Gwiazdy

Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ada Fijał jest wielką fanką "Gry o Tron"

Ada Fijał była jedną z gwiazd, które wzięły udział w uroczystej prapremierze "Rodu Smoka". Aktorka w rozmowie z nami przyznała, że jest wielką fanką "Gry o Tron" i przez ostatnie lata wprost nie mogła się doczekać zapowiadanego przez HBO prequelu.

"Ród smoka" to najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku przez fanów "Gry o Tron" z całego świata. Serial opowiada historię rodu Targaryenów, a sama akcja rozgrywa się 200 lat przed wydarzeniami z serii "Pieśń lodu i ognia" George'a R.R. Martina. W Polsce premiera produkcji była zapowiedziana na godzinę 3:00 w HBO Max, natomiast w telewizji na kanale HBO będzie można obejrzeć pierwszy odcinek dopiero o godzinie 20:10. Kilka dni przed wydarzeniem, podczas uroczystej prapremiery, mieliśmy okazję porozmawiać z Adą Fijał, która jest wielką fanką sagi.

Ada Fijał wzięła udział w uroczystej prapremierze "Rodu Smoka"

"Grę o Tron" albo się kocha, albo nienawidzi. Jednak najwięksi fani serialu po jego finale mieli bardzo podzielone opinie. Mimo to Ada Fijał jest pewna, że "Ród Smoka" będzie strzałem w dziesiątkę.

- Nie jestem w ogóle sceptyczna, gdybym była to dziś by mnie tu nie było. Pamiętam bardzo dobrze 2011 rok i pierwsze odcinki, wyczekiwanie na godzinę 22. Bardzo czekaliśmy na nową serię - mówiła otwarcie.

"Ród Smoka" również został nakręcony na podstawie książek George'a R.R. Martina, jednak jego fabuła jest osadzona aż 200 lat przed wydarzeniami, które dobrze już znają fani "Gry o Tron".

- Spodziewam się, że ta seria będzie tak samo fascynująca i dobra. Fajne jest też to, że nie trzeba znać historii całej "Gry o Tron", by zobaczyć "Ród Smoka". To jest też dla wszystkich, którzy nie widzieli tego serialu lub nie są fanami, bo mogą od początku wciągnąć się w tę historię, a później obejrzeć całość - dodała.

Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać"
Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać" Ada Fijał była jedną z gwiazd, które wzięły udział w uroczystej prapremierze "Rodu Smoka". Aktorka w rozmowie z nami przyznała, że jest wielką fanką "Gry o Tron" i przez ostatnie lata wprost nie mogła się doczekać zapowiadanego przez HBO prequelu.

Ada Fijał o "Rodzie Smoka": Super propozycja na wrześniowe wieczory

Ada Fijał nie ukrywała, że oglądanie seriali typu "Gra o Tron" czy "Ród Smoka" skutecznie pozwala się jej oderwać od szarej codzienności.

- Mam coś takiego z serialami, które tak bardzo wciągają i w których historii tak bardzo się zostaje. Żyjemy w dość trudnych czasach i naprawdę lubię się tak oderwać, wciągnąć się w jakąś historię, nie mówię, że łatwiejszą, bo przecież było tam wiele ciężkich scen, ale jesteśmy nagle poza tym, gdzie jesteśmy i gdzie żyjemy. Takie oderwanie głowy bardzo dobrze robi. Myślę, że na wrześniowe wieczory to będzie super propozycja - podkreśliła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: IOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości