Aleksandra Żuraw z "Top Model" zdradziła imię córki! Jest wyjątkowe

Ola Żuraw
Ola Żuraw
Źródło: dziendobry.tvn.pl
Aleksandra Żuraw i Kacper Świątek kilka dni temu powitali na świecie upragnioną i wyczekaną córeczkę. Para na początku nie zdradzała imienia, jednak teraz opublikowali poruszające nagranie z noworodkiem i ujawnili imię dziewczynki. Musimy przyznać, że jest wyjątkowe.

Aleksandra Żuraw zyskała dużą popularność po udziale w 4. edycji programu "Top Model". Od tego czasu była modelka jest aktywna w mediach społecznościowych, w których obserwuje ją już ponad 350 tys. internautów. Prywatnie jest właścicielką kilku firm i nie zajmuje się już modelingiem, a czas wolny poświęca swojej sześcioletniej córce Apolonii.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_mamtalent_kliment ciaza 2
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żuraw i Kacper Świątek są zgranym małżeństwem

Od kilku lat Aleksandra Żuraw jest w związku z młodszym od siebie Kacprem Świątkiem, z którym zaręczyła się w styczniu 2022 r., a kilka miesięcy później odbył się ich ślub, który oboje relacjonowali w mediach społecznościowych.

Już od dłuższego czasu małżeństwo starało się o dziecko. Mimo że wspólnie wychowywali sześcioletnią córkę Oli Żuraw z poprzedniego związku, to bardzo chcieli powiększyć rodzinę. W ubiegłym roku modelka podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Okazało się, że Ola Żuraw straciła upragnioną ciążę.

Jednak w lipcu 2023 r. modelka wraz z mężem poinformowali, że niebawem na świecie pojawi się ich dziecko.

"Chcemy wam o kimś powiedzieć" - napisała tajemniczo Aleksandra Żuraw.

Aleksandra Żuraw i Kacper Świątek zdradzili imię córeczki

Niedługo później dumni przyszli rodzice zorganizowali imprezę ku czci maleństwa i zdradzili jego płeć. Spodziewali się chłopca, ale modelka dowiedziała się później, że w gabinecie lekarskim doszło do pomyłki. Zakochani oczekiwali więc córeczki. Uczestniczka "Top Model" zapewniła fanów, że wraz z mężem ucieszyli się, że do ich rodziny dołączy kolejna dziewczynka.

2 lutego tego roku Ola Żuraw ponownie została mamą. Na świecie pojawiła się ich upragniona córka, która z miejsca stała się oczkiem w głowie rodziców. Na początku małżeństwo nie chciało zdradzać imienia pociechy, jednak teraz zdecydowali się poinformować internautów.

Dziewczynka otrzymała imiona Rozalia Klara jak dowiadujemy się z wpisu na Instagramie modelki. Internautom bardzo spodobał się wybór modelki i jej męża, tym bardziej że pierwsza córka Oli Żuraw również otrzymała piękne staropolskie imię — Apolonia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości