Gwiazdy

Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami. Znamy płeć ich pierwszego dziecka

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Rihanna wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Vogue"

Rihanna urodziła, a na ten moment czekali wszyscy fani wokalistki. Gwiazda i ASAP Rocky już oficjalnie zostali rodzicami i zaczynają nowy etap w swoim wspólnym życiu. Wiadomo już, jakiej płci jest pierwsza pociecha gwiazdorskiej pary.

Rihanna długo ukrywała informacje o swojej ciąży, mimo że fani od dłuższego czasu domyślali się, że coś jest na rzeczy. Gwiazda w końcu postanowiła obwieścić radosną nowinę w swoim stylu i zorganizowała ustawkę z fotoreporterami. Wokalistka, mimo dość mroźnej wówczas pogody, nałożyła na siebie kurtkę, która odsłaniała już pokaźny ciążowy brzuszek, który też był podkreślony liczną biżuterią. Od tamtej pory Rihanna i ASAP Rocky nie ukrywali swojego szczęścia i eksponowali błogosławiony stan artystki. Teraz oboje zostali rodzicami po raz pierwszy.

Rihanna urodziła swoje pierwsze dziecko z ASAPEM Rockym

Informacja o tym, że Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami, po raz pierwszy ukazała się w czwartek 19 maja po południu i donosił o tym amerykański serwis show-biznesowy TMZ. Dziecko pary przyszło na świat jednak kilka dni wcześniej, bo już 13 maja w szpitalu w Los Angeles.

Według informacji serwisu Rihanna urodziła syna. Do gwiazdorskiej pary już płyną gratulacje z całego świata. Świeżo upieczeni rodzice póki co odcinają się od mediów i ten wyjątkowy dla siebie czas chcą spędzić w gronie najbliższych.

Warto podkreślić, że chwilę przed narodzinami pociechy, Rihanna i ASAP Rocky wzięli symboliczny ślub w teledysku rapera. Gwiazdor w nietypowy sposób oświadczył się tam ukochanej, a ona go przyjęła. Potem widzowie mogli zobaczyć, że przyszli rodzice mówią sobie sakramentalne "tak". Nikt jednak nie wie, czy naprawdę zdecydowali się pobrać.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rihanna i ASAP Rocky znają się od wielu lat

Rihanna i ASAP Rocky znają się od lat, a pierwsze plotki o ich romansie zaczęły pojawiać się już w 2013 roku, gdy zagrali parę w teledysku rapera. Muzycy, którzy byli wówczas w innych związkach, zapewniali jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń. Wielokrotnie też pokazywali się razem na imprezach branżowych i występowali razem w czasie koncertów. Rihanna i ASAP Rocky skrupulatnie odmawiali odpowiedzi na pytanie, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Musiało minąć ładnych parę lat, by w końcu potwierdzili swoje uczucie. W maju 2021 roku po raz pierwszy opowiedzieli o swojej miłości, a ASAP Rocky w wywiadzie dla "GQ" zapewnił, że Rihanna jest już tą jedyną. Na początku lutego 2022 roku zakochani oznajmili światu, że spodziewają się dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości