Radosław Pazura o trudnych momentach w małżeństwie. "Wszyscy jesteśmy słabi i popełniamy błędy"

Radosław Pazura
Radosław Pazura
Źródło: MWMEDIA
Radosław Pazura, który od ponad 30 lat żyje w szczęśliwym małżeństwie z Dorotą Chotecką udzielił niedawno nowego wywiadu. Aktor nie ukrywa, że zakochani mają za sobą i ciężkie chwile. Przy okazji zdradził, czy zdarzyło mu się oszukać partnerkę. Jego odpowiedź zaskakuje.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka są jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w polskim przemyśle rozrywkowym. Ich związek trwa już powyżej 30 lat, ale rzadko dzielą się szczegółami swojego życia prywatnego. Spotkali się na łódzkiej uczelni filmowej a niedługo później byli już parą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni
Radosław Pazura zabrał żonę na kawę do... Gdyni

Radosław Pazura o trudnych chwilach w relacji

Radosław Pazura w niedawnym wywiadzie udzielonym reporterce serwisu Jastrząb Post wyjawił, że po 30 latach nadal wiodą z żoną szczęśliwe życie. Aktor w rozmowie podkreślił, że kluczem do szczęśliwej relacji jest autentyczność. Przy okazji zwrócił uwagę na to, jak ważne są zrozumienie i przyznanie się do własnych błędów.

W trakcie rozmowy został poruszony również temat prawdomówności w małżeństwie. Nawiązując do aktualnie granej przez siebie w teatrze postaci Radosław Pazura przyznał, że w przeszłości zdarzyło mu się okłamać małżonkę.

"Oczywiście, zdarzało mi się to wielokrotnie. Jednak najważniejsze jest, by w pewnym momencie zdawać sobie sprawę z tego, co się zrobiło [...] Wykonałem tę robotę i w związku z tym oczyściłem się z tych kłamstw, oczywiście z pomocą siły wyższej. Taką pracę musi wykonać każdy z nas, bo inaczej możemy tkwić i później obudzić się, tak jak mój bohater." - wyznał z zaskakującą szczerością.

Radosław Pazura nie ukrywa, że w jego małżeństwie również zdarzają się gorsze momenty. Kluczem do ich przezwyciężenia jest zdaniem aktora aktywne wzięcie sprawy w swoje ręce.

"Zawsze są gorsze momenty, taka jest nasza natura. Wszyscy jesteśmy słabi i popełniamy błędy... Bierzemy wtedy za rogi te wszystkie słabości i problemy i z nimi walczymy. To jest najważniejsze. Bez tego, w pewnym momencie trzeba się poddać i powiedzieć sorry, to mnie się nie uda" [...] Naszym sukcesem jest to, że bierzemy te problemy za rogi i próbujemy je przełamywać." - wyznał w szczerej rozmowie

Radosław Pazura obawia się zagrać z żoną na scenie

Radosław Pazura i Dorota Chotecka tworzą od ponad 30 lat udane małżeństwo. W niedawnym wywiadzie z Dagmarą Olszewską, udzielonym dla cozatydzien.tvn.pl gwiazdor zaskakująco przyznał, że obawiałby się wystąpić w tej samej sztuce teatralnej co jego żona.

Jak przyznał, małżeństwo w trakcie trwania pandemii próbowało coś razem tworzyć, jednak ostatecznie nie doszło to do skutku.

- Nie, ja się boję, bo moja żona jest genialna, ja przy niej wymiękam, mam tremę wtedy. W trakcie pandemii próbowaliśmy coś zrobić razem, mieliśmy wspaniałego reżysera, ale przerwaliśmy te próby. Też nie mieliśmy funduszy na to, żeby to dale kontynuować, a były potrzebne i zawiesiliśmy to na kołku, ale to nie znaczy, że nie wrócimy do tego, jak ja popracuję bardziej nad swoim aktorstwem i dorównam żonie i pojedziemy w Polskę, albo w świat — wyznał aktor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości