Sebastian Fabijański opublikował niepokojący wpis. Maffashion zabrała głos w sprawie ich dziecka

Sebastian Fabijański przeprasza syna
Sebastian Fabijański przeprasza syna
Źródło: MWMEDIA
Sebastian Fabijański i Maffashion odwołali się do wypowiedzi Rafalali na temat ich synka Bastka. Aktor i blogerka modowa opublikowali w mediach społecznościowych wpisy, w których przyznali, że chcą chronić swoje dziecko przed medialną aferą. Sebastian Fabijański przeprosił syna za to, że został on wplątany w sprawy dorosłych.

Sebastian Fabijański i Maffashion nie są już razem. Jednak wciąż są rodzicami dwuletniego Bastiana, który został wplątany w medialną burzę dotyczącą jego rodziców i Rafalali. Jakiś czas temu Sebastian Fabijański przyznał, że zdradził swoją partnerkę, a Rafalala szantażuje go kompromitującymi materiałami, które nagrała podczas ich spotkania. Jednak aktor nie pamięta dokładnie, co między nimi zaszło.

Sebastian Fabijański przeprasza swojego syna. Niepokojący wpis aktora

Rodzice Bastiana zabrali głos po tym, jak Rafalala udzieliła wywiadu, w którym poruszyła temat ich dziecka. W poniedziałkowe popołudnie aktor zamieścił w relacji na Instagramie pewną wiadomość.

Synu. Jeżeli to kiedyś przeczytasz, to chciałbym, żebyś wiedział, że jest mi cholernie przykro, że mimo twojej woli stałeś się uczestnikiem tego wszystkiego, co się dziś dzieje. Przepraszam
-wyznał Sebastian Fabijański.

Chwilę później dodał kolejne InstaStories o treści: "Oddałbym wszystko, żeby zaoszczędzić mojemu synowi tego, co się dzieje. Przepraszam".

Sebastian Fabijański dodał też osobny post, który zaniepokoił jego obserwatorów. Zobaczcie go poniżej.

"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim
"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie
Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie.
Sebastian Fabijański przeprasza
Sebastian Fabijański przeprasza
Źródło: Instagram @sebastian.fabijanski.official

Maffashion broni syna. Mocny apel gwiazdy

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Julia Kuczyńska też stanęła w obronie swojego synka. Zamieściła na Instagramie dłuższy wpis, który nawiązuje do wypowiedzi Rafalali. Blogerka nie chciała komentować tego, co się wokół niej dzieje, ale postanowiła chronić swoje dziecko.

"Konsekwentnie nie komentowałam, nie zajmowałam się praniem brudów, nie sprzedawałam (także w białych rękawiczkach!) spraw osobistych i rodzinnych mediom [...] Nie mam też zamiaru wdawać się w szczegóły teraz. Jednak granice skutecznie zaczynają być przekraczane. Jeśli coś miało mnie sprowokować, to się udało. Mogę czytać i słuchać o sobie najbardziej wymyślne rzeczy. Tak i niejedno w życiu już przeczytałam. Ale wara od mojego syna! Jak można tak powiedzieć o dziecku" - napisała Maffashion.

Maffashion wystąpiła w obronie syna
Maffashion wystąpiła w obronie syna
Źródło: Instagram @maffashion_official

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości