Robert Gawliński nie martwi się o godną emeryturę. "Chcemy rozkręcić z żoną mały biznes"

Robert Gawliński
Robert Gawliński
Źródło: MWMEDIA
Robert Gawliński przyznał, że przez wiele lat wydawał pieniądze, aż w końcu pomyślał o przyszłości i poczynił pewną inwestycję, która okazała się być dla niego strzałem w dziesiątkę. Lider Wilków i jego żona mają już plany na spokojną emeryturę. Sprawdźcie, w co zainwestowali.

Robert Gawliński jest aktywny zawodowo od początku lat 80. Muzyk doskonale wie, że najtrudniej jest trwać na rynku przez lata i wciąż cieszyć fanów. Wokalista Wilków nie martwi się o swoją emeryturę. W porę zrozumiał, że musi zacząć gromadzić pieniądze, a najlepiej inwestować.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze
Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze

Robert Gawliński o emeryturze i domku w Grecji

Robert Gawliński już dwa lata temu ujawnił swoje plany. Podkreślił, że wydawał pieniądze przez około 20 lat, a od dekady zaczął inwestować i myśleć o przyszłości. Artysta kupił dom w Grecji, w którym wypoczywa z żoną, ale również udostępnia apartament gościom. Jego posiadłość cieszy się sporym zainteresowaniem wczasowiczów. W rozmowie z Pudelkiem stwierdził, że zakup domu był mądrym posunięciem.

"Nawet jak będzie już ciężko w Europie, zawsze bogaci ludzie północy przyjadą do biednej Grecji wypocząć w słońcu i zjeść coś pysznego z morza" - wyznał.

Robert Gawliński udzielił kolejnego wywiadu, w którym odniósł się do swojej emerytury i sposobu na życie.

"Chcemy z Monią rozkręcić mały biznes w Grecji. Na razie wynajmujemy swój dom na wakacje, żeby zobaczyć, jakie są oczekiwania gości, nauczyć się organizacji takiej pracy. To fajne wyzwanie, coś zupełnie nowego" - zdradził "Faktowi" w 2022 roku.

Lider Wilków odkłada pieniądze na lata, kiedy nie będzie już grał koncertów.

"Wielu artystów nie myśli o tym, że nie da się grać koncertów do końca życia. Ja na starość zamierzam siedzieć pod oliwką, sączyć zimne greckie wino i maczając chleb w oliwie, patrzeć na morze" - dodał.

Robert Gawliński ma żonę Monikę, która rozsądnie podchodzi do tematu emerytury i wspiera męża w rozkręcaniu biznesu w Grecji.

"Wiadomo, jak wyglądają emerytury w Polsce, więc trzeba mieć coś, co będzie ci dawało godne życie, jak już przestaniemy grać koncerty. Najlepsza praca to taka, która daje przyjemność. Na razie to oczywiście koncerty, ale myślę, że stworzenie komuś warunków do odpoczynku, dobrej zabawy, pięknych wspomnień z wakacji, może dawać olbrzymią satysfakcję" - powiedziała Monika Gawlińska w rozmowie z "Faktem".

Robert Gawliński pokazał zdjęcie ze ślubu syna

Robert Gawliński poślubił ukochaną w 1987 roku. Małżeństwo doczekało się synów. Bliźnięta urodziły się 2 grudnia 1992 roku. Emanuel i Beniamin są już dorosłymi mężczyznami, dołączyli do zespołu Wilki i zakładają własne rodziny. 31 lipca 2023 wokalista pokazał na Instagramie zdjęcie ze ślubu syna Beniamina. Ujawnił, jak wygląda jego synowa.

"Drodzy przyjaciele, koleżanki, koledzy, znajomi dalsi i bliżsi, ludzie nam życzliwi — dziękujemy w imieniu swoim oraz młodej pary za wszystkie cieple słowa, życzenia i gratulacje. Bardzo to mile, kiedy widzi się tak wiele serdeczności. Niech i was miłość oraz szczęście nie opuszcza" - przekazał fanom na Instagramie.

W serwisie YouTube można obejrzeć wideo relację z wesela. Film rozpoczyna się od śpiewającego "Urke" Roberta Gawlińskiego. Do wykonania przeboju Wilków dołączyła jego świeżo upieczona synowa Julia, a Beniamin Gawliński grał na gitarze. Na sześciominutowym klipie można zobaczyć także przygotowania do przyjęcia, przysięgę małżeńską oraz wieczorną zabawę gości weselnych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości