Roksana Węgiel pokazała mamę. "Jak bliźniaczki"

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Ostatnie tygodnie to dla Roksany Węgiel intensywny czas, nie tylko pod względem kariery muzycznej, ale również w sferze prywatnej. Młoda artystka niedawno ogłosiła zaręczyny, co skupiło uwagę mediów na jej życiu osobistym. Media szybko wychwyciły, że na jej profilu na Instagramie pojawił się urodzinowy post z mamą w roli głównej. Wygląda obłędnie!

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Odkąd sięgnęła po zwycięstwo w Eurowizji Junior, stała się bardzo popularna i praktycznie dorastała na oczach fanów. W sukcesach towarzyszyła jej mama. Teraz kiedy Roxie Węgiel jest już dorosła widać dokładnie podobieństwo między obiema paniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Roksana Węgiel pokazała mamę

W ostatnim czasie życie osobiste utalentowanej wokalistki przyciąga coraz więcej uwagi mediów. Szczególnie od momentu, gdy Roksana Węgiel zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem Kevinem Mglejem.

Ostatnio uwagę przyciągnęła jednak mama gwiazdy, Edyta Węgiel, której urodziny niedawno celebrowała jej córka na swoim instagramowym profilu. Na zamieszczonym zdjęciu, Edyta Węgiel z uśmiechem na twarzy pozuje z tortem urodzinowym. Córka zamieściła na zdjęciu serdeczne życzenia.

"@wegieledyta - birthday queen. Kocham Cię, mamuś! Sto lat!” - wyznała artystka.

Roksana Węgiel pokazała mamę
Roksana Węgiel pokazała mamę
Źródło: Instagram

Na instagramowym profilu Roksany Węgiel możemy znaleźć więcej zdjęć z mamą. Pod jedną z fotografii znalazły się entuzjastyczne komentarze fanów, zaskoczonych niezwykłym podobieństwem matki do córki. Wielu z nich uważa, że wyglądają jak siostry bliźniaczki.

"Roksana jest bardzo podobna do Pani. Wyglądacie jak siostry bliźniaczki; Córka ma po Pani urodę; Jaka mama, taka córka; Myślałem ze to koleżanka, zanim nie przeczytałem opisu. Ślicznie; Dwie krople wody" - piszą internauci. 

Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to para, o której ostatnio jest bardzo głośno. Zakochani początkowo budzili kontrowersje dzielącą ich różnicą wieku. Z biegiem czasu okazało się, jak bardzo dojrzałe jest łączące ich uczucie.

W ubiegłym roku media pisały o tym, że zakochani się zaręczyli, a w tym już za kilka miesięcy staną na ślubnym kobiercu. Wokalistka chętnie odpowiada na pytania dotyczące związku i wyjawiła nawet, że w tym roku zakochani wezmą ślub.

Jednocześnie Roksana Węgiel stara się nie zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat ceremonii, by, jak sama przyznała niedawno, móc świętować ten szczególny dzień w gronie bliskich. Wiadomo jednak, że ślub będzie kościelny, a o tym, że się odbył, internauci dowiedzą się prawdopodobnie po fakcie.

Gwiazda w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że nie zamierza zdradzać terminu i wszystko wskazuje na to, że w tej kwestii nic się nie zmieni.

Nie chcę zdradzać nic na temat ślubu i tego pięknego dnia. Samo to, że powiedzieliśmy z Kevinem, że bierzemy ten ślub, to jest moim zdaniem bardzo dużo. Resztę szczegółów chcę zachować dla siebie
- podkreśliła.

Gwiazda została zapytana również o to, czy nie boi się wizyty paparazzi na uroczystości. Były w końcu takie przypadki, kiedy to para do samego końca trzymała w tajemnicy szczegóły dotyczące miejsca wydarzenia, a ostatecznie adres i tak wychodził na jaw.

Raczej w miejscu, w którym organizujemy ślub, nie będzie takiej opcji, aczkolwiek zawsze jest jakieś ryzyko, bo wiadomo, zaprasza się ludzi, ktoś może sypnąć. No cóż, mam nadzieję, że nie będzie takiej akcji 
- dodała.
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości