"Fantastyczni przyjaciele" - serial z gwiazdami "Harry’ego Pottera". Kiedy odcinek z Polski?

Nowy serial przyrodniczy "Fantastyczni przyjaciele" w HBO Max
Nowy serial przyrodniczy "Fantastyczni przyjaciele" w HBO Max
Źródło: HBO MAX
"Fantastyczni przyjaciele" to nowy serial podróżniczy HBO Max. W roli gospodarzy występują słynni bliźniacy z serii filmów o Harrym Potterze. Towarzyszą im gwiazdy innych kultowych filmów i seriali m.in. "Gra o Tron". W jednym z odcinków słynni Fred i George Weasleyowie odwiedzają Polskę. Co zwiedzają? Kiedy premiera odcinka z Polski?

W serialu dokumentalnym "Fantastyczni przyjaciele" od HBO bliźniacy z kultowej serii filmów o Harrym Potterze zabierają widzów w niezwykłą podróż w najpiękniejsze zakątki Ziemi. Razem ze swoimi gośćmi odwiedzają ciekawe miejsca i podejmują się niezwykłych wyzwań. Bohaterką jednego z odcinków będzie Polska, a dokładnie Kraków i jego okolice. Jakie jeszcze miejsca w serialu?

"Fantastyczni przyjaciele" - o czym jest serial z gwiazdami "Harry’ego Pottera"?

"Fantastyczni przyjaciele" to nie tylko serial podróżniczy, ale także przygodowy. Nie brakuje w nim także motywów magii i rywalizacji, ale clue programu stanowi umieszczona w tytule przyjaźń. Bracia James i Olivier Phelps, czyli słynni Fred i George Weasleyowie z filmów o Harrym Potterze, podróżują po świecie. W każdym odcinku odwiedzają inny kraj. Tam spotykają się ze swoimi znanymi przyjaciółmi, którzy stają się ich przewodnikami. W serialu widzimy miejsca takie jak: Saint Lucia, Irlandia, Austria, Dubaj, Polska, Islandia.

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX

"Fantastyczni przyjaciele" - kto wystąpi w serialu oprócz bliźniaków z "Harry’ego Pottera"? Obsada

Przyjaciółmi, którzy towarzyszą Jamesowi i Oliverowi Phelpsom w wyprawach, są słynne aktorki i aktorzy. Zobaczymy w nim osoby, które razem z nimi wystąpili w filmach o Harrym Potterze. To Evanna Lynch (Luna Lovegood), Bonnie Wright (Ginny Weasley) i Luke Youngblood (Lee Jordan). Oprócz tego w serialu występują także Maisie Williams, znana z "Gry o Tron", Sophie Skelton występująca w serialu "Outlander" i Haley Joel Osment znany z filmu "Szósty Zmysł".

Zobacz zwiastun serialu "Fantastyczni przyjaciele":

"Fantastyczni przyjaciele" - odcinek z Polski, gdzie kręcono, kiedy emisja?

Serial "Fantastyczni przyjaciele" pokazuje widzom piękno naszego kraju. Podczas swojej wizyty w Polsce bliźniacy z filmu "Harry Potter" odwiedzają m.in. Kraków. James i Oliver Phelpsowie przerywają swojej przyjaciółce - Sophie Skelton (Brianna MacKenzie z serialu "Outlander") weekendowy wypad do stolicy Małopolski. Następnie cała trójka szuka przygód w Tatrach, biorąc udział w spływie Dunajcem. Przyjaciele próbują także swoich sił w off-roadzie oraz zwiedzają kopalnię soli w Wieliczce.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będzie miał premierę odcinek "Fantastycznych przyjaciół" nakręcony w Polsce. Portal Super Express nieoficjalnie ustalił, że będzie to 6 sierpnia. 

 "Fantastyczni przyjaciele" - odcinek z Polski
"Fantastyczni przyjaciele" - odcinek z Polski
Źródło: HBO MAX

"Fantastyczni przyjaciele" - serial z gwiazdami "Harry’ego Pottera" - kiedy premiera? Ile odcinków?

Serial "Fantastyczni przyjaciele" liczy sześć odcinków. Premiera pierwszego z miała miejsce 9 lipca w HBO Max. Premierowy odcinek dostępny na platformie zabiera widzów w podróż do Saint Lucia. Kolejne będą dodawane co tydzień w sobotę. Serial został wyprodukowany i wyreżyserowany przez nominowanego do nagrody Emmy Daniela Sharpa. Obowiązki producentów wykonawczych serialu pełnią także James Phelps, Oliver Phelps i Martin Blencowe. Serial wyprodukowany został przez spółkę Dash Pictures.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO MAX

podziel się:

Pozostałe wiadomości