"Przełomowy Moment" Martyny Kaczmarek. "Wiele osób zaczęło uznawać mnie za absolutnie idealną"

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczk: MARTYNA KACZMAREK
Martyna Kaczmarek zdradziła, jakie wydarzenie ukształtowało jej obecne życie. W najnowszym cyklu wywiadów Martyny Mikołajczyk "Przełomowy Moment" zwierzyła się, że największy wpływ miał na nią hejt, z jakim spotkała się na fali popularności. "Był taki moment, że wiele osób zaczęło uznawać mnie za bezbłędną i absolutnie idealną. To sprawiło, że ten upadek z piedestału mocno się na mnie odbił psychicznie" - mówiła.

Martyna Kaczmarek jest influencerką w najszerszym tego słowa znaczeniu. Jej instagramowe wpisy śledzi niemal 150 tys. osób. Głośno mówi o tym, dlaczego w Polsce nie mamy jeszcze w pełni ukształtowanego równouprawnienia. Nazywa siebie feministką, bo wierzy, że kobiety powinny być równe mężczyznom pod względem politycznym, ekonomicznym i społecznym. Problem w tym, że nie wszyscy podzielają to zdanie. I choć, jak sama przyznaje, przeżyła kilka niechybnych potknięć, to nigdy nie zeszła z drogi do wyznaczonego celu. Pomimo brutalnego hejtu.

Martyna Kaczmarek choruje psychicznie od dziecka. O nerwicy lękowej dowiedziała się z Internetu

Kiedy Martyna Kaczmarek odwiedziła nasze studio nagraniowe, przeżywała trudny okres. Od dziecka cierpi na zaburzenia lękowe, które nasilają się co jakiś czas. Opowiedziała nam jaki system obronny wypracowała przez lata, by móc normalnie funkcjonować.

- U mnie atak paniki (...) wygląda tak, że bardzo szybko bije mi serce, czuję niepokój i ścisk w brzuchu i w klatce piersiowej i zaczynam się hiperwentylować i mam takie wrażenie, że nie mogę złapać oddechu - mówiła.

Po raz pierwszy doświadczyła tego jako sześcioletnia dziewczynka.

- Pierwszy atak, jak miałam sześć lat, był 11 września 2001 roku, atak na World Trade Center. Moja mama prasowała, a w telewizji leciała właśnie relacja z tego, co się wydarzyło i wtedy właśnie pierwszy raz zaczęłam się hiperwentylować - dodała.

Ta wyjątkowa wrażliwość, jaką Martyna Kaczmarek odkryła w sobie już jako dziecko, w przyszłości pchnie ją do chęci zmieniania świata. Nie można odmówić jej wspaniałej działalności na rzecz feminizmu. Codziennie na swoim instagramowym profilu, stara się zmieniać podejście społeczeństwa do równouprawnienia. Droga do tego nie była jednak łatwa.

- Miałam takie poczucie, że jestem w tym sama, że nikt inny nie przechodzi przez to, przez co ja przechodzę i, że tylko ja jestem taka dziwna. Dla mnie najbardziej niezrozumiałe było, że zostałam przebadana wszerz i wzdłuż (...), a moje ciało zachowywało się, jakbym miała zaraz umrzeć. Nie było wtedy takiej świadomości, nie rozmawiało się też tak otwarcie jak teraz. Choć i dziś mogłoby być jeszcze lepiej w zakresie zdrowia psychicznego. Nawet sposób postawienia diagnozy, że to jest na tle nerwowym. Nikt nie mówił, że to są stany lękowe z lękiem napadowym. Ja dopiero jako nastolatka, odkrywając youtuberkę z Wielkiej Brytanii, usłyszałam pierwszy raz słowo panika. Od niej, nie od lekarza - powiedziała Martyna Kaczamrek.

Martyna Kaczmarek o zaburzeniach psychicznych. Rodzice bardzo chcieli pomóc, ale nie wiedzieli jak

Choć mała Martyna Kaczmarek miała ogromne wsparcie w rodzicach, również oni nie do końca wiedzieli jak jej pomóc. Dziś o relacji z mamą opowiada ze łzami w oczach.

- Moi rodzice byli bezradni i nadal czasami jak dzwonię do mojej mamy i mówię jej, że źle się czuję i że mam atak, że jestem już zmęczona, to ona mówi, że jest bezradna i nie wie, co może zrobić, żeby pomóc. To jest chyba właśnie najtrudniejsze w tych chorobach i zaburzeniach psychicznych. Złamaną nogę wsadzisz w gips i ona się zagoi, a ze zdrowiem psychicznym jest tak, że walczysz z niewidzialnym wrogiem (...). Zaczęłam brać leki, ale jak tylko przydarzyła się okazja, żeby z nich zrezygnować, bo pojawiły się skutki uboczne, to od razu z nich zrezygnowałam i była taka ulga u moich rodziców, że ich nie biorę - mówiła.

Ze skutkami ubocznymi wiąże się całkiem zabawna historia. Z początku nikomu nie było jednak do śmiechu. Niedokrwistość kończyn to częsty, ale bardzo niebezpieczny objaw nietolerancji leków psychiatrycznych. W tym przypadku winowajca ujawnił się... w kąpieli.

- W pewnym momencie zauważyłam, że mam sine ręce. Poszłam do moich rodziców i pokazałam im, że moje ręce są sine i oni spanikowali, że rzeczywiście. Był weekend, więc pojechaliśmy na całodobową opiekę (...) Zostały zrobione badania i wszystko wyszło prawidłowo. Lekarze rozkładali ręce. Dostałam skierowanie do szpitala psychiatrycznego, żeby tam lekarz się wypowiedział. Na liście skutków ubocznych jest niedokrwistość kończyn górnych i dolnych. Kazał odstawić od razu lek i zalecił, że jakby się coś działo to od razu karetka, od razu na SOR. Pewnego dnia siedziałam w wannie, kąpałam się i stwierdziłam, że spróbuję je bardzo mocno umyć, może coś to zmieni. Wzięłam gąbkę pumeksową i zaczęłam szorować ręce. Patrzę, a woda zaczęła być granatowa. Myślę sobie o kurczę. Okazało się, że ręce zabarwiły się od jeansów - opowiadała.

Przełomowy moment Martyny Kaczmarek: jej upadek w oczach fanów był bardzo bolesny

Głównym tematem rozmowy był jednak przełomowy moment w życiu Martyny Kaczmarek. Jak to się stało, że w pewnym momencie zaczęła iść pod prąd, spełniając swoje marzenia i starając się zmienić otaczającą rzeczywistość, bez względu na potknięcia i okoliczności?

- Najgorszym, co mnie spotkało w kontekście działalności publicznej był moment, w którym ludzie zaczęli stawiać mnie na piedestale. Jeżeli sprawiamy, że ktoś jest w naszych oczach ideałem, podziwiamy kogoś na tyle, żeby uważać, że ta osoba jest bezbłędna, fantastyczna, najlepsza na świcie, prędzej czy później się rozczarujemy. Ktoś popełni błąd, komuś podwinie się noga, zmieni zdanie na jakiś temat, przecież przez całe życie kształtujemy swój światopogląd. Był taki moment, że wiele osób zaczęło uznawać mnie za osobę bezbłędną i absolutnie idealną. To sprawiło, że ten upadek z piedestału mocno się na mnie odbił psychicznie - wspomina.

Świadoma tego, że nie jest idealna, prze jednak do przodu, bo ma w tym wyższy cel. Droga do niego rozpoczęła się osiem lat temu.

- Takim przełomowym momentem był 2015 rok. Przeprowadziłam się na studia do Warszawy ze Szczecina i to był rok, w którym po raz pierwszy próbowano zdziałać coś z prawem aborcyjnym. To był mój pierwszy protest przed sejmem w życiu. Kolejnym przełomowym momentem był sam wyrok Trybunału Konstytucyjnego w październiku 2020 roku. Pamiętam, że wyszłam z domu, szłam przez godzinę plażą i płakałam. Miałam takie poczucie, że cała ta praca, jaką wykonałyśmy z masą fajnych dziewczyn, to wszystko jest na nic. Ja wtedy byłam na etacie w korporacji i pomyślałam, że to nie ma sensu, bo obok dzieją się takie rzeczy. Pomyślałam wtedy, że chciałabym zmienić swoje życie i pracować dla pozytywnych zmian społecznych - tłumaczyła.

Martynę Kaczmarek zalała fala hejtu. Przyznaje, że nie potrafi się uodpornić

Nieodłącznym elementem zmieniania świata jest obecność przeciwników. Czują się anonimowi, a to wzbudza w nich najgorsze instynkty. Doświadczanie hejtu stało się Martynie Kaczmarek jeszcze bliższe, gdy w programie "Top Model" zdecydowała się spełnić jedno z największych marzeń. Została pierwszą modelką curvy w domu modelek.

"Przeciętny kawał kobity"

"Udaje akceptację otyłości dla kasy"

"Ciało można wyćwiczyć. Tu widzę zwisający brzuchol, ja taki mam po trzech ciążach"

"Noga jak filar mostu"

"I ona zajęła miejsce komuś, kto miałby szansę na karierę w modelingu?!" - z takimi komentarzami Martyna Kaczmarek spotyka się na co dzień, choć stanowczo się temu sprzeciwia.

- Oczywiście, że mnie to dotyka. Moja postawa nie jest absolutnie o tym, że jestem osobą publiczną, więc muszę się z tym pogodzić, że ludzie będą mnie kopać. Bardzo często jest taka narracja prowadzona, że skoro postanowiłaś być influencerką i pójść do programu to musisz zgodzić się na to, że ludzie będą naruszać twoje granice. To jest taka narracja, jak wobec dziewczyn, które dotknęła przemoc seksualna - jeśli miała krótką spódniczkę, to chyba się o to prosiła. Mogła być bardziej ostrożna. To znów jest przerzucanie odpowiedzialności na ofiarę. Bo jeśli ktoś pisze mi komentarz lub wiadomość, która jest hejtem i narusza moją granicę w świetle prawa, to czy ja powinnam ponieść konsekwencje, czy ta osoba? Tyle że systemowo nie mamy narzędzi, żeby pociągać do odpowiedzialności za takie czyny. Bardzo potrzebujemy dyskusji w tym temacie, bo widzimy coraz większy wpływ mediów społecznościowych, szczególnie na młode osoby - wyznaje Martyna Kaczmarek.

Martyna Kaczmarek na ściance bez makijażu i stanika. Przyznaje, że był to chwyt marketingowy

Choć nie wszystkie sytuacje są zamierzone, Martyna Kaczmarek uwielbia być prowokatorką. Niedawno pojawiła się na kulturalnym wydarzeniu bez makijażu i stanika, czym zwróciła uwagę fotoreporterów i internautów. Sama otwarcie przyznaje, że był to chwyt marketingowy.

- Chcę zwrócić uwagę na bardzo istotną rzecz. Niezależnie od tego, czy mam na sobie makijaż, czy nie, jestem równie wartościową, kompetentną osobą, która może się pojawić na tego typu wydarzeniu. Buduję markę osobistą w oparciu o swoje wartości, więc absolutnie stosuję też zabiegi, które mają zwrócić uwagę na wartości, o których mówię. Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego. Jak szłam na tę ściankę pierwszy raz to wiedziałam, że ktoś o tym napisze. Byłam o tym przekonana, wiem jak działają media, bo jestem marketingowcem. Tylko że absolutnie nie spodziewałam się, że każdy dziennikarz na tej imprezie będzie chciał przeprowadzić wywiad i rozmowa będzie się zaczynała od słów "skąd czerpiesz tę odwagę, żeby być bez makijażu?", że napisze o tym niemal każdy portal informacyjny, że ludzie będą mi robić zdjęcia z ukrycia na tym wydarzeniu i pokazywać mnie palcami. Nie spodziewałam się tego, bo żyję w pewnego rodzaju bańce, w której chodzenie bez makijażu jest normalne, ale okazuje się, że dla wielu osób nie jest. Więc postanowiłam to robić dalej" - opowiedziała.

A dalsze działania rzeczywiście przynoszą efekty. Martyna Kaczmarek chwali się owocami swojej pracy, które w tym przypadku mają kształt zmiany ludzkich zachowań. Dostaje zatem wiadomości o tym, że kobiety zaczynają więcej czasu przeznaczać na zadbanie o samopoczucie, rezygnując tym samym na przykład z obowiązkowego wcześniej makijażu. Mimo to nadal spotyka się z hejtem. Czy da się do niego przyzwyczaić? Przygotować na kolejne kubły zimnej wody?

- Gdzie się tego nauczyć? Można budować poczucie własnej wartości i poczucie, że wiem co robię, dlaczego to robię i w jakim celu i jak to robię. Każdy z nas idzie inną ścieżką i to jest ok, dopóki nie krzywdzi się innej osoby. Chciałabym, żebyśmy skupili się nie na narracji jak przygotować młodą osobę na hejt, tylko jak sprawić, żeby ludzie nie hejtowali. Dosłownie kilka dni temu dostałam wiadomość na Instagramie: "Cześć Martyna, chciałam ci powiedzieć, ze parę miesięcy temu byłam jedną z osób, która cię hejtowała i uświadomiłam sobie ostatnio, że to we mnie był problem, czułam się sfrustrowana, bo coś działo się w moim życiu i chciałabym cię za to przeprosić" - podsumowuje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?