"Spider-Man: Bez drogi do domu" - kiedy premiera na HBO Max?

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - kiedy premiera na HBO Max?
"Spider-Man: Bez drogi do domu" - kiedy premiera na HBO Max?
Źródło: Sony/Instagram
"Spider-Man: Bez drogi do domu" to trzecia część przygód człowieka-pająka z Tomem Hollandem w roli tytułowej. Produkcja dostępna będzie w serwisie HBO Max. Kiedy premiera?

Produkcje ze Spider-Manem pojawiają się w HBO Max. Większość z nich jest już dostępna w serwisie należącym do Warner Bros. Discovery. Tym razem do pokaźnej biblioteki vod HBO Max trafi zeszłoroczny kinowy hit "Spider-Man: Bez drogi do domu". Kiedy premiera?

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - o czym jest film?

Akcję filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" rozpoczyna scena z poprzedniej części produkcji. Złoczyńca Quentin Beck opublikował wideo, które przedstawia go jako bohatera zamordowanego przez Spider-Mana. Mysterio odkrywa tożsamość człowieka-pająka. Konsekwencje dotkliwie odczuwają jego najbliżsi. Peter Parker więc prosi doktora Stephena Strange’a o pomoc w odwróceniu biegu wydarzeń. Rzucone zaklęcie wymyka się jednak spod kontroli. W mieście pojawiają się złoczyńcy z alternatywnych światów. Na pomoc Peterowi Parkerowi przychodzą jego alternatywne wersje z innych światów.

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - zobacz zwiastun:

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - kiedy premiera na HBO Max?

W lipcu w serwisie HBO Max pojawią się wszystkie filmy dotyczące postaci Spider-Mana. Premiera filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" zapowiedziana jest na 31 lipca.

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - Tom Holland
"Spider-Man: Bez drogi do domu" - Tom Holland
Źródło: Getty Images

Filmy o Spider-Manie dostępne w HBO Max

HBO Max wyszło naprzeciw wszystkim fanom filmów o Spider-Manie. W serwisie pojawi się aż osiem filmów z superbohaterem. Oprócz produkcji o pajęczaku z Tomem Hollandem w roli głównej użytkownicy mogą oglądać także trylogię Sama Raimiego oraz dwie części "Niesamowitego Spider-Mana". W filmach w rolę Petera Parkera wcielają się kolejno Tobey Maguire i Andrew Garfield. A jakby tego było mało, w HBO Max znajdziemy animację "Spider-Man Uniwersum". Pełna lista filmów o Spider-Manie dostępnych na HBO Max prezentuje się następująco:

 • "Spider-Man"
  • "Spider-Man 2"
   • "Spider-Man 3"
    • "Niesamowity Spider-Man"
     • "Niesamowity Spider-Man 2"
      • "Spider-Man Uniwersum"
       • "Spider-Man: Homecoming" 
        • "Spider-Man: Daleko od domu" (Spider-Man: Far from Home) – premiera: 30 lipca
         • "Spider-Man: Bez drogi do domu" (Spider-Man: No Way Home) – premiera: 31 lipca
          Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
          Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

          Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

          Czytaj też:

          Źródło zdjęcia głównego: Sony/Instagram

          podziel się:

          Pozostałe wiadomości