Półnaga aktywistka wbiegła na scenę w czasie występu Avril Lavigne

Avril Lavigne miała nieprzyjemną sytuację
Avril Lavigne miała nieprzyjemną sytuację
Źródło: Ralph Orlowski/Getty Images
Półnaga aktywistka z wypisanymi na plecach hasłami wbiegła na scenę podczas występu Avril Lavigne w Kanadzie. Chociaż kobieta szybko została złapana przez ochroniarzy, nie obyło się bez wulgarnych wyzwisk. Wokalistka nie kryła bowiem swojej złości.

Avril Lavigne zasłynęła na początku lat 2000., gdy tworzyła lekki rock dedykowany nastolatkom. Zbuntowana blondynka szybko skradła serca fanów, którzy uczynili z niej prawdziwą gwiazdę: młoda wokalistka była gorącym tematem dla prasy, a jej nowe płyty i plakaty rozchodziły się niczym świeże bułeczki. Z biegiem lat o Avril Lavigne zaczęło się robić coraz ciszej, jednak nie znaczy to, że gwiazda zrezygnowała z show-biznesu. Wręcz przeciwnie, artystka wciąż żyje z muzyki i stale koncertuje. Podczas ostatniego występu spotkała się z nieprzyjemną sytuacją.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Półnaga aktywistka wtargnęła na scenę podczas występu Avril Lavigne

Cała sytuacja wydarzyła się podczas rozdania kanadyjskich nagród muzycznych Juno Awards, które odbyły się z nocy z 13 na 14 marca. Tego wieczoru aż trzy statuetki zgarnął The Weekend, który zwyciężył w kategorii najlepszego artysty, na najlepszego singla oraz albumu. Tryumfował również Harry Styles, Michael Buble oraz właśnie Avril Lavigne, która zwyciężyła w kategorii TikTok Juno Fan Choice.

Wokalistka w pewnym momencie została poproszona o wejście na scenę, by zapowiedzieć krótki koncert pierwszego w historii gali pandżabskiego artysty - AP Dhillona. Gwiazda czytała swoją przemowę, aż nagle w pewnym momencie przybiegła do niej półnaga aktywistka, która miała obnażone piersi.

Kobieta miała zapisane na ciele kilka haseł, które w większości dotyczyły ekologii, a także odzyskania przez rdzenną ludność Kanady i Stanów Zjednoczonych ziem, które niegdyś utracili:

"Czas ucieka, zostało nam 745 dni";

"Land Back";

"Przestańcie wycinać stare lasy":

"Uratujcie Zielony Pas" - czytaliśmy z jej pleców.

Avril Lavigne zwyzywała aktywistkę, która wbiegła na scenę

Kobieta szybko została obezwładniona przez ochroniarzy, którzy następnie znieśli ją ze sceny. Zanim jednak to nastąpiło, zareagowała sama Avril Lavigne. Wokalistka dała się ponieść swojej rock'n'rollowej naturze i wycelowała w kierunku kobiety kilka wyzwisk. Wszystko nagrały kamery.

"Spie*rzaj stąd, su**o" - krzyknęła w jej kierunku.

Avril Lavigne odniosła się do sytuacji na mównicy podczas odbierania nagrody, którą dostała od publiczności.

"Oby tym razem nikt mi nie przerwał, bo mu dowalę" — stwierdziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Ralph Orlowski/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości