Słynny Borat ogłosił smutną nowinę. Sacha Baron Cohen i Isla Fisher rozwodzą się po 20 latach razem

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher 
Sacha Baron Cohen i Isla Fisher 
Źródło: Getty Images
Plotki o kryzysie w ich małżeństwie krążyły od pewnego czasu, lecz teraz wszystko stało się jasne. Sacha Baron Cohen i Isla Fisher podjęli decyzję o rozstaniu. Para była ze sobą ponad dwie dekady. Smutną informację o zakończeniu małżeństwa hollywoodzkie gwiazdy przekazały na Instagramie.

Sacha Baron Cohen to brytyjski aktor, komik i producent filmowy, który zdobył rozgłos dzięki kontrowersyjnym i prowokacyjnym postaciom oraz ekscentrycznym projektom filmowym i telewizyjnym. Wykreował postacie takie jak Ali G, Borat Sagdiyev czy Admiral General Aladeen. Jego charakterystyczny styl polega na wywoływaniu dyskusji na tematy społeczne, polityczne i kulturowe poprzez absurdalne i prowokacyjne zachowanie swoich postaci. W 2010 roku poślubił wieloletnią partnerkę aktorkę Islę Fisher znaną z produkcji takich jak "Wyznania zakupoholiczki", "Na pewno, być może" czy "Wielki Gatsby".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

11022024_SESJAGOGGELBOX_GASIENICOWIE_ROZWOD
Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o rozwodzie. "Dzieci zostają ze mną"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher się rozwodzą

Plotki o kryzysie w małżeństwie hollywoodzkich gwiazd pojawiły się już kilka miesięcy temu, gdy Sacha Baron Cohen i Isla Fisher zostali zauważeni oddzielnie na imprezie po ceremonii rozdania Oscarów. Dodatkowo uwagę mediów zwróciła fotografia aktorki, na której starała się ukryć swoją dłoń, co sugerowało brak obrączki. Teraz para potwierdziła te doniesienia, publikując wspólne oświadczenie na Instagramie.

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher się rozwodzą
Sacha Baron Cohen i Isla Fisher się rozwodzą
Źródło: Instagram

Na zdjęciu, które towarzyszy ich oświadczeniu, widzimy Sachę i Islę w strojach tenisowych, co jest aluzją do symbolicznego zakończenia ich wspólnego "meczu", który trwał ponad dwie dekady. Oboje podkreślili, że ich decyzja została podjęta w zeszłym roku, jednak dopiero teraz zdecydowali się podzielić tą informacją z fanami. Oto fragment oświadczenia, które opublikowali.

"Po długim meczu tenisowym trwającym ponad dwadzieścia lat w końcu odkładamy rakiety. W 2023 roku wspólnie złożyliśmy wniosek o zakończenie naszego małżeństwa. Zawsze traktowaliśmy naszą prywatność priorytetowo i po cichu pracowaliśmy nad tą zmianą. Na zawsze podzielamy nasze oddanie i miłość do naszych dzieci. Szczerze dziękujemy za poszanowanie prywatności naszej rodziny" - napisali.

Jak wynika z ich oświadczenia, mimo zakończenia małżeństwa, Sacha Baron Cohen i Isla Fisher pozostają oddanymi rodzicami i dziękują za poszanowanie prywatności ich rodziny.

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher 
Sacha Baron Cohen i Isla Fisher 
Źródło: Getty Images

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher – historia miłości

To, co zaczęło się od przypadkowego spotkania na imprezie, przerodziło się w jedną z najbardziej inspirujących historii miłości w amerykańskim show-biznesie. Sacha Baron Cohen i Isla Fisher poznali się na zabawie w Sydney w 2001 roku. Od razu znaleźli wspólny język dzięki niesamowitemu poczuciu humoru i szybkim ripostom.

W wywiadzie dla "New York Timesa" komik wspominał, jak od razu uderzyła go energia i dowcip Isli Fisher, co stało się początkiem ich miłości.

"Ma niesamowite poczucie humoru. Na tej imprezie natychmiast się dogadaliśmy, bo zaczęliśmy razem żartować z innych ludzi" - przyznał.

Trzy lata po pierwszym spotkaniu, para zaręczyła się, a Isla Fisher podjęła decyzję o konwersji na judaizm, aby móc poślubić ukochanego.

W 2007 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, a w 2010 roku para oficjalnie złożyła sobie przysięgę małżeńską. Niedługo po ślubie, rodzina powiększyła się o kolejne dziecko, również córkę. W 2015 roku para powitała na świecie synka.

Mimo sławy i popularności Sacha Baron Cohen i Isla Fisher zawsze stawiali na ochronę swojej prywatności. Rzadko dzielili się publicznie szczegółami swojego życia osobistego, co zawsze było dla nich ważnym elementem budowania trwałego związku. W rozmowie z "The Australian Women's Weekly" Isla Fisher wyznała, że zachowanie pewnych aspektów ich życia prywatnego jest dla nich niezwykle cenne.

"Po prostu miło jest zachować pewne rzeczy dla siebie" - podkreśliła aktorka.

Sacha Baron Cohen i Isla Fisher 
Sacha Baron Cohen i Isla Fisher 
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości