Sławek Uniatowski pożegnał babcię. "Tym razem nie wróciła do domu"

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
Źródło: x-news
W ostatnich dniach 2023 roku Sławek Uniatowski musiał zmierzyć się z trudnym doświadczeniem. Wokalista poinformował, że zmarła jego babcia Teresa. Muzyk podzielił się z internautami relację z wyjątkowej stypy.

Sławek Uniatowski jest polskim wokalistą, tekściarzem i aktorem. Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał wyjątkowo wcześnie — miał zaledwie 13 lat. Wygrywał lokalne konkursy wokalne i tworzył własne piosenki. Próbował sił w muzycznych talent show, a w 2006 roku nagrał utwór "Kocham cię", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Ja wam pokażę".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

ODESZLI_POLSKA_2023
Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Sławek Uniatowski pożegnał babcię

Ostatnie dni 2023 roku nie były dla Sławka Uniatowskiego najłatwiejsze. Wokalista za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że 30 stycznia odbył się pogrzeb jego ukochanej babci. Artysta znany jest z tego, że mimo przeciwności losu, nie traci optymizmu. Udowodnił to w sierpniu br., kiedy to niedługo przed wejściem na scenę dowiedział się, że jego dom stanął w płomieniach.

Czytaj więcej: Sławek Uniatowski pokazał skutki pożaru w domu. "Brak prądu, zimna woda"

Teraz Sławek Uniatowski poinformował o śmierci ukochanej babci.

Dziś pożegnaliśmy moją babcię Tereskę. Była bardzo dzielna przez ostatnie lata, ale tym razem nie wróciła do domu
- napisał, publikując zdjęcie kobiety.

Choć śmierć babci z pewnością dotknęła całą rodzinę, wokalista z charakterystycznym dla siebie entuzjazmem zaprezentował urywki ze stypy, która odbyła się zaraz po pogrzebie. W sali zgromadziło się całkiem sporo osób, a artysta wyjaśnił, że to jedynie 1/4 rodziny!

"To 1/4 rodziny ze strony Uniatowskich. To była wesoła stypa. PS Babcia na pewno wypowiedziałaby się na temat rosołu" - dodał z uśmiechem.

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
Źródło: Instagram @uniatowski

Dom Sławka Uniatowskiego stanął w płomieniach

Kończący się właśnie 2023 roku był trudnym czasem dla Sławka Uniatowskiego. Wokalista brał udział w tegorocznym Top of the Top Sopot Festival. Niedługo przed wejściem na scenę dowiedział się, że jego dom trafi pożar! Mimo szokującej informacji muzyk nie dał po sobie nic poznać i wykonał zaplanowany repertuar. Dopiero po czasie opowiedział o całym zajściu w mediach społecznościowych.

"Zanim w czwartek wszedłem na scenę w Sopocie, dowiedziałem się, że płonie mi dom. Dzięki moim sąsiadom pożar udało się w miarę opanować. Do wymiany mam częściowo elewację, okna, które były nowe, dach z garażu i dach sąsiada. Na szczęście sąsiad był ubezpieczony" - powiedział Sławek Uniatowski na InstaStories.

Muzyk dodał również, że niestety nie ubezpieczył w porę domu.

"Miałem ten dom ubezpieczyć w tym tygodniu, ale nie zdążyłem, bo wprowadziłem się przed chwilą. Będę więc musiał ten burdel sam ponaprawiać" - wyznał.

Wówczas Sławek Uniatowski podzielił się bogatą fotorelacją z miejsca zdarzenia. Straty były widoczne gołym okiem, jednak wokalista nie traci pogody ducha i z charakterystycznym uśmiechem opowiada o postępach prac.

Czytaj więcej: Sławek Uniatowski ratuje dom po pożarze. Wszystko musi robić na własną rękę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości