Roksana Węgiel zdradza ślubne tajemnice! Wokalistka ma pewne obawy

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA
Odkąd Roksana Węgiel poinformowała o zaręczynach z Kevinem Mglejem, media rozpisują się o przyszłym ślubie pary. Mimo że wokalistka żyje w blasku fleszy, nie chce, aby ktokolwiek dowiedział się o szczegółach ceremonii. Właśnie ze względu na sporą popularność gwiazda obawia się tego, co mogłoby wydarzyć się na ślubie.

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Gwiazda pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiała w popularnym talent show, a niedługo później sięgnęła po zwycięstwo w Eurowizji Junior. Od tego momentu minęło jednak kilka lat, a Roksana Węgiel dorastała na oczach fanów. Wielu z nich wciąż widzi w niej małą dziewczynkę, choć wokalistka jest pełnoletnia i ma w planach stanąć na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Roksana Węgiel o ślubnych tajemnicach

Związek Roksany Węgiel ze znacznie starszym Kevinem Mglejem nie wszystkim przypadł do gustu. Para niewiele sobie z tego robi i coraz częściej pojawia się na branżowych wydarzeniach. Wokalistka chętnie odpowiada na pytania dotyczące związku i wyjawiła nawet, że w tym roku zakochani wezmą ślub. Jednocześnie Roksana Węgiel stara się nie zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat ceremonii, by, jak sama przyznała niedawno, móc świętować ten szczególny dzień w gronie bliskich. Wiadomo jednak, że ślub będzie kościelny, a o tym, że się odbył, internauci dowiedzą się prawdopodobnie po fakcie.

Niedawno media obiegła plotka, która rozgrzała sieć do czerwoności. Internauci przeprowadzili prywatne śledztwo i stwierdzili, że para może mieć ślub za sobą. Na początku fani zauważyli błyszczącą obrączkę na palcu Kevina Mgleja, a później Roksana Węgiel nazwała jego mamę "teściową". Czyżby ślub był już dawno za nami? Nie, a świadczy o tym najnowszy wywiad, którego udzieliła wokalistka.

Gwiazda w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że nie zamierza zdradzać terminu i wszystko wskazuje na to, że w tej kwestii nic się nie zmieni.

Nie chcę zdradzać nic na temat ślubu i tego pięknego dnia. Samo to, że powiedzieliśmy z Kevinem, że bierzemy ten ślub, to jest moim zdaniem bardzo dużo. Resztę szczegółów chcę zachować dla siebie
- podkreśliła.

Gwiazda została zapytana również o to, czy nie boi się wizyty paparazzi na uroczystości. Były w końcu takie przypadki, kiedy to para do samego końca trzymała w tajemnicy szczegóły dotyczące miejsca wydarzenia, a ostatecznie adres i tak wychodził na jaw.

Raczej w miejscu, w którym organizujemy ślub, nie będzie takiej opcji, aczkolwiek zawsze jest jakieś ryzyko, bo wiadomo, zaprasza się ludzi, ktoś może sypnąć. No cóż, mam nadzieję, że nie będzie takiej akcji 
- dodała.

Roksana Węgiel otrzymuje groźby śmierci

Życie w blasku fleszy niesie ze sobą spore konsekwencje, nie tylko te pozytywne. Przekonała się o tym Roksana Węgiel, która w ostatnim wywiadzie przyznała, że co do zasady nie boi się fanów, choć zdarzają się i tacy, którzy wzbudzają w niej lęk.

"Fanów się nie boję, bo tacy prawdziwi fani chcą dla mnie dobrze. Wiem, że w życiu by mi nie zrobili krzywdy, mają dobre intencje. Ale są ludzie, którzy niekoniecznie mają te dobre intencje i takich ludzi, myślę, każdy z nas by się bał" - wyznała.

Roksana Węgiel wyjaśniła, że zdarza jej się otrzymywać nawet groźby śmierci.

"Nie raz czytałam w DM-ach bardzo dziwne, wulgarne, sprośne wiadomości. Też dostałam kiedyś wiadomość, żebym uważała na siebie, oglądała się za siebie, bo będę się niedługo topiła w kałuży swojej krwi. To jest przerażające, daje ci dużo do myślenia i faktycznie się oglądasz za siebie" - powiedziała.

Roksana Węgiel zadebiutowała na polskim rynku muzycznym jako zaledwie 13-latka. Od tamtego czasu dorosła i rozwinęła karierę, ale wielu fanów wciąż uważa, że jest za młoda na to, by wziąć ślub czy eksponować kobiecość. W mediach społecznościowych wokalistki pojawia się wiele negatywnych komentarzy dotyczących jej zachowania, ale jak widać, Roksana Węgiel mierzy się również z groźbami, co z pewnością wpływa na jej poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości