Sandra Kubicka o Polakach wypoczywających za granicą. "Zachowują się jak wieśniaki"

Sandra Kubicka wypoczywa na wakacjach w Grecji
Sandra Kubicka wypoczywa na wakacjach w Grecji
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Sandra Kubicka i Aleksander Baron wyjechali na pierwszą rocznicę związku do Grecji. Para chętnie chwali się urokami zagranicznych wakacji, jednak nawet tam są rozpoznawalni przez polskich fanów. Modelka pożaliła się na swoim InstaStories na nieodpowiednie zachowanie turystów, którzy ich zaczepiają. "Nie wiem, kiedy ludzie zadecydowali, że darcie się na Alka na wakacjach jest fajne" - mówiła.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie i non stop podsycają zainteresowanie mediów. Zakochani nie kryją się bowiem ze swoją miłością, o której chętnie opowiadają i nie szczędzą sobie czułości w miejscach publicznych. Zakochani właśnie świętują pierwszą rocznicę związku i z tej okazji wybrali się na zagraniczne wakacje. Modelka i muzyk kilka dni temu wylądowali w Grecji, jednak nawet tam są sensacją wśród polskich turystów. Sandra Kubicka nie ukrywała swojego zirytowania i opowiedziała fanom, co przydarzyło jej się podczas wyjazdu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Sandra Kubicka narzeka na Polaków wyjeżdżających za granicę

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wypoczywają na wyspie Zakynthos. Para niedawno wynajęła jacht, którym zwiedzała okolice. Modelka przy okazji postanowiła wyjaśnić fanom, dlaczego nie skorzystała z zorganizowanej wycieczki i przyznała, że zachowanie Polaków poza granicami kraju nie należy do najlepszych.

"Już tłumaczę, dlaczego często jesteśmy zmuszeni się odizolować od ludzi i nie chcemy uczestniczyć w wycieczkach grupowych. Wczoraj jechaliśmy z panem taksówkarzem, który po tym, jak dowiedział się, że jesteśmy z Polski, powiedział: 'O Boże'. Powiedział również, że Polacy, którzy przyjeżdżają tutaj z biur podróży, nie zachowują się fajnie. Nie są to "quality people" - napisała Sandra Kubicka na InstaStories.

Gwiazda przyznała, że ona i jej partner nawet w Grecji nie są anonimowi i już pierwszego dnia wyjazdu doświadczyli nieprzyjemnej sytuacji z udziałem innych rodaków.

"Trochę przykro się tego słucha... I widzi... W pierwszy wieczór, gdy wyszliśmy przejść się po plaży i usłyszałam polski język, nie było 'cześć', tylko: 'E!!! Baron!!! Patrzcie, Baron ucieka do wody. Haha'" - wspominała celebrytka.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sandra Kubicka ostro do polskich turystów. "Nie jesteśmy małpami w ZOO"

Sandra Kubicka nie kryła zirytowania zaistniałą sytuacją i przyznała, że nie była ona taką pierwszą podczas ich zagranicznych wakacji.

"Mnie na pewno drażni to znacznie bardziej niż Alka. Dlatego, ja również o tym napiszę, a nie on. Nie jesteśmy małpami w zoo i nie wiem, kiedy ludzie zadecydowali, że darcie się na Alka na wakacjach: 'E! Baron!' jest fajne. To nie jest pierwszy raz, kiedy jesteśmy na wyjeździe i ludzie się tak zachowują wobec niego. BŁAGAM. STOP IT" - zaapelowała.

Chwilę później wyjaśniła swoim zagranicznym obserwatorom, o co dokładnie chodzi.

"Wybaczcie, muszę ponarzekać trochę po polsku na Polaków za granicą, którzy zachowują się wobec nas jak wieśniaki i krzyczą na nas, jakbyśmy byli małpami" - napisała po angielsku.

Dodała, że to właśnie dlatego zawsze wybiera wyjazdy na własną rękę i unika zorganizowanych wycieczek.

"Ja sobie osobiście nie wyobrażam podejść do kogoś... Nawet nie podeszli do nas, tylko stali obok i darli japę: 'E! E! Baron!' (...). To nie pierwszy raz, kiedy tak mamydlatego z Alkiem też omijamy wycieczki grupowe albo biura podróży. Ja osobiście nigdy nie jeździłam na wycieczki z biur podróży, wszystko organizuję sama i tak mi jest fajniej. Więc prośba tylko, albo nie prośba, bo do tych ludzi i tak to nie dotrze" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości