Tak wygląda córka Roberta Leszczyńskiego. Zmieniła się nie do poznania

Tak zmieniła się córka Roberta Leszczyńskiego
Tak zmieniła się córka Roberta Leszczyńskiego
Źródło: MWMEDIA
Gdy zmarł jej tata, Vesna Leszczyńska miała zaledwie 12 lat. Przez lata nastolatka wyrosła i kilkukrotnie zmieniała styl. Teraz przeszła spektakularną metamorfozę. Tak wygląda córka Roberta Leszczyńskiego.

Vesna Leszczyńska jest córką zmarłego w 2015 roku dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i aktorki Alicji Borkowskiej. Urodziła się w 2003 roku. Robert Leszczyński znany był z tego, że wyjątkowo dbał o prywatność swoją i swoich najbliższych. O pojawieniu się córki na świecie poinformował w dosyć nietypowy sposób. Na planie programu rozrywkowego pojawił się w koszulce z napisem "Vesna – przyszła 17-12-03". Choć związek jej rodziców nie przetrwał próby czasu, pozostali w dobrych relacjach. W 2013 roku Alicja Borkowska doznała nagłego załamania zdrowia, a Robert Leszczyński przejął rolę opiekuna córki.

Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej - córki Roberta Leszczyńskiego

W maju 2020 roku Vesna Leszczyńska udzieliła wywiadu dla "Dzien Dobry TVN". Córka dziennikarza odziedziczyła talent po rodzicach i zdecydowała się pójść w ich ślady. 17-latka rozpoczęła wówczas naukę gry na skrzypcach, jednak w rozmowie wyznała, że jej serce skłania się w zupełnie inną stronę. Warto dodać, że Alicja Borkowska jest aktorką musicalową, która współpracowała m.in. z Teatrem Buffo.

Jest to dla mnie nowa sytuacja, ale bardzo dobrze się w niej odnalazłam. Jednak bliżej mojemu sercu jest wokal, ponieważ wychowuję się śpiewając od samego początku, a skrzypce tak naprawdę przyszły do mnie niedawno. Wokal i teatr zajmują najwięcej miejsca w moim sercu i myślę, że tak już będzie na zawsze
- powiedziała w 2020 roku Vesna Leszczyńska.

Teraz córka dziennikarza jest już pełnoletnia. Ma za sobą studniówkę i maturę. Vesna Leszczyńska przeszła sporą metamorfozę. Wielokrotnie zmieniała fryzurę, by odnaleźć swój styl. Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Roberta Leszczyńskiego.

Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

Rok 2009. Robert Leszczyńską z córką Vesną

Robert Leszczyński z córką Vesną Leszczyńską. Rok 2009
Robert Leszczyński z córką Vesną Leszczyńską. Rok 2009
Źródło: MWMEDIA

Rok 2013. Robert Leszczyńską z córką Vesną

Robert Leszczyński z córką Vesną Leszczyńską. Rok 2013
Robert Leszczyński z córką Vesną Leszczyńską. Rok 2013
Źródło: MWMEDIA

Rok 2017. Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

Rok 2019. Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

Rok 2019. Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

Rok 2020. Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

Rok 2022. Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

Rok 2022. Metamorfoza Vesny Leszczyńskiej

czt_elvispremiera_krupinska_urodziny POPR
Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Robert Leszczyński - kariera, śmierć

Robert Leszczyński był dziennikarzem muzycznym i prezenterem telewizyjnym. Przez kilka lat pracował jako krytyk muzyczny, co przyniosło mu niechlubną sławę - był antybohaterem piosenek m.in. Kasi Nosowskiej czy zespołu Pidżama Porno. Jednak to rola jurora w muzycznym talent show sprawiła, że Robert Leszczyński stał się popularny. 1 kwietnia 2015 roku gruchnęła wieść o nagłej śmierci dziennikarza. Robert Leszczyński został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Warszawie. Sekcja zwłok wykazała, że powodem śmierci gwiazdora była niewydolność wielonarządowa wywołana nieleczoną cukrzycą. Dziennikarz prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że cierpiał na przewlekłą chorobę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości