Sąsiedzi Meghan Markle i księcia Harry'ego mają dość ich zachowania. "Są bardzo okrutni"

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle
Źródło: Getty Images
Książę Harry i Meghan Markle postanowili opowiedzieć swoją historię w wywiadach czy serialach dokumentalnych. Ich perspektywa nie spodobała się rodzinie królewskiej. Codziennie rozpisują się o nich tabloidy, a takie zamieszanie nie podoba się sąsiadom księcia i amerykańskiej aktorki.

Książę Harry otworzył puszkę Pandory, gdy spisał swoje wspomnienia z dorastania na brytyjskim dworze królewskim oraz o traumie związanej ze śmiercią mamy. Młodszy syn króla Karola III jako pierwszy członek rodziny królewskiej poruszył wiele tematów związanych z presją, którą czuł przez lata. Jego życie zmieniło się, gdy poznał amerykańską aktorkę Meghan Markle. To z nią zamieszkał z dala od ojczyzny.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Książę Harry i Meghan Markle mają problem z sąsiadami

O skomplikowanych losach rodziny królewskiej powstała kolejna książka. Odpowiada za nią dziennikarz Omid Scobie, który skupił się w niej na relacjach między księciem Harrym a księciem Williamem i księżną Kate oraz o kontakcie króla Karola III z synami. O tej publikacji rozpisują się teraz brytyjskie media i nie tylko. Podobno sąsiedzi Meghan Markle i jej męża nie chcą kupować tej książki.

Meghan Markle i książę Harry w 2020 roku przeprowadzili się do Montecito. Liczyli, że tam odpoczną od paparazzi, ale nad ich domem latały helikoptery. Para była obserwowana przez lokalne media na każdym kroku. Ich sąsiedzi mają dość takiego zamieszania. Okazało się, że okoliczne księgarnie odmówiły sprzedaży najnowszej książki Omida Scoobiego pt. "Endgame". GB News donosi, że nie podoba im się to, w jaki sposób para potraktowała własnych rodziców.

"Księgarnie w Montecito odmawiają. Nie są zainteresowani 'Endgame'. Sąsiedzi uważają, że Harry i Meghan nie szanują swoich rodziców. Wydaje im się, że są bardzo okrutni wobec członków swojej rodziny. Nie są zainteresowani Sussexami i nie szanują ich ani i tego, jaki styl życia prowadzą" - mówiła Kinsey Schofield w GB News.

Uwagi na temat koloru skóry syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Najnowsza publikacja o rodzinie królewskiej wzbudza kontrowersje. "Endgame" ukazała się 28 listopada w Wielkiej Brytanii i kilku innych krajach. W holenderskiej edycji książki ujawniono, kto miał komentować kolor skóry Archiego, zanim przyszedł na świat. O tym wspomnieli już jego rodzice w marcu 2021 w wywiadzie udzielonym amerykańskiej dziennikarce Oprah Winfrey. Nie wskazali wtedy, o kogo chodzi, ale podkreślili, że nie była to królowa Elżbieta II ani książę Filip.

Brytyjska rodzina królewska nie komentuje spekulacji na swój temat. Rzecznik Pałacu Buckingham nie odpiera zarzutów. Jednak royalsi są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawił się wspólny portret króla Karola III, królowej Kamili, księcia Williama i księżnej Kate. Brytyjskie media sugerują, że to może być ich odpowiedź na burzę rozpętaną wokół ich rodzinnych spraw. Ta fotografia może mówić o jedności króla i jego starszego syna w opozycji do księcia Harry'ego i jego żony.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości