Gwiazdy

Piotr Kraśko chwali się osiągnięciami córki. Lara podziela rodzinną pasję

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Piotr Kraśko chwali się osiągnięciami córki

Córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko przejęła pasję starszych braci, rodziców i dziadków. Sześcioletnia Lara wzięła udział w swoim pierwszym konkursie jeździeckim.

Rodzina żony Piotra Kraśki z pokolenia na pokolenie przekazuje sobie miłość do jazdy konnej. Żona prezentera Karolina Ferenstein-Kraśko przejęła także prowadzenie rodzinnej stadniny w Gałkowie. To właśnie tutaj konnej jazdy uczą się synowie pary, a także ich najmłodsze dziecko, sześcioletnia córka Lara.

Piotr Kraśko dumny z córki

Stadnina Ferensteinów zajmuje się głównie hodowlą i sprzedażą koni. Oprócz tego znajduje się w niej szkółka jeździecka, w której organizowane są także obozy i zawody. W ostatni weekend maja w Gałkowie odbył się konkurs zawodników do 18. roku życia. Piotr Kraśko dodał na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia. Napisał też, że w zawodach po raz pierwszy wzięła udział jego córka Lara.

"Brawo, Lara. Najmłodsza z rodzeństwa w czwartym pokoleniu zawodników i jeźdźców przejechała swój pierwszy minikonkurs. I rumak jaki wspaniały. Pierwszy koń starszego brata" - napisał dumny tata na Instagramie.

"Pierwsza dekoracja w życiu i pierwszy start w zawodach! Lara była bardzo dzielna, a na wspaniałego kucyka Pierota zawsze można liczyć" - dodała mama dziewczynki.

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"

Piotr Kraśko - rodzina i dzieci

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są małżeństwem od 2008 roku. Mają dwóch starszych synów - 15-letniego Konstantego i 13-letniego Aleksandra oraz najmłodszą, urodzoną w 2016 roku córkę Larę. Synowie prezentera w jeździectwie osiągają spore sukcesy. W grudniu 2020 roku Konstanty został powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej i brał udział w jeździeckich mistrzostwach Europy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości