała aktora na sesji zdjęciowej do serialu "Klara", w którym już wkrótce go zobaczymy. Dziennikarka cozatydzien.tvn.pl zapytała Piotra Adamczyka, jak wspiera żonę w jej karierze zagranicznej. Zdradził, że ukochana rozwija również stronę internetową dla kobiet.

- Tak jak każdy mąż, można powiedzieć. Bardzo się cieszę, ona teraz jest w Stanach. Myślę, że dla niej teraz ważną rzeczą jest to, że założyła firmę EndoMe. To jest firma, która ma wspierać kobiety chore na endometriozę. Bardzo się angażuje w ten temat. Ważny temat pomagania dziewczynom na tę nieuleczalną chorobę - wyznał w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Aktor zachęcił widzów do zaglądania na stronę firmy, na której będzie można przeczytać, jak poradzić sobie po operacji, jak wykryć chorobę, do jakich lekarzy się udać.

- Wiedza o endometriozie niestety wśród ginekologów jest też jeszcze mało powszechna. A to jest choroba, którą może leczyć tylko najwyższej rangi specjalista. Karolina stara się jak najwięcej przekazywać wiedzy na temat tej choroby. Na temat diety, suplementacji, wszystkiego, co jest związane z jakąś ulgą w tym cierpieniu - dodał aktor.

Piotr Adamczyk opowiedział o męskiej perspektywie. Zauważył, że niewiele mówi się o endometriozie. Podkreślił, że są kobiety, które przez kilkanaście lat oczekują na diagnozę i konsultują się u różnych lekarzy, ale nie trafiają do specjalisty.

- Jeżeli mówimy o każdej innej chorobie, to medycyna rozwija się i w tym kierunku idzie. Mam wrażenie, że przez to, że to jest choroba, na którą cierpią tylko kobiety, została zamieciona trochę pod dywan, co mnie osobiście bardzo bulwersuje, ale też się tak krępuję mówić o tej chorobie, no bo cóż ja mogę wiedzieć. No poza tym, że mam chorą na tę chorobę żonę i to też jest jakiś rodzaj obciążenia i jakiś rodzaj wyzwania dla każdego człowieka, mężczyzny, który wspiera swoją żonę w tej nieuleczanej chorobie - opowiedział szczerze Piotr Adamczyk.

Dalsza część wywiadu w drugiej części artykułu.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną

29 czerwca Karolina Szymczak opublikowała romantyczny wpis z okazji 4. rocznicy ślubu z Piotrem Adamczykiem. Wyznała, że kwiatów w tym związku ma pod dostatkiem. Podkreśliła, że jest wdzięczna za to, że może dzielić życie z ukochanym, który jest jednocześnie jej przyjacielem.

"Jedyne, co mogę powiedzieć, żeby nie było aż tak cukierkowo, to to, że do tej przyjaźni dochodziliśmy długo, ale skutecznie. Jak co roku życzę nam dalej budowy naszej drogi, już bez dziur. Już teraz możemy. Wiem to" - wyznała aktorka na Instagramie.

Piotr Adamczyk w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradził, czy w natłoku obowiązków znajduje czas na randki z żoną. Aktor odparł, że jest to bardzo trudne, ale nie wyklucza, że przygotuje niespodziankę dla ukochanej.

Ostatnio nie, bo dzieli nas ocean, ale myślę, że przyjdzie taki moment, kiedy coś wymyślę i zaskoczę Karolinę

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości