Sylwia Peretti o bólu po stracie syna. "Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą?"

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti
Źródło: MWMEDIA / Instagram
Sylwia Peretti poruszyła serca swoich fanów wyjątkowo emocjonalnym wpisem na Instagramie. Gwiazda podzieliła się swoim bólem i tęsknotą za synem. Do tekstu dołączyła symboliczne czarno-białe zdjęcie.

W ubiegłym roku Sylwia Peretti, znana z programu "Królowe życia", doświadczyła niewyobrażalnej tragedii. Jej jedyny syn - Patryk Peretti - zginął w wypadku samochodowym. Od tamtej pory gwiazda nie kryje swojego bólu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KRUPA_CZT_PROBLEMY
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Sylwia Peretti opublikowała emocjonalny wpis

Sylwia Peretti opublikowała w mediach społecznościowych kolejny poruszający wpis nawiązujący do tragicznej śmierci syna, która miała miejsce w Krakowie w ubiegłym roku. Post udostępniła na swoim instagramowym koncie, które jest śledzone przez blisko pół miliona osób.

W emocjonalnym wpisie Sylwia Peretti dała wyraz swojej tęsknoty za Patrykiem Perettim. Gwiazda opisała świat, którego doświadcza oraz rzeczywistość, która zmieniła się na rzecz wszechobecnej i niekończącej tęsknoty.

"Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest…"- napisała.

Sylwia Peretti do swojego wpisu dołączyła niezwykle wymowną czarno-białą fotografię, na której zamyślona siedzi na skale, patrząc z góry na panoramę miasta.

Sylwia Peretti zwróciła się do zmarłego syna

Kilka miesięcy po tragicznym w skutkach wypadku drogowym, w którym zmarł jej jedyny 24-letni syn, Sylwia Peretti opublikowała poruszający post. W załączonym do niego filmie gwiazda pokazała kilka czarno-białych ujęć, na których można ją zobaczyć samotnię siedzącą na huśtawce. W pewnym momencie filmu uczestniczka programu "Królowe życia" ułożyła dłonie znak serca i podniosła je ku niebu.

"Czasem ludziom zdarza się miłość nie z tego świata... Naprawdę, nie z tego świata... Otulasz mnie ramionami promieni, wiem, że tam jesteś i czekasz na mnie. Nauczyłam się krzyczeć ciszą i płakać uśmiechem. Cisza zabija nawet moje myśli... Nie jest nieobecnością dźwięku, jest dźwiękiem o wielkiej mocy i sile. Nikt kto jej nie zaznał, nie zrozumie, jak głośno jest w ciszy i jak cicho może być w tłumie" - napisała.

Sylwia Peretti do swojego wideo dołączyła fragment piosenki zespołu Cztery Pory Miłowania, zatytułowany "Kilka słówek o tęsknieniu".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości