Roksana Węgiel spędziła czułe chwile z Kevinem Mglejem w górach. Towarzyszył im syn narzeczonego

Kevin Mglej i Roksana Węgiel
Kevin Mglej i Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel i Kevin Mglej postanowili spędzić świąteczny czas w górach w towarzystwie 3-letniego syna mężczyzny - Williama. Zakochani korzystali z uroków zaśnieżonego Zakopanego, a dumny ojciec podzielił się szczęśliwymi chwilami na swoim Instagramie.

W końcówce marca bieżącego roku Roksana Węgiel wydała swój drugi album "13+5", na którym znalazła się między innymi piosenka "Miasto". Utwór ten błyskawicznie zyskał uznanie wśród publiczności. Prywatnie u gwiazdy również się wiedzie. Szykuje się do ślubu z narzeczonym - Kevinem Mglejem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu. Podsumowała 2023 rok. "Wywrócił wszystko do góry nogami"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Czułe chwile Roksany Węgiel i Kevina Mgleja w Zakopanem

Roksana Węgiel wraz z Kevinem Mglejem pomimo napiętych grafików starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Ostatnio zakochani zdecydowali się spędzić świąteczne chwile w otoczeniu górskich szczytów. Narzeczeni wykorzystali przerwę od obowiązków, aby skorzystać z wypoczynku w zaśnieżonym Zakopanem. Zakochani nie byli jednak sami, ponieważ towarzyszył im 3-letni syn Kevina - William. Od dawna wiadomo, że artystka ma z pociechą narzeczonego rewelacyjny kontakt.

Kevin Mglej jako dumny ojciec opublikował na swoim instagramowym koncie zdjęcia, które pokazywały, jak bardzo cieszy go czas w spędzany w obecności syna i narzeczonej.

Warto dodać, że Roksana Węgiel w wywiadzie dla Żurnalisty wyznała, że jest szczęśliwa z możliwości spędzania czasu z Williamem. Przyznała także, że ma z dzieckiem ukochanego bardzo dobre relacje.

"Finalnie okazało się, że William, syn Kevina, jest cudownym dzieckiem. Mam wrażenie, że mamy super relację. W ogóle mi to nie przeszkadza. Jest cudownym człowieczkiem i zupełnie to nam nie przeszkadza. Na początku, wiadomo... To wszystko zadziało się bardzo spontanicznie. Oczywiście, że nie wiedziałam, czy od razu będę w stanie to sobie poukładać, ale naprawdę pierwszy raz w życiu mogę stwierdzić, że jestem tak prawdziwie zakochana" - powiedziała artystka.

Kevin Mglej pokazał chwile spędzone z najbliższymi
Kevin Mglej pokazał chwile spędzone z najbliższymi
Źródło: Instagram @kevinmglej

Roksana Węgiel o współpracy z Kevinem Mglejem

Zakochani Roksana Węgiel i Kevin Mglej, pomimo swojego napiętego harmonogramu związanego z pracą i przygotowaniami do ślubu znajdują czas dla siebie i spędzanie czasu z rodziną. Wokalistka nie zapomina także, aby czerpać z każdej chwili radość.

- Myślę, że moja kariera, w tej świadomej formie, ma dopiero początek. Planuję kilka projektów, działam też mocno z markami i na razie nie widzę przestrzeni na przerwę, czuję, że dopiero się rozkręcam. Uważam też, że praca nie wyklucza spędzania czasu z rodziną, kiedy dobrze się to rozplanuje - wyznała artystka w rozmowie z Norbertem Żyłą dla cozatydzien.tvn.pl.

Roksana Węgiel przyznała także, iż praca z narzeczonym nie jest prosta, ale czerpie z niej dużą satysfakcję.

- Bardzo lubię pracować z Kevinem, mamy dość silną higienę pracy, której nie bierzemy do domu, zostaje ona w jego biurze albo studio. Co do kłótni, może przez rok była jedna, więc nie stanowi to dla nas żadnego problemu - dodała.

Również Kevin Mglej podzielił się swoimi doświadczeniami z pracy z narzeczoną.

- Jeżeli chodzi o mnie i o Roksanę to jest to idealne połączenie. Wspólnie dzielimy pasję i miłość do muzyki, co tylko daje nam dodatkową przestrzeń do robienia czegoś wspólnie. Nie spotkaliśmy jeszcze na naszej drodze zawodowej jakiś dużych utrudnień, czasami mamy inny pomysł co do jakiegoś numeru, ale wtedy zależność jest jasna i to artysta na koniec dnia decyduje o kształcie swojego utworu - powiedział w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości