Sara James dostrzeżona w Los Angeles. Jest pierwszą Polką, którą wyróżniono w ten sposób

Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"
Sara James zachwyciła w "America's Got Talent"
Źródło: MWMEDIA
Sara James zachwyciła amerykańską publiczność w programie "America’s Got Talent", a zaraz potem posypały się oferty współpracy. Młoda piosenkarka dostała propozycję nagrania dwóch utworów w studiach w Los Angeles w ramach programu Spotify Singles. Jest pierwszą Polką, której zaproponowano kooperację.

Sara James zaprezentowała swój ogromny talent muzyczny w wielkim finale "American's Got Talent", czyli amerykańskiego odpowiednika naszego "Mam Talent!". Po brawurowym występie 14-latka dostała niezwykłą propozycję i została pierwszą artystką z Polski, która wydała swoje piosenki w ramach Spotify Singles.

Sara James pierwszą Polką w programie Spotify Singles

Udział w amerykańskiej wersji programu "Mam talent!" otworzył Sarze James wiele nowych możliwości. Efekty możemy właśnie obserwować. 14-letnia piosenkarka zaprezentowała dwa premierowe single. Pierwszy z nich to oficjalny cover utworu "Lovely" Billie Eilish oraz nowa wersja jej autorskiej piosenki "My Wave". Kawałki zostały nagrane w studiach w Los Angeles w ramach programu Spotify Singles.

Spotify Singles to inicjatywa, która powstała w 2017 roku, aby umożliwić artystom tworzenie nowych wersji ulubionych piosenek lub własnych, oryginalnych utworów. W programie brały udział światowe gwiazdy takie jak Harry Styles, Lewis Capaldi, Zara Larsson czy Avril Lavigne. Sara James jest pierwszą Polką, która została zaproszona do współpracy. Wokalistka jako pierwsza polska artystka została także globalną ambasadorką programu Spotify EQUAL, promującego równouprawnienie płci w branży muzycznej.

Na Spotify znajdziemy też anglojęzyczny wywiad z Sarą James. W podcaście o nazwie "Mic Check" 14-latka zdradza kulisy powstawania singli i współpracy ze Spotify. Opowiada też o swoich wrażeniach z programu "America’s Got Talent"

"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź

Sara James finale w amerykańskiego "Mam Talent!"

Sara James to młoda wokalistka, która zaprezentowała swój ogromny talent muzyczny w programie "American's Got Talent". Na castingu do amerykańskiego odpowiednika naszego "Mam Talent!" zachwyciła jury wykonaniem piosenki Billie Eilish do tego stopnia, że Simon Cowell wcisnął słynny złoty przycisk.

W finale "America's Got Talent" Sara James wykonała utwór Kate Bush "Running Up That Hill", a jej występ zachwycił publiczność w studio oraz jury. Polka znalazła się poza pierwszą piątką w finale "America's Got Talent", ale jej występ nagrodzono owacjami na stojąco. Poza swoimi rewelacyjnymi występami solowymi, w finale Polka mogła także zaśpiewać hit "Let’s Get It Started" u boku zespołu Black Eyed Peas.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości