Robert De Niro został ojcem. To siódme dziecko 79-latka

Robert de Niro znów został ojcem
Robert de Niro znów został ojcem
Źródło: Getty Images North America
Robert De Niro ogłosił światu radosną nowinę. Jeden z największych gwiazdorów Hollywood po raz siódmy został tatą! Narodzinami nie pochwalił się jednak od razu, a fani spekulowali, czy aby na pewno nie pomylił liczby dzieci. Teraz informację potwierdzono już oficjalnie.

Robert De Niro, jedna z największych legend Hollywood, ogłosił światu, że powitał na świecie siódme dziecko. 79-letni aktor ujawnił tę radosną nowinę podczas wywiadu udzielonego reporterowi "ET Canada", który zapytał go, jak to jest być ojcem szóstki dzieci. Aktor z satysfakcją odpowiedział, że jest ojcem siedmiorga i jednocześnie obwieścił, że niedawno powitał na świecie nowego potomka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Legendarny Kosmiczny Mecz" - charytatywna impreza z udziałem artystów i sportowców
Źródło: "Co Za Tydzień"

Robert De Niro został ojcem po raz siódmy

Aktor nie ujawnił ani imienia, ani płci dziecka. Nie chciał również zdradzić, kto jest matką. Plotki mówią, że może to być instruktorka sztuk walki Tiffany Chen, z którą De Niro był ostatnio łączony przez media i fanów.

Dla Roberta De Niro to już siódmy potomek. Ma dwójkę przybranych dzieci z pierwszego małżeństwa, dwóch synów bliźniaków urodzonych w wyniku zapłodnienia in vitro przez surogatkę oraz syna i córkę, których doczekał się z drugą żoną. Robert De Niro był wcześniej związany z Grace Hightower, z którą się rozstał w 2018 roku po 21 latach małżeństwa. Aktor jest również czterokrotnym dziadkiem.

Robert De Niro - życie prywatne

Wiadomość o narodzinach dziecka De Niro pojawiła się po tym, jak paparazzi uchwycili aktora i Tiffany Chen na romantycznej kolacji. Podczas randki na ręce kobiety można było zobaczyć zaokrąglony brzuch, co wywołało spekulacje na temat ciąży.

Przedstawiciel Roberta De Niro potwierdził wieść o narodzinach dziecka, dodając, że aktor nie popełnił żadnego błędu i rzeczywiście ma siedmioro dzieci. Gwiazdor jest znany z poszanowania swojej prywatności. Rzadko dzieli się szczegółami swojego życia poza pracą, nie jest więc zaskoczeniem, że nie chce ujawniać szczegółów na temat swojego najmłodszego potomka.

Robert De Niro jest jednym z najbardziej cenionych aktorów w Hollywood. Ma w swoim dorobku takie kultowe filmy, jak "Ojciec chrzestny II", "Taksówkarz" czy "Joker". Ma na swoim koncie wiele innych prestiżowych nagród filmowych w tym osiem nominacji i dwie statuetki Oscara. Od zawsze znany był z ciężkiej pracy i niezwykle wysokiej jakości swoich ról. W wieku 79 lat wciąż podejmuje nowe wyzwania zawodowe, a rola młodego taty wydaje się odmłodzić go o co najmniej kilka dekad.

Robert de Niro, 1975
Robert de Niro, 1975
Źródło: Mondadori Portfolio Editorial
Robert de Niro w "Taksówkarzu"
Robert de Niro w "Taksówkarzu", 1976
Robert de Niro w "Taksówkarzu"
Źródło: Moviepix
Robert de Niro we "Wściekłym Byku", 1980
Robert de Niro we "Wściekłym Byku", 1980
Źródło: Moviepix

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości