Sandra Kubicka opublikowała wzruszające wideo z badania USG. Łzy same cisną się do oczu

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka zdecydowała się podzielić z fanami wyjątkowo osobistym momentem. Gwiazda na opublikowanym nagraniu pierwszy raz usłyszała bicie serca swojego dziecka. W tym ważnym momencie towarzyszył jej narzeczony — Aleksander Milwiw-Baron.

Sandra Kubicka to popularna polska modelka. W życiu osobistym jest zaręczona z artystą — Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para niedawno podzieliła się wiadomością, że oczekuje narodzin swojego pierwszego potomka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka podzieliła się ważnym momentem

Sandra Kubicka zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami na Instagramie wyjątkowo wzruszającym momentem. Modelka niedawno udała się na badanie USG, podczas którego dzięki specjalistycznej aparaturze mogła zobaczyć swoje nienarodzone dziecko.

Sandra Kubicka na nagraniu obrazującym badanie pokazała, jak słucha bicia serca pociechy. Na wideo możemy zobaczyć również lekarza i narzeczonego Aleksandra Milwiwa-Barona.

Emocje, które towarzyszyły temu wzniosłemu momentowi były na tyle duże, że gwiazda nie mogła powstrzymać łez. W swoim opisie pod filmem wyznała, że badanie USG bardzo ją uspokoiło. Poinformowała również, że jej synek zdrowo się chowa.

"Ostatnio miałam w sobie jakiś dziwny niepokój, ale to mnie bardzo uspokoiło. Synek zdrowy, ale nie chciał dziś zdjęć. Gdy tata zaczął nagrywać, pokazywał nam głównie pupę, swoje przyrodzenie, albo zakrywał dłońmi twarz. Charakterek po Lunie oczywiście, bo przecież nie po mamusi..."  - napisała pod nagraniem.

Nagranie Sandry Kubickiej we wzruszających słowach skomentował jej narzeczony.

"Mamusia, jestem z ciebie bardzo dumny. Jesteś najdzielniejsza i najsilniejsza. Kochamy cię całymi sercami razem z Bąblem" - napisał wzruszony przyszły tata.

Sandra Kubicka wyjawiła jak dowiedziała się, że została mamą

Sandra Kubicka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami i często odpowiada na ich pytania. Przyszła żona Aleksandra Milwiwa-Barona na swoich InstaStories zaspokaja ciekawość swoich obserwatorów również jeśli chodzi o kwestie związane z jej ciążą.

W jednym z ostatnich postów Sandra Kubicka ujawniła, jak dowiedziała się o swojej ciąży. Wspomniane okoliczności trzeba przyznać, że były dość nietypowe. Modelka poszła do apteki, aby odebrać leki potrzebne do procedury In Vitro, ale niespodziewanie postanowiła również zakupić test ciążowy.

Po przeprowadzeniu testu w łazience swojego biura zdała sobie sprawę, że jest pozytywny. Wywołało to u niej tak silne emocje, że zaczęła płakać i krzyczeć ze szczęścia.

"Staraliśmy się długo i już traciłam nadzieję. Robiliśmy wszystko tak, jak lekarz mówił [...] To był ten miesiąc, kiedy powiedzieliśmy wszyscy sobie, że ostatni raz próbujmy naturalnie, a jak nie to In Vitro [...] Miałam leki odebrać po drodze. Pojechałam do apteki z receptą i odbieram leki taka struta i do pani powiedziałam "a poproszę test ciążowy" [...] Poszłam do biura, poszłam do łazienki. Tak stałam i mam nawet filmik z tego, bo nagrywałam każdy test [...]. I nagle patrzę, kreski się zmieniają i dostałam zawału w pracy [...] Zaczęłam płakać i krzyczeć ze szczęścia" - powiedziała wyraźnie podekscytowana gwiazda.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości