Sebastian Fabijański i Maffashion rozstali się. Oto historia ich związku

Sebastian Fabijański i Maffashion
Sebastian Fabijański i Maffashion
Źródło: MWMEDIA
Sebastian Fabijański i Maffashion byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wszystko przez aurę tajemniczości, którą wokół siebie rozsiewali. Aktor i blogerka modowa założyli rodzinę, ale nie chcieli zwierzać się z tego opinii publicznej. Informacja o ich rozstaniu bardzo szybko obiegła media.

Sebastian Fabijański i Maffashion byli razem ponad dwa lata. Pod koniec 2019 r. celebryci parę razy byli widziani razem w centrum Warszawy. Ani aktor, ani influencerka długo nie potwierdzali informacji o związku. Nie chcieli się też dzielić swoim życiem prywatnym. Maffashion sama jednak zdecydowała się powiedzieć mediom o rozstaniu.

Sebastian Fabijański i Maffashion - historia związku

Maffashion i Sebastian Fabijański długo nie mówili publicznie o swoim związku. Tylko liczne zdjęcia wykonane przez fotoreporterów poświadczały medialne plotki. Dopiero w styczniu 2020 r. potwierdzili publicznie, że są parą. Potem zaczęli pokazywać się razem na salonach, lecz nadal unikali osobistych tematów w mediach, które plotkowały już nawet o zaręczynach.

Para nie snuła jednak planów ślubnych. W lipcu 2020 r. podczas instagramowego live'a z fanami Sebastian Fabijański stanowczo przyznał, że nie planuje formalizować związku z Maffashion. Pytany, kiedy będzie mężem celebrytki, stwierdził:

"Nie, mąż nie i raczej nigdy nim nie będę".

Maffashion odpowiadając na pytanie jednej z fanek, czy chce wyjść za mąż, napisała na Instagramie:

"Nigdy nie mówiłam, że nie chcę. Jednak nie spieszy mi się do tego. I dla jasności – mowa tu o ślubie cywilnym. Nie kościelnym".

"Ślub nie jest czymś, bez czego nie mogę żyć oraz bez czego czuję się źle. Najgorzej to robić coś za namową innych, z przymusu, presji, pośpiechu albo, bo według innych coś wypada" – dodała we wpisie na Instagramie.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"

Sebastian Fabijański i Maffashion – syn

Po potwierdzeniu związku Sebastian Fabijański i Maffashion zaskoczyli fanów jeszcze jedną wiadomością. Latem 2020 r. media obiegła informacja, że para spodziewa się dziecka. Maffashion potwierdziła medialne doniesienia dopiero miesiąc później, wrzucając do sieci swoje zdjęcie z ciężarnym brzuszkiem. Jak tłumaczyła w "Dzień dobry TVN", celowo nie mówiła publicznie o tym, że spodziewa się dziecka. Pytana o powody, wyjaśniała:

"Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może o tym mówić, chwalić się [...]. Zawsze temat 'dzieci' był tematem bardzo dyskretnym i ludzie nie powinni się o to pytać, bo ta sfera życia gdzieś tam jest tą prywatną" - stwierdziła.

Syn Maffashion i Sebastian Fabijańskiego – Bastian Jan – urodził się 10 września 2020 r. Obydwoje co jakiś czas wrzucają do sieci zdjęcia z dzieckiem. Poza tym Maffashion chętnie opowiada o byciu mamą w wywiadach, m.in. nie ukrywa, że korzysta z usług niani. Głośnym echem odbiło się jej wyznanie, że nie wie, czy ochrzci chłopca. Zapytana na Instagramie o możliwy chrzest, napisała, że podchodzi do tematu "bez ciśnienia", po czym dodała:

"Wiadomo, to rodzic wybiera przedszkole, pierwszą szkołę i całą masę innych rzeczy. W kwestii chrztu mam jednak duży dylemat. Najchętniej poczekałabym, aż mój syn będzie starszy, świadomy otaczającego go świata, tego co się dzieje i sam podejmie decyzję o swojej wierze" - stwierdziła.

Sebastian Fabijański i Maffashion - rozstanie

Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka powiedziała, że związek z ojcem jej dziecka rozpadł się już trzy tygodnie temu. Odniosła się także do stwierdzenia swojego byłego już partnera, który w jednym z wywiadów powiedział, że po powiększeniu ich rodziny stał się "tym trzecim". "To mnie akurat boli" - nie ukrywała Maffashion. Czytaj dalej.

Sebastian Fabijański i Maffashion - poprzednie związki

Maffashion przez kilka lat była związana z Czarkiem Jóźwikiem z kanału "Abstrachuje". Para nawet się zaręczyła, jednak pod koniec października 2019 roku nagrali live'a, w którym powiedzieli fanom, że ich związek się rozpadł. Niedługo później influencerka związała się z Sebastianem Fabijańskim, a youtuber zaczął spotykać się z influencerką Julią Zawadzką

Z kolei Sebastian Fabijański był wcześnie w związku ze znaną aktorką. On i Olga Bołądź poznali się wiosną 2017 roku na planie filmu "Botoks" Patryka Vegi. Choć ich związek zapowiadał się obiecująco, nie przetrwał długo. Byli razem przez kilka miesięcy. Niestety związek się rozpadł. Olga Bołądź skupiła się na wychowywaniu swojego synka Bruna.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości