Krzysztof Ibisz pokazał pierwsze zdjęcie dziecka. Zdradził płeć i imię

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie dziecka. Zdradził jego płeć i imię
Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie dziecka. Zdradził jego płeć i imię
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maluszek przyszedł na świat 18 września 2022. Prezenter był przy porodzie i wspierał ukochaną. Szczęśliwi rodzice pokazali pierwsze fotografie ze szpitala. W końcu powiedzieli, czy mają syna, czy córkę. 

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna potwierdzili, że ich dziecko jest już na świecie. Na Instagramie możemy zobaczyć już pierwsze zdjęcia maluszka.

Krzysztof Ibisz pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

Dziennikarz i jego ukochana nie podawali wcześniej informacji o płci ich dziecka. Krzysztof Ibisz ma już dwóch synów z poprzednich związków. Z trzecią żoną też będzie wychowywał chłopca. Jego starsi braci noszą imiona: Maksymilian i Vincent. Najmłodszy synek gwiazdora otrzymał imię Borys.

18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy. Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie 
- wyznali dumni rodzice Borysa.

"Z całego serca jeszcze raz gratulujemy!!!" - napisała Dominika Gwit, która niedługo po raz pierwszy zostanie mamą.

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Ibisz urodziła. Kto jeszcze jej pogratulował?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Krzysztof Ibisz i jego żona poświęcili sporo czasu na to, aby przygotować się do porodu. Dziennikarz dał przykład innym mężczyznom, którzy chcieliby wspierać swoje partnerki. Joanna Ibisz rodziła w Szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. "Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla Kobiet, które rodzą siłami natury" - dodał prezenter na Instagramie. Podziękował też douli, która udzieliła mu wielu rad przed porodem żony.

"Gratulacje Kochani! Mila przybija piątkę Borysowi" - zareagowała Magdalena Lamparska na Instagramie.

"Buziaki dla wszystkich, a przede wszystkim dzielnej Asi" - przesłała wiadomość Kayah.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości