Sonia Bohosiewicz o karierze aktorskiej i nowym projekcie. "Chyba pójdę w stronę stand-upu"

Sonia Bohosiewicz o karierze aktorskiej i nowym projekcie. "Chyba pójdę w stronę stand-upu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Sonia Bohosiewicz to utalentowana aktorka, która wciąż zaskakuje fanów nowymi wcieleniami i pomysłami na siebie. Artystka w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o rolach, które darzy szczególnym sentymentem. Zdradziła też, jak chce poprowadzić przyszłą karierę. Aktorka wchodzi w świat stand-upu.

Sonia Bohosiewicz znana jest widzom z popularnych seriali, nagradzanych filmów oraz z programów telewizyjnych. Niedawno wystąpiła wraz z tatą w show "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Mało kto wie, że aktorka użyczyła głosu postaciom m.in. w filmach Disneya. To nie koniec jej talentów.

Sonia Bohosiewicz wspomina swoje największe role

Kalina Szymankiewicz spotkała się z aktorką kilka miesięcy temu na sesji zdjęciowej promującej program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Sonia Bohosiewicz przygotowywała się do debiutu taty w telewizyjnym show. Sama jest niezwykle zapracowaną osobą. Jej role nie sposób wyliczyć jednym tchem. Co do tej pory było dla niej największym spełnieniem aktorskim?

- Ciężko wymienić jedną rzecz. "Rezerwat" przyniósł mi otwarcie na świat filmowy. Dostawałam różne role, ale "Wojna polsko-ruska" w reżyserii Xawerego Żuławskiego była tym "bang", poszybowała. "Siedem uczuć" Marka Koterskiego jest dla mnie niewiarygodnie ważne, bo dla takich filmów się żyje, żeby właśnie taki monolog powiedzieć i żeby komuś to wpadło do serca, i żeby troszeczkę przesunąć ten świat w stronę dobra. Teraz przepiękny film, który zrobiliśmy Oli Terpińskiej, "Inni ludzie", był niewiarygodnie trudny, ale też taki żyletką po sercu — wymieniła aktorka.

Sonia Bohosiewicz ma sentyment również do swoich serialowych kreacji.

- Mam w sercu "39 i pół", "Diagnozę", "Usta usta". To były takie spotkania, które czasami trwały latami. "Usta usta" to w ogóle naście lat. Więc to są takie spotkania, które niby są opowieścią krótkochwilową, ale ja tego tak nie traktuję. Traktuję je jako pełnowymiarowe filmy, tylko że w odcinkach — wyznała.

Dalsza część wywiadu poniżej. Sprawdź zaskakujące plany Soni Bohosiewicz!

Sonia Bohosiewicz o planach zawodowych. Chce zająć się stand-upem

Sonia Bohosiewicz doskonale czuje się również jako wokalistka, co udowodniła już wiele razy, występując na różnych festiwalach muzycznych oraz koncertach np. w Opolu. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradziła, że fani mogą zobaczyć ją w wielu produkcjach, ale również usłyszeć na żywo. Podczas wywiadu artystka stwierdziła, że zrezygnuje z zawodu tylko wtedy, gdy przestanie napędzać ją do działania.

Jak mnie przestanie kręcić, to ja już nie będę chciała tego robić. Absolutnie znajdę sobie inne zajęcie. Nie, ja kocham, po prostu kocham plany zdjęciowe, kocham spotykać ludzi, jeździć z moimi koncertami, z moim stand-upem. O, widzisz, to jest rzecz, którą trochę zdradziłam, ale chyba pójdę w tę stronę stand-upu
- powiedziała przed kamerą serwisu cozatydzien.tvn.pl.

- Już mam komedię stand-upową śpiewaną pod tytułem "Domówka" i to też jest ogromna dla mnie przyjemność jeżdżenie z tym po Polsce — dodała.

"Domówka" to komedia koncertowa, czyli połączenie spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Aktorka podczas występu dzieli się z publicznością historiami o miłości, o kobietach i mężczyznach. Sonia Bohosiewicz sama zajęła się scenariuszem i reżyserią. W trakcie spektaklu śpiewa znane polskie przeboje. Bilety na trasę w 2024 roku już w sprzedaży.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości