Rozwód, zaskakujący rozłam i zmiany w popularnym programie. O tym było dziś głośno

Karolina Pisarek, Kamil Sipowicz, Gabi Drzewiecka
Newsy z show-biznesu
Nie milkną echa po zatonięciu ekipy pragnącej zwiedzić wrak Titanica. Zmarł aktor, który zagrał w filmie o legendarnym rejsie. Karolina Pisarek wydała oświadczenie, w którym poinformowała, ze rozstała się ze swoją menedżerką i przyjaciółką. Kamil Sipowicz jest już po rozwodzie. Zobaczcie podsumowanie dnia ze świata show-biznesu.

Sprawdźcie, co działo się w show-biznesie we wtorek 27 czerwca 2023. Poniżej najważniejsze informacje o popularnych gwiazdach, filmach i wydarzeniach. Tym żyły dziś media.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Co zobaczymy w nowym sezonie programu "Top Model"? cz.1

Nie żyje aktor Lew Palter. W "Titanicu" zagrał w kultowej scenie

Lew Palter nie żyje. Amerykański aktor filmowy i telewizyjny wystąpił w kultowym "Titanicu" Jamesa Camerona i zagrał w jednej z najbardziej pamiętnych scen. Artysta wcielił się w postać Isidora Strausa, czyli prapradziadka żony Stocktona Rusha, założyciela firmy OceanGate, który zginął kilka dni temu podczas wypadku łodzi podwodnej Titan.

Lew Palter w filmie "Titanic" zagrał Isidora Strausa, mężczyznę, który razem z żoną Idą w 1912 roku płynął z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Magnat i jego ukochana mogli skorzystać z szalup ratunkowych, jednak zdecydowali się pozostać na tonącym Titanicu. Isidor Straus odstąpił swoje miejsce w jednej z łodzi matce z dzieckiem, niedługo później to samo uczyniła Ida Straus. Małżeństwo wróciło do swojej kajuty i położyło się do łóżka. To właśnie tam spędzili ostatnie chwile swojego życia.

Czytaj więcej: Nie żyje aktor Lew Palter. W "Titanicu" zagrał w kultowej scenie

Lew Palter z "Titanica" nie żyje
Lew Palter z "Titanica" nie żyje
Źródło: Getty Images/Screen Twitter

Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN" w wakacje. Kto wystąpi w letniej odsłonie programu?

Letnie miesiące przynoszą ze sobą nową, wakacyjną odsłonę ulubionego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Wśród osób, które stworzą duety prowadzących w "Dzień Dobry Wakacje" znajdziemy nazwiska takie jak Gabi Drzewiecka czy Mateusz Hładki. Kto jeszcze znalazł się w tym elitarnym składzie?

Program "Dzień Dobry Wakacje" w tym roku ponownie będzie emitowany w weekendy, między godziną 9:00 a 11:30. Premiera miała miejsce 23 czerwca. Przez około 10 tygodni będziemy mieli okazję delektować się specjalnym letnim wydaniem programu.

Czytaj więcej: Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN" w wakacje

Gabi Drzewiecka
Gabi Drzewiecka poprowadzi "Dzień dobry TVN" w wakacje
Gabi Drzewiecka
Źródło: MWMEDIA

Karolina Pisarek wydała oświadczenie. To koniec współpracy z jej menedżerką

W mediach od jakiegoś czasu mówiło się o napiętych stosunkach Karoliny Pisarek z jej menedżerką Małgorzatą Leitner. Obie panie wypowiadały się na swój temat czysto zawodowo, a teraz modelka w wydanym oświadczeniu poinformowała, że właśnie zerwała współpracę z agentką.

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner przez kilka lat współpracowały ze sobą z powodzeniem. Panie w mediach bardzo ciepło wypowiadały się na swój temat, a internauci byli przekonani, że modelka przyjaźni się ze swoją agentką.

Czytaj więcej: Karolina Pisarek wydała oświadczenie. To koniec współpracy z jej menedżerką

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner
Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner
Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner
Źródło: MWMEDIA

Żona Kamila Sipowicza poinformowała o rozwodzie. "Zdrady, nielojalność, kłamstwa"

Kora zmarła w lipcu 2018 r. w swoim domu. Kamil Sipowicz długo nie mógł pogodzić się z odejściem ukochanej. Zniknął z życia publicznego i chciał przeżyć żałobę z dala od mediów. Niespodziewanie wrócił już w 2019 r. i ogłosił, że jest w nowym związku. Jego wybranką została o 30 lat młodsza kobieta. Jak się okazało, ich małżeństwo nie było udane. Była już żona Kamila Sipowicza wyznała, że ich związek był toksyczny, przepełniony zdradami i kłamstwem. Dziś są już po rozwodzie.

Czytaj więcej: Żona Kamila Sipowicza poinformowała o rozwodzie

Kamil Sipowicz już rozwiedziony
Kamil Sipowicz już rozwiedziony
Kamil Sipowicz już rozwiedziony
Źródło: MWMEDIA

Joanna Jabłczyńska walczy ze stalkerem. Podziękowała policji za sprawne działanie

Joanna Jabłczyńska, tak jak wielu aktorów, jest nękana przez stalkera. Aktorka zgłosiła sprawę do sądu i zachęciła internautów, aby zawsze reagowali w takich sytuacjach. "Tym postem chcę zachęcić do działania i walki z przestępstwem, jakim jest uporczywe nękanie" - napisała.

Czytaj więcej: Joanna Jabłczyńska walczy ze stalkerem

Joanna Jabłczyńska walczy ze stalkerem
Joanna Jabłczyńska walczy ze stalkerem
Joanna Jabłczyńska walczy ze stalkerem
Źródło: MWMEDIA

Renata Kurczab z "TM" pokazała zdjęcie obecnej figury. "Co ludzie pomyślą o tobie"

Renata Kurczab zaistniała w 3. edycji programu "Top Model" w 2013 roku. Ciekawa uroda i charyzma sprawiła, że 20-latka z Katowic zaczęła osiągać sukcesy w branży. Modelka pokazała ostatnio zdjęcia, których na początku wstydziła się opublikować. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz opowiedziała o dojrzewaniu bez mamy, kompleksach i nieidealnym życiu modelki.

Po 10 latach od udziału w programie modelka ma już spore doświadczenie w branży, ale też przemyślenia dotyczące typów sylwetek, które wciąż są wykluczane w modzie. Publikując zdjęcia w bieliźnie, Renata Kurczab miała w głowie myśli: "wyglądasz tu tak grubo"; "co ludzie powiedzą"; "jesteś profesjonalną modelką, powinnaś być w formie" - pisała na Instagramie. O tych wszystkich wątpliwościach i swoich doświadczeniach opowiedziała w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Czytaj więcej: Renata Kurczab z "TM" pokazała zdjęcie obecnej figury

Renata Kurczab
Renata Kurczab z 3. edycji "Top Model"
Renata Kurczab
Źródło: X-NEWS

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości