Sylwia Bomba zaczyna nowy etap w życiu. "Córeczko to dla ciebie"

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba pokazała nowy dom
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Bomba pochwaliła się, że czeka ją przeprowadzka. Wraz z córką zaprezentowała wnętrza nowego w domu, w którym niedługo zamieszka. Tosia wyglądała na zachwyconą, a jej reakcją Sylwia Bomba pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Tam wraz z Ewą Mrozowską, a potem z Lili Antoniak, komentuje to, co dzieje się w polskiej telewizji. Rozpoznawalność otworzyła jej drogę do kariery, którą Sylwia Bomba prężnie rozwija również w mediach społecznościowych.

Gwiazda jest mamą Antoniny, której ojcem był zmarły w tym roku Jacek Ochman. To nie był łatwy czas dla Sylwii Bomby, jednak samodzielna mama radzi sobie całkiem dobrze. Niedawno pochwaliła się dużą zmianą w życiu.

Agnieszka Kotońska o wykształceniu i pracy w biurze
Agnieszka Kotońska o pracy, studiach i wykształceniu.

Sylwia Bomba pokazała nowy dom

Sylwia Bomba poinformowała internautów, że udało jej się spełnić marzenie i rozpocznie nowy etap w życiu. Wraz z córką Antoniną przeprowadzą się do nowego lokum. Tym razem jest to dom, a pierwsze ujęcia z jeszcze niewyremontowanego wnętrza mogliśmy zobaczyć na specjalnie przygotowanym nagraniu.

"Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu. Zawsze sobie mówiłam: nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje ci się, że twoje marzenia są nierealne. Uwierz w siebie i uwierz, że możesz to osiągnąć sama (z niewielką pomocą aniołów). Córeczko to dla ciebie" - napisała Sylwia Bomba

Na koniec gwiazda poprosiła o wszelkie rady dotyczące prac wykończeniowych, bo nie miała dotychczas okazji zetknąć się z taką sytuacją. Choć dom jak na razie jest w stanie surowym, wnętrza są niezwykle przestronne. Antonina wyglądała na zadowoloną z tego, co widzi.

Sylwia Bomba w zmysłowej sesji zdjęciowej

Niedawno Sylwia Bomba opublikowała kilka fotografii, które pochodziły ze zmysłowej sesji zdjęciowej. Gwiazda "Gogglebox" często porusza temat wyglądu i tego, jak zmieniała się przez ostatnie lata. Podkreśla, że kiedyś miała znacznie obfitsze kształty, ale dzięki ciężkiej pracy i wysiłkom udało jej się osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Internauci zachwycają się zdjęciami publikowanymi przez celebrytkę. Efekty ostatniej sesji zrobiły piorunujące wrażenie. Sylwia Bomba zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Postawiła na opinający gorset i kabaretki, a to wszystko uwydatniło atuty jej sylwetki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości