Roksana Węgiel opowiedziała o relacji z synem partnera. "To nie jest łatwe"

Roksana Węgiel o roli macochy
Roksana Węgiel o roli macochy
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel zdradziła szczegóły swojej relacji z dzieckiem ukochanego. Syn Kevina Mgleja, William, niedawno skończył cztery lata. Artystka podkreśla, że jej rolą nie jest zastępowanie chłopcu matki. Stara się być raczej najlepszą ciocią.

Roksana Węgiel, utalentowana artystka i zwyciężczyni Eurowizji Junior, znalazła się w centrum uwagi mediów ze względu na swoje nietypowe role nie tylko na scenie muzycznej, ale także w życiu rodzinnym. Związała się bowiem ze starszym od siebie producentem muzycznym, który ma dziecko. O wyzwaniu, jakie ją czeka w związku z tym, że chłopiec stanie się częścią jej rodziny, artystka opowiedziała w rozmowie z Plejadą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Roksana Węgiel o relacjach z synem ukochanego

Roksana Węgiel i Kevin Mglej długo utrzymywali swoją relację w tajemnicy przed opinią publiczną. Pomimo kontrowersji związanych z różnicą wieku, wynoszącą osiem lat, para odniosła sukces, co potwierdzają zaręczyny ogłoszone kilka miesięcy temu. Zakochani regularnie pojawiają się razem na imprezach branżowych, a ich związek zdaje się rozwijać w zaskakującym tempie.

Ten proces obejmuje również nawiązywanie więzi rodzinnych. Może się zdawać, że najtwardszy orzech do zgryzienia ma tu Roksana Węgiel. To ona niebawem zostanie macochą syna Kevina Mgleja. William niedawno skończył cztery lata.

"Nie jest to najłatwiejsza rola, aczkolwiek ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby być wsparciem dla syna Kevina, dobrą ciocią i dać mu dużo ciepła. Dać mu poczucie, żeby ciocia kojarzyła się z kimś fajnym. To też nie jest łatwe dla dziecka - przyznała.

Roksana Węgiel o relacji Kevina Mgleja z synem

Artystka zaznaczyła też, że jej celem nie jest zastępowanie matki chłopca, ale pełnienie roli wspierającej cioci. Ich wieź buduje przede wszystkim na bezpieczeństwie i zaufaniu.

"Chcę mu dać wszystko to, co najlepsze. I tak staram się podchodzić do syna Kevina, i mamy bardzo dobry kontakt" - wyznała Roksana, ukazując zaangażowanie w kształtowanie pozytywnej relacji z chłopcem.

W rozmowie nie zabrakło także pochwał dla ojcostwa Kevina Mgleja. Roksana Węgiel zdradziła, że partner jest mocno zaangażowany w wychowanie syna.

"Kevin jest bardzo dobrym ojcem" - podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości