Gwiazdy

Sebastian Fabijański o opiece nad synem po rozstaniu z Maffashion. Jaką ma z nim relację?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański w ostatnim wywiadzie opowiedział o tym, jak wygląda jego relacja z synem po rozstaniu z Maffashion. Aktor i influencerka zakończyli związek w atmosferze skandalu, jednak gwiazdor nie utracił kontaktu z Bastkiem. Jak wyglądają ich spotkania?

W miniony czwartek oficjalną premierę miał pierwszy polski film o zombie. Jedną z głównych ról w "Apokawixie" zagrał Sebastian Fabijański, toteż nie mogło go zabraknąć na wydarzeniu. Jednak w przypadku gwiazdora premiera była sprawą drugorzędną. Media wciąż żyją jego rozstaniem z Julią Kuczyńską, działającą w sieci pod pseudonimem Maffashion. Para doczekała się syna Bastka, który przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. Związek rodziców jednak nie przetrwał, a o kulisach kontrowersyjnego rozstania długo było głośno.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej gościł ostatnio w cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?", w którym odpowiedział na kilka pytań:

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Sebastian Fabijański o relacji z Maffashion i synu

Sebastian Fabijański brylował na ściance podczas oficjalnej premiery. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post został zapytany o relacje z byłą partnerką. Gwiazdor odpowiedział wymijająco, nawiązując do dziecięcej gry. Padło hasło: "pomidor", tym samym aktor jasno podkreślił, że w tej sprawie nie zabierze głosu.

Inaczej sprawy miały się w temacie syna Bastiana. Sebastian Fabijański przyznał, że rozstanie z Maffashion wbrew pozorom zbliżyło go do potomka.

"Niewątpliwie rozstanie moje z Julką przyczyniło się do tego, że moja relacja z Bastkiem stała się bardziej intensywna i też mówię tu o wymiarze czasowym. Ja się bardzo z tego cieszę. Kocham Bastka totalnie i już nie mogę się doczekać jutra o 18.00, kiedy go odbieram i będzie u mnie" - powiedział.

Jak odnajduje się w roli ojca? Okazuje się, że dla Sebastiana Fabijańskiego jest to niczym spełnienie najskrytszego marzenia. Tacierzyństwo sprawia mu dużo radości.

"To jest najpiękniejsze, co w moim życiu się wydarzyło. Sukcesy zawodowe są fajne, ale syn, który z uśmiechem mówi tata i chce chodzić z tatą, to jest niesamowite" - dodał.

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstanie

Bieżący rok nie jest dla Sebastiana Fabijańskiego najłatwiejszy. Aktor przeżywał trudny okres, w którym to wyznał, że jest szantażowany, a późniejsze wydarzenia sprawiły, że jego życie prywatne runęło jak domek z kart. 5 lipca 2022 roku Maffashion potwierdziła, że rozstała się z partnerem. Z biegiem czasu okazało się, że gwiazdor był bohaterem głośnego skandalu obyczajowego, który wstrząsnął opinią publiczną. Sebastian Fabijański przyznał się do zdrady i wycofał z działalności w mediach społecznościowych.

Jak wyglądał związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego? Para długo ukrywała relację, uciekając przed czujnymi aparatami paparazzich. W końcu na początku 2020 roku potwierdzili związek, a latem poinformowali fanów o tym, że spodziewają się dziecka.

Więcej o miłości influencerki i gwiazdora przeczytacie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości