Sebastian Fabijański komentuje rozstanie z Maffashion. "Nieważne, kto w tym momencie jest pokrzywdzony"

Sebastian Fabijański, Maffashion
Sebastian Fabijański wydał oświadczenie. Skomentował rozstanie z Maffashion
Źródło: MWMEDIA
Sebastian Fabijański skomentował rozstanie z Maffashion. Odniósł się do słów byłej partnerki, które padły w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaapelował do internautów, by nie wyciągali wniosków na podstawie kilku zdań. "To może być krzywdzące dla jednej i dla drugiej strony" - napisał.

Maffashion i Sebastian Fabijański oficjalnie zaczęli spotykać się w 2019 roku, tuż po rozstaniu blogerki z Czarkiem Jóźwikiem. Choć od kilku miesięcy wokół ich związku pojawiały się dziesiątki spekulacji i informacji o kryzysie, para systematycznie odmawiała komentarza. Niestety, 5 lipca Maffashion oficjalnie potwierdziła rozstanie, mówiąc, że od około 3 tygodni jest singielką.

Sebastian Fabijański o rozstaniu z Maffashion

Wielu internautów i obserwatorów Maffashion krytycznie podchodziło do jej związku z aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Parze szybko jednak udało się ukrócić nieprzychylne opinie. Gdy w 2020 roku na świecie pojawił się ich syn, a w mediach społecznościowych mogliśmy oglądać wicie wspólnego gniazda i budowę domu, umilkły niemal wszystkie sceptyczne głosy. Niestety, rodzinna sielanka nie trwała długo. Maffashion wydała oficjalne oświadczenie i zaznaczyła, że nie zamierza publicznie prowadzić wojen, bitw i prać brudów. Sebastian Fabijański także zdecydował się na to, by skomentować rozstanie.

"W kontekście ostatnich wydarzeń tylko jedna prośba z mojej strony. Nie ferujcie wyroków na podstawie kilku szczątkowych informacji, bo to może być krzywdzące dla jednej i dla drugiej strony. Nieważne, kto w tym momencie jest pokrzywdzony, to nieistotne. Chodzi o mechanizm. Po prostu to nie jest w porządku" - powiedział w relacji na Instagramie. 

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Od kilku tygodni w mediach pojawiało się coraz więcej doniesień, że Maffashion i Sebastian Fabijański przechodzą poważny kryzys. W mediach pojawiły się pogłoski, że para uczęszcza na terapię a głównym powodem nieporozumień jest dystansowanie się Maffashion i szantażowanie Sebastiana Fabijańskiego przez jedną z publicznych osób.

Blogerka, w swoim oświadczeniu odniosła się do spekulacji, mówiąc, że wiele z nich mija się z prawdą.

"Czekałam, aż będę gotowa psychicznie, będę się czuła bardziej stabilnie. Nie jest łatwo, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy, którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań (...) Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie. (...) Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był" - powiedziała Maffashion w relacji na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości