Dorota Chotecka o relacji w rodzinie Pazurów. Jakie stosunki mają z Cezarym Pazurą?

Autor:
Norbert
Żyła
Dorota Chotecka

Na temat chłodnych relacji w rodzinie Pazurów w mediach było głośno od dawna. W jednym z ostatnich wywiadów Dorota Chotecka wypowiedziała się na temat tego, jak obecnie wyglądają kontakty sławnych aktorów. Jak się okazuje, na ich zmianę miał wpływ stan zdrowia jednego z członków rodziny.

Dorota Chotecka jest cenioną polską aktorką. Gwiazda ukończyła wydział na Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Zagrała w takich filmach jak: "Szczęśliwego Nowego Yorku" czy "Awantura o Basię". Znana jest również występowania na deskach teatrów oraz licznych ról w znanych serialach komediowych. Prywatnie Dorota Chotecka od 30 lat jest związana z aktorem Radosławem Pazurą. Wspomnieni od 2007 roku są dumnymi rodzicami córki Klary.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu
Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu Radosław Pazura boi się zagrać z żoną w spaktaklu

Trudne relacje w rodzinie Pazurów

Jakiś czas temu głośno było w mediach na temat wypowiedzi, jakiej udzieliła Edyta Pazura jednemu ze swoich fanów za pośrednictwem konta na Instagramie. Pytanie dotyczyło wspólnych relacji w rodzinie sławnych aktorów.

"Macie dobry kontakt z Radkiem i Dorotą? Jakieś wspólne wyjazdy, wieczory itp.?" - zapytał internauta.

Odpowiedź, jakiej udzieliła żona Cezarego Pazury, z pewnością wiele osób może zaskoczyć.

"Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie" - odpowiedziała.

Udzielona przez Edytę Pazurę odpowiedź wywołała medialną burzę, a przy tym lawinę spekulacji ze strony internautów w związku z powodem braku kontaktu Cezarego i Radosława Pazurów. Dociekliwi fani nie pozostawili jednak tak tej sprawy i postanowili wypytać o rodzinne relacje również Dorotę Chotecką.

"Czy to prawda, że nie utrzymujecie kontaktu z Edytą Pazurą?" - napisał dociekliwy internauta.

Aktorka postanowiła skomentować sprawę, udzielając oszczędnej odpowiedzi.

"Kontakt jakiś jest" - napisała krótko Dorota Chotecka.

Edyta Pazura i Dorota Chotecka odpowiedziały na pytania dociekliwych internautów Źródło: @edyta_pazura / @dorotachotecka

Poprawa relacji w rodzinie Pazurów

Udzielona przez Dorotę Chotecką odpowiedz na temat rodzinnych kontaktów, nie zaspokoiła jednak ciekawości mediów. Podczas niedawnego wywiadu z serwisem fakt.pl aktorka opowiedziała nieco więcej, na temat obecnych relacji pomiędzy jak mogłoby się wydawać zwaśnionymi aktorami.

Jak zdradziła Dorota Chotecka stosunki w rodzinie Pazurów uległy znacznej poprawie, gdyż Cezary i Radosław Pazurowie zaangażowali się w opiekę nad chorym ojcem, która jest obecnie dla nich priorytetem.

"Opiekują się tatą i muszą mu zapewnić dobrą opiekę, żeby tata był szczęśliwy na stare lata. Jest ich tylko dwóch, więc muszą się starać, kochać, rozmawiać, żeby tata miał prawdziwą, normalną starość. Ja bardzo kibicuję mężowi i wspieram go w tej kwestii, bo jest to moim obowiązkiem" - powiedziała aktorka.

Cezary Pazura jest ojcem chrzestnym córki Doroty Choteckiej i Radosława Pazury — Klary. W związku z powyższym aktorka została również zapytana przez portal o relacje córki ze sławnym aktorem.

"Bardzo się lubią, składają sobie życzenia, to jest fajne. Czarek o niej pamięta i ona o nim też pamięta. Zawsze sobie porozmawiają i to jest miłe. Jest tak, jak być powinno" – podsumowała Dorota Chotecka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości