Shakira opowiedziała o życiu po rozstaniu z Gerardem Pique. Wyznała, że ciągnął ją w dół

Shakira
Shakira
Źródło: Getty Images
Shakira pierwszy raz podzieliła się doświadczeniem z bycia samotną matką po przełomowym w jej życiu rozstaniu z Gerardem Pique. W niedawno udzielonym wywiadzie artystka opowiedziała, jak nowa rola wpłynęła na jej życie osobiste oraz macierzyństwo. Przy okazji dobitnie podsumowała eks partnera.

Shakira to popularna latynoska gwiazda pop znana z takich hitów jak "Whenever, Wherever" czy "She Wolf". Artystka ma na swoim koncie wiele międzynarodowych sukcesów oraz nagród. Ostatnio głośno było w mediach o jej rozstaniu z Gerardem Pique. Piosenkarka i piłkarz doczekali się dwóch synów — Sashy i Milana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Jacy rodzice, takie dzieci? 15. Zuzanna Bernat o hejcie, aktorstwie i relacji z mamą Beatą Kawką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Shakira opowiedziała o życiu po rozstaniu

Shakira otworzyła się na temat swojego życia po głośnym rozstaniu z Gerardem Pique. W wywiadzie dla Apple Music 1 przyznała, że zakończenie relacji wpłynęło na jej proces twórczy i pomogło zrozumieć, jak kreatywne może być bycie samotną matką. Gwiazda opowiedziała o wyzwaniach związanych z pogodzeniem obowiązków domowych z karierą muzyczną, podkreślając, że teraz czuje się bardziej niezależna i silniejsza.

"Za każdym razem, gdy musiałam iść do studia, aby wykonać swoją pracę, czułam, że zawodzę. Czułam, że zostawiam moją rodzinę bez opieki. Były chwile, kiedy naprawdę mi się to nie podobało. Czułam się winna. Czułam się rozdarta" - powiedziała.

Shakira w dalszej części rozmowy zaskakująco stwierdziła, że bycie samotną matką potęguje jej kreatywność i pragnienie tworzenia nowej muzyki. Bez obciążeń wynikających z relacji, chociaż ma więcej obowiązków, to czuje się bardziej wolna w realizowaniu swoich pasji. "Jest to trudniejsze, ponieważ teraz jestem odpowiedzialna za dwójkę dzieci, które tak bardzo na mnie polegają. I jestem samotną matką, nie mam w domu męża, który mógłby mi w czymkolwiek pomóc [...] W pewnym sensie to dobrze, że nie mam męża, ponieważ... nie wiem, dlaczego to mnie ciągnęło w dół [...] Teraz mam ochotę pracować. Mam ochotę pisać piosenki. Mam ochotę tworzyć muzykę. To moja kompulsywna potrzeba, której wcześniej nie czułam" - dodała.

Shakira uniknęła więzienia

Shakira uniknęła kary więzienia poprzez porozumienie z wymiarem sprawiedliwości w Barcelonie. Jak podają hiszpańskie media, artystka przyznała się do sześciu przestępstw podatkowych, za które zgodziła się zapłacić karę w wysokości 7,3 miliona euro. Dodatkowo gwiazda zobowiązała się do zapłacenia 432 tysiące euro grzywny.

Piosenkarka przypomniała, że uregulowała już część długu, wynoszącego 17 milionów euro, rok wcześniej. Shakira utrzymywała swoją niewinność, twierdząc, że zdecydowała się na ugodę ze względu na swoje dwoje dzieci. W związku z powyższym przedstawiciele piosenkarki wydali oświadczenie dla mediów tuż po zakończeniu procesu.

"Chociaż byłam zdecydowana bronić swojej niewinności w procesie, który, jak byli przekonani moi prawnicy, rozstrzygnąłby na moją korzyść, podjęłam decyzję o ostatecznym rozwiązaniu tej sprawy, mając na względzie dobro moich dzieci. Muszę zapomnieć o stresie i żniwach emocjonalnych ostatnich kilku lat i skupić się na rzeczach, które kocham – moich dzieciach i wszystkich szansach, jakie pojawią się w mojej karierze, w tym nadchodzącej światowej trasie koncertowej i moim nowym albumie" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości