Roksana Węgiel wzięła ślub?! Na palcu Kevina Mgleja błyszczy obrączka

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel i Kevin Mglej wypoczywają obecnie w Omanie i chętnie chwalą się zdjęciami z pustyni. Internauci wychwycili jednak, że na palcu ukochanego piosenkarki widać... złotą obrączkę. Para zapowiadała, że chce się pobrać w 2024 roku, jednak nie zdradzała szczegółów. Czyżby już powiedzieli sobie "tak"?

Roksana Węgiel rok temu wkroczyła w pełnoletniość. Gwiazda pochwaliła się wówczas fanom, że jest szczęśliwie zakochana. Wybrankiem artystki okazał się o osiem lat starszy producent muzyczny Kevin Mglej, który pracował z nią przy płycie. Związek pary od razu wywołał wiele kontrowersji nie tylko ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, ale przede wszystkim ze względu na fakt, że ukochany piosenkarki wcześniej miał narzeczoną, z którą doczekał się wspólnego dziecka. Zakochani poradzili sobie jednak z hejtem i z każdym dniem udowadniają, że są ze sobą szczęśliwi.

Resztę artykułów przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już się pobrali?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej potwierdzili zaręczyny w maju 2023 roku, kilka miesięcy po tym wyjątkowym wydarzeniu. Para otwarcie wyjawiła wówczas, że chce się pobrać. Zakochani wyznali, że planują ślub w 2024 roku, jednak nie zdradzali więcej szczegółów.

"Wiara jest nam bardzo bliska: zarówno ja, jak i Kevin jesteśmy bardzo wierzący, i nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu, bo dla mnie to jest bez sensu... Kiedy jakby jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim jakby uczestniczyć przed ołtarzem i przed Bogiem sobie złożyć to 'przysięgam'" — mówiła Roksana Węgiel w rozmowie z RMF FM.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno wyjechali do Omanu, by świętować 19. urodziny piosenkarki. Zakochani chętnie publikują zdjęcia z urlopu w mediach społecznościowych. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś zupełnie innego niż pustynne widoki. Na serdecznym palcu u prawej ręki Kevina Mgleja widać bowiem... obrączkę!

Kevin Mglej z obrączką
Kevin Mglej z obrączką
Źródło: screen instastories

Roksana Węgiel i Kevin Mglej podpiszą intercyzę?

Roksana Węgiel niedawno przyznała, że jej ukochany ma pokaźny majątek i prowadzi kilka firm. Wokalistka tym samym ucięła plotki na temat tego, że utrzymuje Kevina Mgleja. Artystka zapytana w Q&A o intercyzę nie ukrywała jednak, że jeszcze o tym nie rozmawiali.

"To newralgiczny temat. Uważam, że jak się jest z kimś w małżeństwie, to i tak wszystko macie wspólne, wszystko jest wasze. To jest ciężki temat, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Kiedy masz zdrową relację w małżeństwie, żyjecie po prostu razem" - mówiła z pełną powagą.

Przy okazji wypowiedziała się także na temat hejtu, z jakim mierzy się jej ukochany. Wszystko dlatego, ponieważ Kevin Mglej kilka lat temu był zaręczony z inną młodą gwiazdą, aktorką Malwiną Dubowską. Para planowała wspólną przyszłość i nawet doczekała się dziecka. Artystka jakiś czas temu w emocjonalnym nagraniu na InstaStories przyznała, że wychowuje syna sama i może liczyć jedynie na pomoc rodziców. Dodała także, że została wyrzucona z domu i teraz jako samodzielna matka boryka się z olbrzymimi problemami finansowymi.

"To jest cudowny człowiek. A ludzie bardzo łatwo dopowiadają sobie historie. Można manipulować w Internecie, zresztą są na to przykłady. Mnie to nie dotyka, ale jak ludzie wylewają tyle jadu w stronę twoich ukochanych, najbliższych osób, to już nie jest tak miło i mam wyrzuty sumienia, bo oni żyją w ekosystemie ze mną i się im za to dostaje. Wtedy mnie to boli, ale wychodzę z założenia, że nie można się tym przejmować" - mówiła Roksana Węgiel.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości